Дизайн інтер’єру ванної кімнати і санвузла в будинку, квартирі, офісі

Сьогодні ванна – не просто приміщення для прийняття водних процедур, а й затишне місце, де після важкого робочого дня можна розслабитися, побути наодинці з самим собою. Тому до стилістичному рішенню ванної кімнати, її обстановці і функціональності слід ставитися серйозно, не меншою мірою, ніж до внутрішнього оздоблення інших приміщень у будинку. Дизайн інтер’єру ванної кімнати і санвузла в будинку, квартирі, офісі, готелі — це створення красивою, комфортною, довговічною обстановки, де досконально продумана кожна деталь, від вибору сантехніки, до дизайну рушникосушки. 

Сучасна ванна кімната: види

  • Ванна кімната, поєднана з сауною

Попаритися в сауні сьогодні можна, не виходячи з власної квартири. Домашня міні-сауна може бути встановлена ​​майже в будь-якій квартирі багатоповерхівки: вона займає місця приблизно стільки, скільки і душова кабіна. Гідро- і теплоізоляція передбачає захист ванної кімнати і квартири від пари і вологи. Ванна кімната з інтегрованою сауною — це не тільки можливість в будь-який час розслабитися, то також і витягти з цього процесу користь: головна користь сауни — це тонизирование судин, загальне зміцнення та оздоровлення організму.

  • Ванна кімната в будинку, поєднана з басейном і лазнею (сауною)

Сьогодні багато відводять цокольний поверх приватного будинку або котеджу під закритий басейн. Це дозволяє насолодитися плавання в будь-який час року і погоду. Басейн можна доповнити ванною кімнатою і сауною, що стане вагомою перевагою на користь комфорту.

  • Ванна кімната в будинку з бруса

Дизайн ванної в будинку з бруса вимагає дотримання деяких правил: облаштування якісної вентиляції та гідроізоляції, особливо місць, що стикаються з водою: статі, стіни біля ванної і умивальника, місця примикання вентиляційних і каналізаційних систем.

  • Ванна кімната, поєднана зі спальнею

Ванна кімната, поєднана зі спальнею – це справжній простір для творчості дизайнера. Таке сміливе поєднання двох кімнат різного призначення сьогодні дуже популярно, хоча і вимагає дотримання деяких правил. По-перше, ванна кімната і спальня повинні бути витримані в єдиній стилістичній спрямованості: суміщене простір повинен здаватися цілісним і завершеним. По-друге, необхідно ретельно продумати і облаштувати якісну систему вентиляції. Також бажано візуально позначити кордон цих приміщень: як прийомів
зонування часто використовуються скляні розсувні перегородки, ширми або гіпсокартонні та інші конструкції.

  • Гостьова ванна з душем

Гостьова ванна з душем — стандарт для багатьох будинків. Однак, як правило, під гостьову ванну кімнату відводиться невелике за площею приміщення, ергономічний дизайн і обстановка якого — завдання не з простих. Гостьова ванна з душем дозволяє не тільки під час проживання гостей зробити їх перебування комфортним, але також, якщо в будинку або квартирі проживає велика родина, вона може використовуватися постійно. Ванну для гостей з душем можна вписати в загальну концепцію оформлення житлового простору. Туалет ванна для гостей часто через невеликої площі витримують в мінімалістських стилях.

  • Ванна з панорамним видом з вікна

Таке рішення в інтер’єрі — вибір цілеспрямованих і вільних від стереотипів людей. Панорамне вікно у ванній кімнаті підкреслює її ексклюзивність. Якщо за вікном відкривається гарна картина, то панорамна стіна може стати головною особливістю інтер’єру ванної. Скління може займати як більшу частину стіни в приміщенні (а іноді і всю), так і невелику її частину. Цікавим варіантом може стати панорамне скління, коли ширина вікна у багато разів перевершує його висоту.

  • Ванна кімната з виходом на терасу

Таке рішення в дизайні власного будинку – справжній простір для самовираження! Велика ванна кімната, постійний потік свіжого повітря і прекрасний відкривається з приміщення вигляд … Вихід на терасу здійснюється безпосередньо з ванної кімнати: для цього можна обладнати величезне панорамне вікно з розсувним пристроєм дверей або мобільного розсувний стіною. Таке рішення також стане перевагою в оформлення інтер’єру кімнати: меблі можна розставляти вільно, не передбачаючи додаткового вільного простору, необхідного для навстіж двері.

  • Ванна дитяча

Дитяча ванна для тих, хто бажає своїй дитині обладнати персональний санвузол, може бути виконана в різних стилях, в залежності від статі, віку дитини. Деякі компанії з виробництва сантехніки пропонують серії обладнання для ванної, призначеного саме для дітей. У дитячій ванні, як правило, використовуються відповідна керамічна плитка, барвисті аксесуари, оригінальні плаваючі іграшки для дітей.

  • Міні-душова для персоналу або ванна кімната в офісі

Обладнання міні-душовий або ванної кімнати для офісних співробітників – це оформлення по-справжньому сучасного робочого місця, де увага приділяється не тільки зовнішнім виглядом інтер’єру, але і комфортному робочому процесу співробітників. Купити ванну для персоналу або обладнати душову — це зробити внесок в успішний бізнес: адже іноді співробітникам для зняття втоми не вистачає лише прохолоди і свіжості води.

  • Маленька ванна в квартирі

Маленька ванна кімната в квартирі на увазі максимально ретельний вибір сантехніки та меблів: досить складно в декількох квадратних метрах помістити все необхідне, тим більше, зробити це красиво і зі смаком. Невеликі розміри ванної зумовлюють вибір сантехніки: так, як варіант, в малогабаритній ванній кімнаті може бути встановлена ​​сидяча ванна – вона займає менше місця, ніж ванна стандартної форми. Також доцільно в невеликих ванних кімнатах встановлювати душові кабіни (наприклад, кутові) або ванні з надбудовою душової кабіни (ванни-душові).

  • Ванна в ультрамодному готелі

В ультрамодному готелі ванна кімната дизайн передбачає відповідний: це не просто елітна сантехніка, найсучасніше технічне оснащення, але і завершена стильова композиція. Вибір стилю у ванній кімнаті залежить від загального стильового напрямку, а його реалізацію в інтер’єрі ванної, безумовно, довіряти слід лише професіоналам. Ванна кімната в готелі може бути оформлена в популярному Арт-Деко, лаконічною неокласиків, розкішному Бароко або в романтичному стилі Прованс.

Замовити дизайн ванної для будинку, офісу, готелю і будь-якого іншого приміщення ви можете у нас! Студія дизайну «Artinterior» створить і втілить в життя ідеальний з вашої точки зору проект ванної кімнати – естетичний, ергономічний, функціональний і практичний.

Інтер’єри ванних кімнат з душем і різновиди дизайну душової кабіни і ванни

Дизайн маленької ванної — справжня проблема тих, хто проживає в будинках радянської забудови. Невеликий квадрат, половину якого займає ванна чавунна, запинати фіранкою … Душ або ванна, розташовані за клейонкою-шторкою, сьогодні – пережиток минулого. За останні роки підходи до проектування ванної кімнати і її облаштування істотної змінилися, а тому навіть інтер’єр маленької ванни може виглядати оригінально і естетично. Так для організації ванної кімнати багато людей вважають за краще встановлювати в приміщенні душову кабіну. Фото ванної кімнати показує, що душ може бути відкритим (стінки не передбачені зовсім або вони скляні, а вода стікає в дренаж) або закритим (зі стінками), але крім того душ може бути різної форми, типу пристрою, оснащений різним набором корисних функцій.

  • Кутовий душ розташовується в кутку ванної кімнати і, як правило, не має задніх перегородок: функцію стіни виконують кутові стіни приміщення.
  • Простий душ – це цілісна дешева кабіна, яка продається в уже зібраному або розібраному вигляді. Простий душ може мати піддон або не мати, також може бути різної форми: від квадрата до овалу.
  • Поєднаний з ванною або душовою бокс дозволяє раціонально використовувати простір ванної і є зразком компактності: це і душ і акрилова ванна в ньому. Найчастіше душові бокси оснащені корисними функціями: гідромасажем, парогенератором, мають пристосування для ароматерапії або фітотерапії. Душова з ванною – відмінне рішення для малогабаритної кімнати.

Що стосується самої ванни, то сучасні форми ванни дозволяють вбудовувати її практично в будь-який простір, що також сприяє вільному плануванні простору. Нестандартні ванни можуть стати смисловим центром приміщення, а представляючи собою ще й функціональний предмет обстановки, сучасна ванна – справжня прикраса інтер’єру.

  • Ванна з гідромасажем або джакузі – це, як правило, акрилова ванна, заснована на системі, що складається з патрубків, форсунок, насоса і компресора. Гідромасажні ванни дозволяють направляти струмені води вперемішку з повітрям на тіло.
  • Кутова ванна – це крім нестандартної форми ще й зручна ергономіка. Як правило, вона має додаткову функціональність – зручне кутове сидіння. Деякі моделі мають бічні ручки для більшої зручності у використанні.
  • Вмонтована у підлогу ванна в приватному будинку — одне з найцікавіших рішень в плані проектування приміщення ванною. Ванна в підлозі — це не просто завжди красивий, оригінальний і стильний інтер’єр, але ще й візуальне збільшення простору. – Важливо! Приймати рішення про вмонтування ванни в підлогу бажано на стадії розробки дизайн-проекту – до проведення будівельних робіт.
  • Ванна на подіумі більше підходить для просторого приміщення, ніж для типової ванної кімнати в більшості квартир. Ванна на подіумі — класичний сучасний прийом дизайну: хитромудрі лінії, щаблі, площини, в яких потопає ванна …
  • Окремо стоїть ванна по центру кімнати — це завжди оригінально, красиво і стильно. Також вагомим плюсом є можливість в приміщенні з окремою ванною реалізувати будь-яке стильове напрям завдяки великій кількості форм: круглі, овальні, асиметричні і класичні прямокутні окремо стоять ванни стануть родзинкою будь-якого сучасного інтер’єру.
  • Гідробокс з медіасистеми передбачає різну глибину піддону і численні варіанти комплектації: деякі гідробокс оснащені дзеркалами, радіо, телефоном, lcd екраном, функціям гідромасажу і парогенератором.

Історія появи ванної кімнати

Найдавніші ванни були виявлені на розкопках в Індії, їм більше 5000 років. На острові Крит були знайдені керамічні ванни, яким більше 2500 років. Але найбільшу популярність ванна кімната «завоювала» в Стародавньому Римі: у всіх багатих будинках були ванни і не менш поширені були «терми» — громадські лазні. У Європі та Росії тільки в 15 столітті стали активно використовувати ванни: спочатку їх майстрували з дерева, але в 18 столітті у Франції налагодилося виробництво сталевих ванн. У 18 столітті під час правління Петра 1 з’явилися чавунні ванни, які й донині встановлені в багатьох квартирах.

Перша гідромасажна ванна була винайдена італійцями, братами Джакузі в 20 столітті.

Ергономіка і інтер’єр ванної кімнати

У створенні інтер’єру ванної кімнати важливим моментом є 3d візуалізація. Досить складно уявити майбутню ванну, як і дизайн інтер’єру кухні або дизайн інтер’єру вітальні, грунтуючись лише на кресленнях проекту. 3d візуалізація ванній дозволяє відчути простір і об’єм, колір і форму всіх складових інтер’єру приміщення. Замовити 3d візуалізацію ванної кімнати або, як кажуть, 3d дизайн ванної кімнати – ви можете в нашій студії.

Ванна кімната дизайн і новітні розробки

Дизайн інтер’єру – фотогалерея демонструє, наскільки важливу роль відіграють аксесуари для ванної кімнати та сучасна техніка в її інтер’єрі.

  • Дзеркало у ванну можна вибрати з підігрівом: вбудований тонкий нагрівальний елемент, по якому проходить струм, перешкоджає процесу конденсації і «запотівання» поверхні дзеркала. А для більшого комфорту під час гоління або нанесення макіяжу у ванній кімнаті може бути встановлено дзеркало на кронштейні.
  • Декоративні радіатори не тільки виглядають привабливіше стандартних панельних або секційних радіаторів, а й виконують і інші функції. Дуже часто їх використовують в якості декоративної перегородки, як рушникосушки або для висушування одягу. Деякі моделі радіаторів оснащуються спеціальними гачками і можуть виконувати функцію вішалки; крім того, вони можуть бути обладнані дзеркалами, поличками або підставкою для парасольок. Тому такі радіатори встановлюють не тільки у ванній, а й у передпокої, а іноді – навіть у вітальні. До декоративним радіаторів відносяться трубчасті і панельні радіатори, а також радіатори зі штучних матеріалів.
  • Годинники, захищені LСD панелі і вологостійкий телевізор від Ad Notam, Sanyo, Evok, Videotree, Mirror Media, Hantarex, Pantel, як показує інтер’єр ванної фото, можуть стати справжньою його родзинкою. Таке обладнання у ванній віддадуть перевагу цінителі комфорту і приємного проведення часу.
  • Підлоги з підігрівом також можуть зробити перебування в приміщенні більш комфортним, особливо це важливо, якщо в сім’ї є літні люди або маленькі діти.

У нас ви можете замовити сучасний дизайн квартир і замовити дизайн інтер’єру ванної, який буде ексклюзивним, завершеним і відповідати самої останньої моді.

Колір

Роль кольору в інтер’єрі ванної кімнати та сауни складно переоцінити: він може сприяти розслабленню або, навпаки, стимулювати, дратувати і заспокоювати. Колір у ванній кімнаті необхідно вибирати, враховуючи наступні моменти:

  1. Розташування ванної кімнати в будинку: наприклад, якщо ванна суміщена зі спальнею, то бажано витримати єдину колірну гамму. Якщо ж ванна кімната розташовується окремо, то з кольором можна експериментувати, але не варто забувати про стильову напрямку у всій квартирі. Ультрасучасна ванна на тлі класичного дизайну в квартирі буде виглядати дещо безглуздо.
  2. Розмір кімнати: для невеликої ванної бажано вибирати світлі, пастельні відтінки: яскрава сантехніка та оздоблювальні матеріали в маленькій ванній кімнаті будуть виглядати громіздко і візуально робити простір ще менше. Ванни для ванних кімнат також вибирають, виходячи з розмірів приміщення, а от ціна ванни безпосередньо залежить від її розміру, якості використовуваного матеріалу, її оснащення та бренду виробника.

Також ванна кімната може бути монохромного або ж різнобарвною. У першому варіанті можна використовувати оздоблювальні матеріали та сантехніку, витримані у відтінках одного кольору. У другому — комбінують різні кольори (як правило, використовують не менше 3, але не більше 6 відтінків).

Світло

Освітлення у ванній кімнаті має бути м’яким, але досить яскравим. В якості освітлювальних приладів можна використовувати як одиночний світильник, так і багато вбудованих точкових. У ванній кімнаті можна встановити настінний світильник — бра, який дає розсіяне світло, що створює в приміщенні затишну атмосферу. Оригінально виглядає приховане освітлення, яке дає відбите світло і підлогове освітлення у ванній кімнаті або сауні.

  –  Важливо! Всі освітлювальні системи для ванної підбираються тільки вологостійкі. Ступінь захисту визначається міжнародними стандартами і позначається як IP. Для ванної кімнати в квартирі або будинку досить ступеня захисту IP44. Більш високі рівні захисту (IP54, IP66, IP69) застосовуються для саун, басейнів і лазень.

Матеріали обробки і деталі в інтер’єрі ванної

Ремонт ванної кімнати увазі досить складний вибір оздоблювальних матеріалів: обробка ванної кімнати і всі використовувані для цього матеріали повинні бути вологостійкими, безпечними, екологічними, стійкими до дії лугу і кислоти (входять до складу більшості миючих засобів). Крім того, гарний інтер’єр ванної повинен бути ще і простим у догляді. Стеля у ванній можна зробити підвісними або натяжною, обробити за допомогою пластикової плитки (може бути з імітацією перламутру, мармуру тощо).

Дизайн інтер’єру ванної в квартирі фото показує, що найбільш використовуваним матеріалом для оздоблення стін є керамічна плитка. Ний кахель дуже міцний і зручний у прибиранні оздоблювальний матеріал. Стіни у ванній можуть бути декоровані і деякими іншими матеріалами: так, популярні вологостійкі панелі для ванної, стійкі до впливу вологи фарба і шпалери, мозаїка. Лазні з бруса традиційно в якості оздоблювального матеріалу використовують дерево.  Стилі оформлення ванних багато в чому визначають і самі оздоблювальні матеріали: наприклад, ванна в Класичному стилі в якості підлогового покриття на увазі мармур або онікс, а ось Морський стиль у ванній – це присутність гальки. У ванну кімнату можна замовити розпис стелі і стін спеціальними водостійкими фарбами: залежно від зображення таке рішення відмінно може підкреслити як Класичний стиль ванної кімнати, так і сучасні стилі в інтер’єрі ванної. Дизайн ванної кімнати замовити — це передбачити всі нюанси, оформити ванну кімнату «від і до» за всіма вимогами обраного стилю.

  • Ванна дизайн, як і дизайн інтер’єру квартир, побудований на деталях. Саме тому слід уважно поставитися до вибору всіляких приладдя для ванни: килимки для ванної, ванне дзеркало, змішувач для ванної, гачки, душові шторки, мильниці і рушникосушки – все повинно бути витримано в єдиній кольоровій гамі, доповнювати інтер’єр, але не як не ставати залучає погляди деталлю.
  • Для того щоб створити у ванній кімнаті романтичну атмосферу можна встановити настінні світильники: вони дають більш м’який і розсіяне світло, використовувати свічники і аромалампи.

Меблі для ванних кімнат

Меблі для ванної кімнати прикрашає приміщення, дозволять створити унікальний інтер’єр, з її допомогою можна розділити приміщення на функціональні зони. Одним словом, якщо площа ванної кімнати дозволяє, то використовувати меблі можна і потрібно. Так, у ванній кімнаті можна встановити:

  • Тумбу під умивальник: вона може мати ящики, вбудовану кошик для білизни, різні полички. Також тумба під умивальник може бути на ніжках, підвісна або встановлюватися прямо на підлогу. Тут слід враховувати матеріал, з якого виготовлений столик (вологостійкість).
  • Шафки для косметики, без яких неможливо уявити сучасну ванну кімнату, вибирають, виходячи з габаритів приміщення, кількості проживаючих людей.
  • Підвісні полиці можуть бути самої різної форми і з різного матеріалу: вибирати слід тільки полки, які будуть поєднуватися з іншими предметами обстановки.
  • Пенал або ванний шафа може бути вбудованим або окремо вартим, з двома дверцятами або однієї. Якщо у ванній передбачений підлога з підігрівом, то краще використовувати шафу на ніжках.
  • Крісло, стілець або пуф у ванній кімнаті зустрічаються рідше, проте саме з їх допомогою можна створити в приміщенні по-справжньому комфортну обстановку. До того ж, за допомогою даної меблів можна вдало підкреслити стиль ванної.

  –  Ще при виборі меблів для ванної кімнати, на етапі проектування, слід уважно продумати місце розміщення розеток для підключення фенів, плойок, бритви та ін. Приладів: вони обов’язково повинні розташовуватися далеко від джерел води і бути вологозахищеними (IP44, IP54).

  –  Поверхня меблів для ванної кімнати повинна бути приємною для дотиків, гладкою і без тріщин. Так можна використовувати у ванній стільниці зі скла, натурального і штучного каменю, плитки і мозаїки або дерева — все визначає стиль ванної фото. При виборі матеріалу слід керуватися якісними характеристиками матеріалу, а також загальним стильовим напрямком у ванній. Ванна меблі фото — наочний приклад того, як навіть самі компактні предмети обстановки впливають на зовнішній вигляд інтер’єру, як вони задають настрій і сприяють створенню функціональної і стильної обстановки.

Сучасні модні тенденції у ванній кімнаті

Сьогодні грань між ванною кімнатою і житловими приміщеннями стерта. Ванна визнана територією релаксу, це приміщення стало справжнім «полем» для дизайнерських експериментів. Все це зумовило виникнення так званої «моди у ванній». Розробники сантехніки, плитки і аксесуарів для ванної кімнати так і «норовлять» обрадувати покупців своїми досягненнями. Пропонуємо ознайомитися з деякими з них:

  • З овременной душ у вигляді дощу зі стелі або світлодіодний тропічний душ — це інноваційний спосіб розподілу водяних струменів, з можливістю самостійного контролю напору води, що має декілька режимів подачі води, часто зі вбудовуваної світлодіодним підсвічуванням. Всі комунікації світлодіодного тропічного душу вмонтовані в стелю, а тому у що стоїть під ним виникає відчуття, ніби він стоїть під дощем або водоспадом.
  • Душ врівень з підлогою, де замість традиційного піддону використовується частина підлоги, слід продумати ще на етапі проектування ванної кімнати. Такий душ не тільки стильний і зручний, але також безпечний: відсутній ризик посковзнутися, переступаючи через пороги і уступи. Така конструкція від решти простору ванної кімнати може відгороджуватися лише скляною перегородкою, тим самим, утворюючи єдину композицію.
  • Ванна з дверцятами призначена для інвалідів та літніх людей дозволяє приймати водні процедури без сторонньої допомоги і, не докладаючи великих зусиль. Ванна має щільну і герметично прилеглу до корпусу дверцята, можлива наявність додаткових функцій гідромасажу і аеромасажу.
  • Дерев’яна ванна-бочка — це справжня спокуса для цінителів усього незвичайного і натурального. Виготовлена ​​з стійких до руйнівній дії вологи порід дерева, ванна-бочка стане відправним пунктом у дизайні ванної кімнати, а підробити ту атмосферу, яку створює живий масив дерева, неможливо.
  • Прозора ванна — це шикарний і ексклюзивний предмет інтер’єру, завжди привертає увагу. Дизайн ванної кімнати фото, в якій встановлена ​​ванна зі скла, наочно демонструє, що інша обстановка інтер’єру обов’язково повинна їй відповідати своєю екстравагантністю та унікальністю.
  • Домашня міні сауна і лазня можуть розмістити в собі всю сім’ю, і за своєю формою і конструкції досить різноманітні: трикутні, восьмикутні, з гострими або, навпаки, закругленими кутами. Продумане до дрібниць облаштування всередині такої домашньої лазні дарує відчуття відрізнити від відвідування справжньою лазні або сауни. Міні-сауну можна встановити в зоні відпочинку або на підприємстві для персоналу.

Важливо знати

Від облаштування ванної кімнати, її функціональності і зовнішнього вигляду багато в чому залежить і настрій людини, якість його життя. Так, приступати до ремонту і дизайну ванної кімнати слід, детально обдумавши кожен, нехай навіть удаваний несуттєвим, момент.

Вся сантехніка, а це біде, унітаз, пісуар, уринал (Urinal) і умивальник повинні поєднуватися один з одним. Бажано, щоб вся сантехніка була від одного виробника і з однієї колекції (якщо варіантів відтінку білого понад 15, то важко уявити, скільки відтінків коричневої або блакитний сантехніки може бути). Варто відзначити, що крім підлогових унітазів і біде існують ще й підвісні. Така сантехніка має ряд незаперечних переваг:

  –  Дозволяє приховати непривабливі труби і вентилі, не псуючи зовнішній вигляд ванної кімнати.
  –  Надає можливість задіяти кожен сантиметр цінного простору.
  –  Дозволяє зберегти цілісність малюнка підлогового покриття.

* Існують два види змішувачів: вбудовані і зовнішні. Перші легкі в прибиранні, компактні і акуратні, а другі — добре поєднані з більшістю стильових напрямів і дозволяють швидко замінити несправну деталь.

* Існує спеціальний захист від витоку води — система AquaStop. Проста в монтажі, надійна і універсальна, ця система дозволяє уникнути витоку води у ванній кімнаті. При найменшій витоку подається сигнал виконавчим пристроям (крани або насоси) і подача води припиняється.

* Максимум уваги слід приділити системі монтажу електроприладів ще на етапі проектування ванної кімнати. Так, якщо в квартирі або будинку передбачена сауна, то стандартна потужність електромережі та інженерних комунікацій може не відповідати необхідним умовам експлуатації подібного обладнання.

* Використання фільтрів грубого очищення води дозволяє захистити дорогу сантехніку і пральні машини, крани та змішувачі від утворення накипу і сольових відкладень. Також використання фільтрів для очищення води благотворно позначається на стані шкіри людини.

Замовити дизайн ванної кімнати в квартирі ви можете у нас — студія дизайну «Artinterior» розробить авторський дизайн інтер’єру з урахуванням всіх необхідних вимог і норм облаштування ванних кімнат.

Стиль у ванній кімнаті: секрети створення цілісної композиції в інтер’єрі

Замовити інтер’єр ванної кімнати в професійному виконанні варто хоча б тому, щоб знайти «свій» стиль розкрити смак і повною мірою насолодитися отриманим результатом, уникнувши додаткових розтрат на наступні після самостійного ремонту «доопрацювання».
Ванна в сучасному стилі — це поєднання різних матеріалів, гра контрастів і функціональність. Сучасні стилі ванній фото показують, що тут будуть доречні ванни оригінальної форми, прозорі ванни, душ дощ. В сучасний інтер’єр відмінно впишеться стильна інфрачервона сауна або сауна-баня.

  • Ванна в Скандинавському стилі — це завжди стильний і елегантний інтер’єр, в якому перевага віддається натуральним матеріалам, світлим відтінкам. Ванна кімната фото в Скандинавському стилі — це присутність контрастують елементів, як правило, синього та білого кольорів.
  • Японський стиль у ванній увазі мінімалізм в декорі та оздоблювальних матеріалах. Ванна фото в Японському стилі — це насичені і глибокі кольори, переважно відтінки коричневого і червоного кольорів.
  • Стиль Кантрі в ванній — це використання в якості оздоблювальних матеріалів каменю, деревини, цегли. Раковина і умивальник для ванни в цьому стилі повинен бути без надмірностей і вигадливого декору.
  • Стиль Прованс в ванній кімнаті — це присутність рослинних орнаментів і теплі пастельні відтінки, натуральні оздоблювальні матеріали та меблі, декорована «під старовину».
  • Дизайн ванної в Класичному стилі для свого втілення увазі досить велику площу і використання тільки натуральних, а відповідно, і дорогих матеріалів. Така висока ціна ванної кімнати окупиться неповторними і чудовими відчуттями від атмосфери розкоші, дотиків до натурального мармуру, оніксу, золоту і деревині.

У нашій студії ви можете замовити дизайн ванної. Київ (Львів, Одеса, Харків, Дніпропетровськ …) давно користуються професійними послугами наших дизайнерів. Також в нашій студії можна:

  –  Замовити проект ванної з декоративним водоспадом, проекти бань, що передбачають всі складні елементи інженерних і комунікаційних мереж.
  –  Замовити дизайн будинку, який відповідатиме найсучаснішим вимогам і повною мірою підкреслювати індивідуальність своїх власників.
  –  Замовити дизайн квартири, заміського комплексу відпочинку, проект офісу, дизайн салону, магазину, ресторану та інших приміщень. 

Дизайн інтер’єру — це можливість створити в своєму будинку або квартирі заспокійливу, що сприяє розслабленню обстановку. «Artinterior» пропонує професійні послуги дизайнера недорого – за доступною ціною.  Зверніть увагу, що дизайн будинку – ціна залежить від складності вироблених проектних робіт і використовуваних в обробці матеріалів, особливо це відноситься до дизайну інтер’єру в Історичному стилі. Дизайнери нашої студії не тільки розроблять для вас унікальний дизайн ванної кімнати, але, при необхідності, візьмуть на себе і функцію Авторського нагляду за ремонтом та облаштуванням.

[easy-social-share]