Осінній виставковий сезон 2014 відкрито!

Друзі, почну, мабуть, з сумного. Наш улюблений «розмах», з яким щороку проходить найбільша виставка в галузі будівництва та архітектури, скукожілся і стиснувся до самих мінімальних розмірів. На настільки масштабну тему організатори примудрилися виділити половину одного павільйону виставкового центру КиївЕкспоПлаза. Нагадаю, що цей захід проходив 17-20.09.2014 р. за адресою Київ, вул. Салютна, 2-б.
 
Отже, розповім про ту невеликої екскурсії, в рамках якої мені все ж вдалося ознайомитися з цікавою продукцією і знайти нових знайомих.
 
Першими хто привернув мою увагу на звивистому шляху по лабіринту стендів — стала студія керамічної мозаїчної плитки ручної роботи DETILES.
  
 
Здорово, що їхні оригінальні вироби просякнуті мотивами різних культур, це відкриває можливість використовувати цей матеріал в багатьох стилях інтер’єру. Зізнаюся, завжди була не байдужа до марокканському стилю — а тут вони потрапили в точку! Так що, кого потягне на екзотику, ви за адресою. 
 
SONY DSC
 
Рухаємося далі. У список новинок, мабуть, можна додала 3D плитку з текстурованою шкіри.
 
SONY DSC
 
Тема не нова, але лінійку цього продукту, на мій погляд, доповнили непогані моделі, які володіють прекрасними властивостями. Звукоізоляція, вогнетривкість, водостійкість і стійкість до механічних пошкоджень відкриває широку область для застосування: дизайн ресторанів, готелів, кафе, салонів, офісів і, звичайно ж, дизайн спальні і вітальні в будинку Вашої мрії.
 
SONY DSC
 
Також, на моєму шляху, як і годиться на будь-якій будівельній виставці, були представлені: вікна, двері, системи звукоізоляції та вентиляції, труби, профілю, інструменти і всяке інші — все те, що кожного року нагадує про себе, але особливо нічим новим здивувати не може.
 
Розбавити цей асортимент нудної одноманітності все ж вдалося. Отже, трохи гумору друзі!
 SONY DSC
 
За невеликим розмаїттям кераміки, в самому кутку, сховався забавний стенд, наповнений всякими пронумерованими предметами. Я напевно і не зупинилася б, але ці цифри розбудили жіноча цікавість. Виявилося, що журнал «Ідеї Вашого Дому» організував невеликий конкурс, головне завдання якого показати кращі роботи молодих дизайнерів для створення затишного дизайну інтер’єру. Вибір, м’яко кажучи, невеликий, але з усієї цієї химерної колекції, в список якої входили: патріотичний кущ, ялинка у вигляді спіралі, два незрозумілих стільця, трилітрова банка в коробці та інше, мій погляд впав ось на цей столик під номером 11. Проголосувала ! А раптом виграє?
 
 SONY DSC
 
Отже, з почуттям виконаного доброї справи, мій пошук чогось новенького і цікавого привів до мого улюбленого «С.В.Е.Т ПЛЮС». Тут все серйозно! Новинка 2014 LS 990 в палітрі Ле Корбюзьє — 63 оригінальних кольору одного з найвідоміших архітекторів ХХ століття! Оскільки ефект будь-якого виробу в першу чергу залежить від його зовнішнього вигляду, даний продукт можна сміливо назвати повноцінним елементом дизайну. Директор ТОВ «ЮНГ УКРАЇНА» — Рітіс Місявічюс, люб’язно розповів про всі достоїнства нововведення, адже крім кольору незмінним так же залишається і якість цього лідера на ринку електротехнічних виробів.
 
SONY DSC
 
Тепер про світло. Тут інженерно-архітектурна група «optima future» гідно блиснула своїм стендом. Гіпсова конструкція складної модифікації в поєднанні з інноваційним світлодіодним обладнанням, дає можливість втілювати навіть саму сміливу фантазію в дизайні будь-якого інтер’єру.
 
 SONY DSC
 
А на десерт — ні, не компот, а то, що я називаю хорошим матеріалом в руках дизайнера і архітектора. LAMINAM — найбільший виробник самих тонких плит для фасадів та внутрішніх приміщень.
 
SONY DSC 
 
Красива фактура поверхні, 100 різних текстур, я впевнена, задовольнить смак будь-якого замовника. Менеджери продукції Laminam на ринку Укрїни — Ян Бурбо та Андрій Онішченко не тільки ознайомили з прекрасним продуктом, але і презентували каталог із зразками. Тож недаремно проходять мої заняття в спортзалі, адже нести стільки щастя (каталоги із зразками) в руках робота не з легких.
 
SONY DSC
 
Отже, підведемо підсумки. Повторюся, сумно від масштабів даного заходу. На будівельно-архітектурній виставці належним чином не була представлена тема містобудування та проекти забудовників. Як мені пояснили в агентстві нерухомості «СОФІЯ+»  – це пов’язано з ситуацією в країні. Незважаючи на деяку активізацію ринку на початку цього року, пов’язану з коливаннями курсів валют, ринок пішов у глибоке піке. Активність знизилася до мінімуму, тому більшість забудовників виставку проігнорували. Хоча, все ж варто відзначити, що об’єкти нерухомості в новобудовах продовжують користуватися більш високим попитом, ніж нерухомість «вторинки».
 
Про плюси. Я постаралася знайти ті вершки в чашці гіркої кави, які гідні Вашої уваги, і розповісти про краще в своєму блозі. Залишається лише сподіватися, що наступного року нас чекатиме більш вражаюче будівельне подія з відповідною атмосферою.