Дизайн інтер’єру квартир в Києві від студії «Artinterior»

Міська квартира – основне, а часто і єдине житло сучасної людини. Тому вона повинна бути дійсно єдиною – не схожою на квартири друзів, сусідів, колег – найкрасивішою і зручною для вас. Сьогодні настав час відійти від звичних планувань квартир і апартаментів з однотипною «традиційною» обстановкою. Тому пропонуємо уважно поставитися до вибору стилю інтер’єру, адже від цього залежить не тільки зовнішній вигляд приміщення після ремонту, але і витрати на ремонт, оздоблення та оснащення, а також загальне задоволення від пройденого шляху на фінальному етапі реалізації вашого дизайн-проекту. 

На нашому сайті представлені всі основні стилі інтер’єру: Сучасні, Історичні, Етнічні. Вам буде не складно отримати всю необхідну інформацію і знайти справді «свій» стиль.

Дизайн квартир – тенденції в дизайні інтер’єру

У цій статті ми зупинимося на найбільш популярному в наш час – сучасному напрямку дизайну інтер’єру квартир. Сучасний дизайн апартаментів вражаючих розмірів або дизайн однокімнатної квартири – для самовираження площа приміщення не настільки важлива!

Зараз інтер’єрна мода – це, в першу чергу, різноманітність, втілення в життя власних бажань і фантазій. Розкішна і вишукана спальня, стримана і строга вітальня, функціональна кухня… Професійний дизайн квартири або апартаменів з використанням новітніх матеріалів і методів дозволяє перетворити пересічний дизайн інтер’єру квартири-студії, в справжній витвір мистецтва, а дизайн двокімнатної квартири – в богемні покої неординарною і творчої пари.

Дизайн квартир і будинків – це мистецтво, а тому довіряти створення оригінального інтер’єру, безсумнівно, слід майстру. Потрібен дизайнер інтер’єру? Наші фахівці ретельно опрацюють і створять гармонійний образ вашої квартири, підкреслять вашу індивідуальність і відчуття стилю. З нами вам не обов’язково стежити за трендами в області дизайну інтер’єрів – довірте нам дизайн інтер’єру і отримайте сучасну, комфортну та стильний обстановку.

Замовити дизайн інтер’єру кімнати – це облаштувати її з урахуванням всіх вимог ергономіки та обраного стилю. Дизайн інтер’єру квартири (фото) – це естетика, комфорт і функціональність, про які у кожної людини своє поняття і уявлення. Розробляючи дизайн квартири в панельному будинку або дизайн апартаментів пентхауса, ми завжди намагаємося матеріалізувати бачення «ідеального інтер’єру», яке у кожної людини індивідуально. Виконаний нами дизайн квартир – це кінцевий результат спільних роздумів і творчої союзу замовника і дизайнера.

Дизайн інтер’єру квартири

Ключовим етапом роботи над дизайном інтер’єру квартири є визначення в приміщенні функціональних зон і їх просторове обмеження. Послуги дизайнера інтер’єру – це не тільки послуги «художника» і проектувальника, але також людини з бездоганним смаком і незаперечним талантом – адже тільки володіючи останньою якістю, дизайнер зможе висловити ваше світосприйняття в інтер’єрі, підкреслити ваші інтереси і цінності.

Дизайн інтер’єру 3d візуалізація – це створення тривимірного зображення інтер’єру з урахуванням стильового і колірного рішення, обладнання, меблів і використовуваних матеріалів обробки. 3d візуалізація не тільки наочно демонструє вигляд майбутнього приміщення за допомогою фотореалістичного зображення – вона дозволяє спроектувати ідеальний інтер’єр з урахуванням будівельних правил і нормативів. Іншими словами, замовити дизайн квартири – це врахувати все: світло, стильовий напрям, колірне рішення і всілякі інженерні тонкощі.

Велика кількість техніки, сучасний активний ритм життя… Шанувальники мінімалізму і функціональності, чітких ліній і строгих форм часто вибирають для свого інтер’єру сучасні стилістичні рішення. Виконуючи дизайн однокімнатної квартири, замовляючи дизайн квартири-студії або проектуючи дизайн апартаментів пентхауса – сучасних стилів оздоблення інтер’єрів багато, і, визначивши найбільш підходящий, можна в кожному приміщенні створити гармонійну обстановку, яка відобразить захоплення господарів, особливості їхнього характеру і позначить статус.

Грамотно спланований і красивий дизайн інтер’єру матиме благотворний вплив на самопочуття людини, підвищить самооцінку та впевненість у собі, позначиться на плідності її роботи та творчіх успіхах. Так який же він, інтер’єр в сучасному стилі?

  • Вітальня – це мінімальна кількість аксесуарів, прямі лінії і чіткі форми – обстановка вітальні відрізняється комфортом, але при цьому не виглядає звично. Зараз можна вибрати дуже оригінальні м’які меблі для віталень. Домашній кінотеатр в інтер’єрі сучасної вітальні – ідеальне рішення для створення затишку.
  • Кухня в сучасному стилі – це оригінальне планування, функціональність, сучасна кухонна побутова техніка і, звичайно ж, декор. В її інтер’єр відмінно впишеться картина на замовлення або розпис стін, також виконані в сучасному стилі.
  • Спальня – це складна гра простих кольорів: бежевого, білого, сірого, деревних відтінків та ін. Однак їх тонкі поєднання і переходи в повній мірі здатні підкреслити дивовижну красу прямих ліній і чітких форм. Зручний і популярний варіант сучасного планування – спальня поєднана з гардеробною. Актуально обладнати спальню міні-аудіосистемою і led телевізором.
  • Кабінет в сучасному стилі – це меблі на замовлення, їх конструктивна ясність, скло і пластик, блискучі поверхні. Сучасний кабінет – це зручний і функціональний простір для творчості. Тут актуально розмістити компютер, сейф, міні-бібліотеку або led телевізор, але ніяк не килим або штори з численним драпіруванням.
  • Дитяча в сучасних квартирах і будинках розробляється з урахуванням безпеки, зручності і створення в ній психологічно комфортної атмосфери. Зараз дуже популярні меблі-трансформер, а також «зростаючі меблі».
  • Сучасна ванна – це виняткова якість і краса, функціональність і безпека меблів, електроніки та сантехніки. Для приємного проведення часу ванна кімната може бути облаштована найсучаснішою побутовою технікою та електронікою, наприклад вологостійким телевізором від Ad Notam, Videotree, Hantarex, Mirror Media, Sanyo, Evok, Pantel і дзеркалом з підігрівом.
  • Гардеробна – це впорядкованість у всьому, характерна для сучасного інтер’єру, використання сучасних модульних систем зберігання Elfa, Aristo, Leroy Merlin і високотехнологічних розсувних систем.
  • Лоджія / балкон відрізняються своєю просторістю завдяки раціональному використанню цінного простору. Популярна тенденція – використання систем підігріву підлоги (тепла підлога) на лоджіях і балконах.

Джерелом натхнення для кожного нашого нового проекту є ваші інтереси, захоплення і мрії. Навіть дизайн квартири 30-40 кв. м. або невеликої квартири-студії ми виконуємо завжди з творчим підходом, індивідуально і тільки для Вас.

Основний напрямок роботи студії дизайну «Арт  інтер’єр» – професійний дизайн квартир в Києві, ціна послуг при цьому дуже доступна. Дизайнери нашої студії не тільки розроблять для вас унікальний дизайн квартири або дизайн будинку, але при необхідності візьмуть на себе і функцію Авторського нагляду за ремонтом та облаштуванням.

Варто пам’ятати, що використання типових безкоштовних проектів дизайну інтер’єру з каталогів і журналів – це великий ризик, адже вони не враховують специфіку приміщення і смакові пристрасті замовника, тому довірити створення комфортної та безпечної обстановки квартири слід дизайнеру з профільною освітою, який має певні навички і досвід в розробці дизайну квартир, будинків та інших приміщень. Ціни на дизайн інтер’єру залежать і від складності обраного стилю інтер’єру. Незалежно від обраного стилю і особливостей інтер’єру — «Арт інтер’єр» завжди гарантує високу якість дизайнерських послуг.

Послуги студії дизайну інтер’єру в наш час дуже затребувані: можна спробувати скачати типовий дизайн інтер’єру, ризикнути і спробувати своїми силами створити гарну обстановку в домі, але хіба не краще звернутися за допомогою до професіоналів і разом створити ексклюзивний, комфортний і продуманий вигляд інтер’єру?

Дизайн інтер’єру за доступною ціною в Києві та інших містах України, виконаний дизайнерами студії «Artinterior» – це красивий, комплексний і функціональний дизайн будь-яких приміщень – проект квартири, будинку, резиденції, котеджу, офісу, який буде підходити саме Вам!

[easy-social-share]