Студія дизайну інтер’єру «Artinterior»

У справі створення будь-якого унікального дизайнерського продукту головне – це люди, команда професіоналів, здатна відповідально, технологічно і творчо вирішувати складні завдання, враховуючи нюанси кожного проекту. Працюючи на ринку більше 9 років, студія дизайну інтер’єру «Artinterior» представляє собою саме таку команду, де кожен займається своєю справою і всі відповідають за кожного. Дизайнери «Artinterior» постійно підвищують свою кваліфікацію на різних навчальних курсах і творчих семінарах, дизайн-проекти студії неодноразово публікувалися в провідних галузевих виданнях. У нас можна замовити за оптимальною ціною практично будь-який проект – від квартири-студії на двох осіб до офісу на двісті. У «Artinterior» є фахівці по всіх сегментах дизайн-проектування нерухомості.

Наталія Карманова – арт-директор, дизайнер, 3d візуалізатор

Освіта – дизайнер інтер’єру (НАУ) і художник-графік (НАОМА). Наталія Карманова бере безпосередню участь при розробці кожного дизайн-проекту студії «Artinterior». Друга художня освіта дозволяє їй орієнтуватися у всіх нюансах декорування інтер’єру, включаючи розпис стін та оформлення картинами. Загальний стаж роботи дизайнером інтер’єру – 8 років (у тому числі, в провідних дизайн-студіях Києва та за кордоном – в ОАЕ і Туреччини). Більше 25 особисто реалізованих проектів. Основні напрямки діяльності – дизайн квартир, дизайн приватних будинків, дизайн офісів, 3d візуалізація інтер’єру.

«Головне, з чого починається моя робота над проектом  це зрозуміти клієнта. Дизайнер  інструмент, за допомогою якого замовник втілює свою мрію. Тут потрібно вміти чути, а не нав’язувати. Я дійсно люблю свою роботу і трепетно ​​ставлюся до кожного проекту, кожен проробляю, як для себе. Інтер’єр повинен бути не тільки стильним, естетичним і продуманим до дрібниць, але і не застарівати з часом, нести позитивний настрій для людини, яка в ньому буде перебувати.

Для мене дуже важливо вдихнути життя і тепло в інтер’єр, адже в гонитві за бажанням «зробити красиво» багато хто потрапляє в безглузду ситуацію, створюючи проекти кричущі і епатажні, при цьому позбавлені практичності і одухотвореності.

Замовник може відразу і не помітити всіх деталей моєї роботи  спершу він бачить загальний гармонійний результат, задоволений, а значить, і я задоволена. Але я знаю, що він ще багато років зможе відкривати в своєму будинку нове зачарування і тонкі нюанси».