Дизайн інтер’єру будинку, котеджу в Києві і по всій Україні від «Artinterior»

Інтер’єрний дизайн не стоїть на місці. Щороку з’являється величезна кількість оригінальних оздоблювальних матеріалів і відповідно можливостей для функціонального і естетичного дизайну будинків і котеджів в Києві. Сьогодні настав час відійти від стандартних планувань будинків з однотипною «традиційної» обстановкою. Тому пропонуємо дуже уважно поставитися до вибору стилю інтер’єру, адже від цього залежить не тільки зовнішній вигляд приміщення після ремонту, але і витрати на ремонт, оздоблення та оснащення, а також загальне задоволення від пройденого шляху на фінальному етапі реалізації вашого дизайн-проекту. 

На нашому сайті представлені всі основні стилі інтер’єру: Сучасні, Історичні, Етнічні. Вам буде не складно отримати всю необхідну інформацію і знайти справді «свій» стиль.

Дизайн будинків і котеджів – тенденції в дизайні інтер’єру

У цій статті ми зупинимося на найбільш популярному в наш час – сучасному напрямку дизайну інтер’єру будинків і котеджів.

Сучасний дизайн заміського будинку значних розмірів або дизайн невеликого котеджу – для самовираження площа приміщення не настільки важлива! Зараз інтер’єрна мода – це, в першу чергу, різноманітність, втілення в життя власних бажань і фантазій. Розкішна і вишукана спальня, стримана і строга вітальня, функціональна кухня… Професійний дизайн будинку з використанням новітніх матеріалів і методів дозволяє перетворити пересічний дизайн інтер’єру будинку в справжні палати Середньовіччя, а дизайн маленького котеджу – в богемні покої неординарного і творчої людини.

Дизайн будинків і квартир – це мистецтво, а тому довіряти створення оригінального інтер’єру, безсумнівно, слід майстру. Потрібен дизайнер інтер’єру? Наші фахівці ретельно опрацюють і створять гармонійний образ вашого будинку, підкреслять вашу індивідуальність і відчуття стилю. З нами вам не обов’язково стежити за трендами в області дизайну інтер’єрів – довірте нам дизайн інтер’єру і отримайте сучасну, комфортну та стильну обстановку.

Замовити дизайн інтер’єру будинку – це облаштувати його з урахуванням всіх вимог ергономіки та обраного стилю. Дизайн інтер’єру будинку (фото) – це естетика, комфорт і функціональність, про які у кожної людини своє поняття і уявлення. Розробляючи дизайн типового котеджу або дизайн заміського будинку, ми завжди намагаємося матеріалізувати бачення «ідеального інтер’єру», яке у кожної людини індивідуально. Виконаний нами дизайн будинків – це кінцевий результат спільних роздумів і творчої спілки замовника і дизайнера.

Особливості облаштування приміщень будинку, котеджу

Ключовим етапом роботи над дизайном інтер’єру будинку є визначення в приміщенні функціональних зон і їх просторове обмеження. Послуги дизайнера інтер’єру – це не тільки послуги «художника» і проектувальника, але також людини з бездоганним смаком і незаперечним талантом – адже тільки володіючи останньою якістю, дизайнер зможе висловити ваше світосприйняття в інтер’єрі, підкреслити ваші інтереси і цінності.

Дизайн інтер’єру з використанням 3d візуалізації – це створення тривимірного зображення інтер’єру з урахуванням стильового і колірного рішення, обладнання, меблів і використовуваних матеріалів обробки. 3d візуалізація не тільки наочно демонструє вигляд майбутнього приміщення за допомогою фотореалістичного зображення – вона дозволяє спроектувати ідеальний інтер’єр з урахуванням будівельних правил і нормативів. Іншими словами, замовити дизайн будинку – це врахувати все: світло, стильовий напрям, колірне рішення і всілякі інженерні тонкощі.

Велика кількість техніки, сучасний активний ритм життя… Шанувальники мінімалізму і функціональності, чітких ліній і строгих форм часто вибирають для свого інтер’єру сучасні стилістичні рішення. Виконуючи дизайн маленького будинку, дизайн невеликого котеджу або проектуючи дизайн приватного будинку великих розмірів – сучасних стилів оздоблення інтер’єрів багато, і, визначивши найбільш підходящий, можна в кожному приміщенні створити гармонійну обстановку, яка відобразить захоплення господарів, особливості їхнього характеру і позначить статус.

Грамотно спланований і красивий дизайн інтер’єру матиме благотворний вплив на самопочуття людини, підвищить самооцінку та впевненість у собі, позначиться на плідності її роботи та творчому успіху. Так який же він, інтер’єр в сучасному стилі?

  • Вітальня – це мінімальна кількість аксесуарів, прямі лінії і чіткі форми – обстановка вітальні відрізняється комфортом, але при цьому не виглядає звично. Зараз можна вибрати дуже оригінальні м’які меблі для віталень. Домашній кінотеатр в інтер’єрі сучасної вітальні – ідеальне рішення для створення затишку.
  • Кухня в сучасному стилі – це оригінальне планування, функціональність, сучасна кухонна побутова техніка і, звичайно ж, декор. В її інтер’єр відмінно впишеться картина на замовлення або розпис стін, також виконані в сучасному стилі.
  • Спальня – це складна гра простих кольорів: бежевого, білого, деревних відтінків, сірого і чорного та ін. Однак їх тонкі поєднання і переходи в повній мірі здатні підкреслити дивовижну красу прямих ліній і чітких форм. Зручний і популярний варіант сучасного планування – спальня поєднана з гардеробною. Актуально обладнати спальню міні-аудіосистемою і led телевізором.
  • Кабінет в сучасному стилі – це меблі на замовлення, їх конструктивна ясність, скло і пластик, блискучі поверхні. Сучасний кабінет – це зручний і функціональний простір для творчості. Тут актуально розмістити компютер, сейф, міні-бібліотеку або led телевізор, але ніяк не килим або штори з численною драпіруванням.
  • Дитяча в сучасних будинках і квартирах розробляється з урахуванням безпеки, зручності і створення в ній психологічно комфортної атмосфери. Зараз дуже популярні меблі-трансформер, а також «зростаючі меблі».
  • Сучасна ванна – це виняткова якість і краса, функціональність і безпека меблів, електроніки та сантехніки. Для приємного проведення часу ванна кімната може бути облаштована найсучаснішою побутовою технікою та електронікою, наприклад вологостійким телевізором від Ad Notam, Mirror Media, Sanyo, Videotree, Evok, Hantarex, Pantel і дзеркалом з підігрівом.
  • Гардеробна – це впорядкованість у всьому, характерна для сучасного інтер’єру, використання сучасних модульних систем зберігання Elfa, Aristo, Leroy Merlin і високотехнологічних розсувних систем.

Дизайн інтер’єру будинку, котеджу від «Artinterior»

Якщо ви – щасливий володар власного приватного будинку або заміського котеджу, то наш дизайнер інтер’єру – Київ (Львів, Одеса, Харків, Дніпропетровськ) вам просто необхідний: він допоможе створити інтер’єр, який буде повністю відповідати вашим уявленням про красу і затишок. Замовити проект будинку в тому чи іншому стилі – це замовити продуманий до дрібниць дизайн.

Джерелом натхнення для кожного нашого нового проекту є ваші інтереси, захоплення і мрії. Навіть дизайн будинку 40-60 кв. м. або невеликого котеджу ми виконуємо завжди з творчим підходом, індивідуально і тільки для вас.

Основний напрямок роботи студії дизайну «Artinterior» – професійний дизайн квартир, дизайн котеджів і дизайн будинків у Києві, ціна послуг при цьому дуже доступна. Дизайнери нашої студії не тільки розроблять для вас унікальний дизайн будинку або дизайн котеджу, але при необхідності візьмуть на себе і функцію Авторського нагляду за ремонтом та облаштуванням.

Завдання створити інтер’єр приватного будинку, з одного боку, надає дизайнерові більше свободи, але з іншого, накладає і більше відповідальності. У квартирі основи планування задані жорстко: не можна встановити джакузі в спальні і поміняти місцями кухню і кабінет. У будинку все це можливо, але тим більшою обгрунтованості вимагає дизайн інтер’єру будинку і тим вище ціна помилки.

Робота дизайнера інтер’єру приватного будинку істотно відрізняється від роботи зі створення дизайн-проекту квартири і в інженерно-технічному плані: у приватному будинку при розробці дизайну доводиться більшою мірою враховувати технічні вимоги приміщень та інженерних комунікацій, проводити узгодження проектної документації.

Дизайнери інтер’єру знають, що інтер’єр, архітектура будинку і екстер’єр взаємопов’язані: розробляючи одну, не варто забувати і про решту складових. Саме тому, готові проекти цегляних будинків – безкоштовно часто розчаровують замовників: у наявності дисбаланс внутрішньої обробки будинку і його зовнішнього вигляду або ділянки біля будинку.

Щоб інтер’єр відповідав екстер’єру, щоб по красивих сходах можна було збігати не дивлячись, під ноги, щоб системи життєзабезпечення були інтегровані в інтер’єр максимально естетично і щоб не нести додаткових тимчасових і фінансових витрат, ми рекомендуємо замовити дизайн вашого Київського будинку в «Artinterior» до того, як будинок буде добудований. Хоча, якщо «економічний» пункт не принциповий, замовити дизайн будинку можна і потім – наші фахівці мають досвід оптимального вирішення складних завдань і в повністю готових будинках.

Так яким повинен бути стильний дизайн інтер’єру будинку (фото)? В першу чергу слід звернути увагу на матеріал, з якого зведено будинок: іноді використовувані в будівництві матеріали накладають деякі обмеження на вибір його стилю і деякі оздоблювальні роботи.

Київ і Київська область в останні роки радують красою і оригінальністю екстер’єрів приватних будинків. Однак ефектний зовнішній вигляд необхідно підтримати і внутрішнім наповненням. Замку потрібна не просто вітальня, а камінний зал, а басейн будинку в стилі Дзен повинен виглядати інакше, ніж у скандинавському мінімалізмі.

Так, наприклад, будинки з бруса можна витримати в стилі Кантрі, Рустик, Класика: це зробить будинок стильним і не викличе вищезазначене невідповідність. А, встановивши на ділянці дерев’яний гостьовий будинок, барбекю, лазню або облаштувавши терасу, ви зможете створити цілісну і завершену композицію, де ландшафтний дизайн будинку, інтер’єр і екстер’єр розкривають і доповнюють один одного. Замовити дизайн дерев’яного будинку – це створити ту неповторну атмосферу затишку, гармонії і натуральної краси.

Планування приміщень для заміського будинку – ще один важливий момент, що вимагає детального підходу. Великий приватний будинок припускає багато різних функціональних зон і, замість стандартних кухні, спальні і вітальні, можна обладнати зал-вітальню, спальню з виходом на терасу, простору дитячу та кухню з великою їдальнею.

Великий простір заміського будинку і велика присадибна ділянка дозволяють дизайнеру втілити в оформленні навіть найсміливіші Ваші ідеї. Не варто боятися експериментів: винний погріб, зимовий сад, декоративний водоспад, сауна з басейном – дизайнеру-професіоналу під силу облаштувати інтер’єр, зберігши при цьому обраний стиль.

Приватні будинки, на відміну від міських квартир, мають більш складне планування і зазвичай декілька поверхів. Безумовно, це дозволяє виділити і такі зони, як гараж, постирочна, котельня, велика гардеробна, але не варто забувати і про складнощі проектування інженерних комунікацій. Приватний будинок в більшій мірі, ніж квартира припускає використання серйозного технічного обладнання: холодильні установки, складне устаткування для басейнів і котельні, системи кондиціонування, численна вбудована техніка, різні датчики та системи сигналізації.

Варто пам’ятати, що дизайн інтер’єру з використанням типових планувань – це великий ризик, тому довірити створення комфортної та безпечної обстановки приватного будинку слід дизайнеру з профільною освітою, що має певні навички та досвід в розробці дизайну заміських котеджів і будинків. Вартість дизайну інтер’єру залежать і від складності проектування комунікацій та інженерних мереж, для забезпечення безперебійного та безпечного функціонування яких, крім системи «розумний дім», потрібно ще і професійний підхід.

Послуги студії дизайну інтер’єру в наш час дуже затребувані: можна спробувати використати типовий дизайн інтер’єру, ризикнути і спробувати своїми силами створити гарну обстановку в будинку, але хіба не краще звернутися за допомогою до професіоналів і разом створити ексклюзивний, комфортний і продуманий вигляд інтер’єру?

Дизайн інтер’єру за доступною ціною в Києві та інших містах України, виконаний дизайнерами студії «Artinterior» – це красивий, комплексний і функціональний дизайн будь-яких приміщень – проект будинку, заміської резиденції, котеджу, квартири, офісу, який буде підходити саме Вам!

[easy-social-share]