Художній розпис від студії дизайну інтер’єру «Artinterior»

Зробити свій будинок унікальним і не схожим на інші  можна по-різному. Наприклад, створити зимовий сад, змонтувати штучний водоспад, спроектувати інтер’єр так, щоб окремі частини приміщення мали складну геометрію. Або відмовившись від стандартних дверей на користь зсувних гнуто-лінійних конструкцій. Однак подібні конструктивні варіанти дуже затратні і мають ряд технічних обмежень. Тому в звичайному будинку або квартирі власникам краще використовувати не стільки конструктивні, скільки декоративні засоби створення по-справжньому затишних і нестандартних інтер’єрів. І один з найефектніших способів для цього – декоративний розпис стін. 

Також розпис стін дозволяє оригінально прикрасити салон, ресторан або офіс, надавши цим приміщенням ефектний вигляд, що запам’ятовується, який високо оцінять їх клієнти.  А для інтер’єрів в класичних стилях, розпис стін і стель є основою декоративного оформлення, що створює портрет епохи, характерною для обраного історичного стилю.

Художній розпис стін в інтер’єрі – ексклюзивна послуга нашої студії.  

Як дизайнер та художнік-графік в одній особі, Наталія Карманова (Арт-директор «Artinterior») прекрасно орієнтується в усіх нюансах декорування інтер’єру, включаючи розпис стін та оформлення картинами.Тонко відчуваючи колористику, форму і композицію, вона простежить за роботою наших майстрів, а також і самостійно може виконати особливо значущі і складні в реалізації елементи – розпис стелі і вигнутих стін, в будь-якому стилі, відповідному прийнятої концепції дизайн-проекту.

Якщо у замовника є конкретні побажання, всі вони будуть враховані аж до «зірочки тут» і «жовтої смужки там». А якщо конкретних задумок немає, а є тільки загальна думка, то ескіз буде розроблений по ній з нуля — і може бути доповнений при необхідності до безпосереднього початку робіт в приміщенні. Настінний розпис можна замовити як по всьому приміщенню, так і по невеликій його частині від 1 кв.м. включно.

Фарби та інші матеріали при розпису в приміщенні  використовуються тільки екологічно чисті і нешкідливі для людей і тварин.

Тому розпис стін в дитячій кімнаті або в спальні можна робити без жодних побоювань – так само, як на кухні та у ванній, де сучасні склади і способи обробки гарантують водонепроникність і стійкість забарвлення протягом, як мінімум, 10 років. На відміну від шпалер і текстильних покриттів забарвленим стінах не страшні ні маленькі цікаві непосиди, ні пазуристі домашні вихованці.

Головний же ефект оригінально розписаної стіни – це та щаслива посмішка, з якою ви незмінно будете дивитися на неї аж до наступного ремонту.

Випадків, коли власникам набридла б розпис стін квартири від студії Наталії Кармановой, не виявлено! Більш того – при подальшому ремонті її в 70% випадків просять оновити, а не перефарбувати. Виняток становить розпис дитячих кімнат, якщо вона була зовсім вже «для маленьких». Хоча і в цьому випадку юні акселерати часто впадають в несподівану сентиментальність і просять «прикол» залишити.

Замовляючи дизайн-проект в «Artinterior», ви отримуєте висококласне комплексне рішення свого інтер’єру в одному з трьох стандартних пакетів послуг. Послуга «художній розпис стін» (фото якої частково представлені в розділі «Портфоліо») замовляється додатково. Більш докладні фотоматеріали з розпису також надаються за запитом.

Художній розпис стін — ціна, види, технічні характеристики

 
Композиція з фігурами людей  2000 — 3900 грн./м2
Фреска класична  2300 — 4900 грн./м2
Розпис стель, арок  2300 — 4900 грн./м2
Пейзаж, панорама  1900 — 3200 грн./м2
Графіті, акрил, написи  1200 — 1900 грн./м2
Візерунки, картинки, алфавіт, графіка, художній розпис стін в дитячій кімнаті  1450 — 2500 грн./м2
Розпис: небо, хмари, море  1400 — 2300 грн./м2
При обсязі робіт більше 7 кв.м.  (художній розпис стін — Київ)   знижка 5 — 15%
При замовленні більше 20 кв.м. під художній розпис стін  ціна договірна