Дизайн інтер’єру гардеробної кімнати в квартирі, будинку, офісі, салоні

Гардеробна сьогодні – це просто необхідність. Саме з її допомогою можна заощадити цінний простір: одяг і аксесуари, головні убори і взуття – в гардеробній місце знайдеться для всього. Дизайн інтер’єру гардеробної в квартирі, будинку, офісі, салоні або ресторані являє собою, як правило, облаштоване окреме приміщення, але також під гардеробну часто відводять нішу в стіні або шафу. Існують і деякі інші типи планувань цього приміщення.

Види гардеробних

 • Відкрита гардеробна як окрема зона

Сьогодні набирають популярність гардеробні відкритого типу: завдяки відсутності перегородок і дверей вони виглядають легко і ідеально вписуються в сучасний інтер’єр. Дизайн інтер’єру вбиральні відкритої являє собою каркас, найчастіше з металу, облаштований спеціальними стійками і утримувачами для полиць. Гардеробні кімнати відкритого типу мають кілька зон: так, тут можуть бути присутніми полиці для одягу, системи зберігання, висувні комоди і вішалки. Відкриті гардеробні можна розмістити прямо в спальні або будь-якому іншому приміщенні, а також вони відмінно впишуться в інтер’єр, витриманий у стилі Модерн або Хай-тек. Дизайн гардеробної кімнати фото демонструє, що сьогодні відкрите планування вбиральні в тренді, а збережені в ній речі позиціонуються, як прикраса інтер’єру.

 • Закрита гардеробна в окремо обладнаній кімнаті

Це, можна сказати, класичний варіант вбиральні. Закрита гардеробна кімната (фото) – це примикають до стіни шафи з полками, ящиками, стелажами, передбаченої взуттєвою полицею, всілякими держателями, пантографами, дуговими вішалками і штангами. Гардеробні кімнати дизайн проекти передбачають найрізноманітніші: шафи в них можуть бути самої різної конфігурації і розташування, залежно від площі самого приміщення. Так, виходячи з розташування шаф або полиць уздовж стін, можна виділити кілька видів планувань закритою гардеробної кімнати:

—  Лінійна гардеробна: речі розташовуються уздовж одою стіни, а якщо площа приміщення дозволяє, то уздовж двох стін, паралельно один одному. Гардеробна з комори площею від 3×1,5 кв.м цілком підійде для такого розміщення речей.

—  П-подібна гардеробна відмінно підійде для витягнутих і просторих кімнат. Таке планування – одна з найбільш містких. Але важливо не тільки її облаштувати, але і зробити так, щоб приміщення приносило радість, було зручним і, безумовно, відповідало решті вигляду квартири або будинку. Замовити дизайн інтер’єру гардеробної ви можете в «Artinterior» за найбільш вигідною ціною!

 • Гардеробна в шафах-купе і міні відділеннях шаф-купе, в які можна зайти.

Якщо в квартирі або будинку спеціальне приміщення під гардеробну не відведена, але в якійсь із кімнат є трохи зайвого місця, то можна обладнати там невелику гардеробну. Як варіант, це може бути місткий шафа-купе (місткий настільки, щоб у нього можна було увійти). Можна придбати готову шафу, а можна замовити шафу-купе, який буде продуманий саме під ту кількість речей, який вам необхідно буде в ньому розмістити. Так, гардеробні шафи-купе можуть передбачати крім великої кількості ящиків і полиць, спеціальні взуттєвниці, закриті відділення для зберігання зимового верхнього одягу, спеціальні стелажі для жіночих сумок.

 • Гардеробна, що складається з одного або декількох шаф в квартирі, встановлених в різних кімнатах.

Якщо в квартирі або будинку немає місця, щоб обладнати об’ємну і містку гардеробну шафу-купе, то під гардеробну можна відвести в кількох кімнатах невелику їх частину. Так, наприклад, в дитячій кімнаті і спальні можна поставити невеликі гардеробні шафи: розмістити їх можна в кутку або ж відвести під шафу частину кімнати уздовж стіни.

—  У квартирі встановити шафу-купе можна на лоджії або в ніші передпокої, а в приватному будинку відвести під гардеробні можна частину мансардного приміщення.

—  Кутова гардеробна – це завжди оригінально і практично. Облаштувати кутову гардеробну у великій кімнаті можна без особливого збитку для простору, а ось, наприклад, дизайн спальні з гардеробною, де всі приміщення не відрізняється великими габаритами, слід продумати максимально ретельно, з урахуванням розміщення меблів і при необхідності прийомів зонування.

—  Інтер’єр спальні з гардеробною повинен виглядати як одне ціле, а тому, замовити дизайн гардеробної для будинку або квартири краще у професіоналів. Київська студія дизайну «Artinterior» допоможе здійснити дизайн гардеробної (фото) Київ так, щоб цілісність антуражу не було порушено і гардеробна не виділялася в загальному просторі кімнати.

 • Гардеробна для офісів

Облаштувавши гардеробну в офісі, можна вирішити декілька завдань одночасно:

—  Якщо кількість співробітників офісу велике, то можна заощадити на меблях (окремих шафах-вішалках в кожному відділі або кабінеті): зберігати речі в спеціальних секціях співробітникам буде в рази зручніше.

—  Не захаращувати цінне робочий простір, що особливо важливо, якщо в офіс постійно приходять клієнти та відвідувачі.

 • Гардеробна-примірочна для магазинів одягу та бутиків, шоу-румів

Функціональність і ергономічність, зручність і естетика – ось основні вимоги, що висуваються до інтер’єрів сучасних бутиків і магазинів. Замовити дизайн-проект вбиральні для магазину – це не тільки раціонально використовувати площу приміщення, а й створити комфортну обстановку для своїх покупців. Шоу-рум, як «демонстраційний зал», сам по собі передбачає наявність гардеробної кімнати. Залежно від виставляється і пропонованого товару, інтер’єр гардеробної кімнати в магазині, шоу-румі або бутіку може бути витриманий в різних стилях. Це допоможе «у вигідному світлі» представити той чи інший товар, виділитися на тлі конкурентів і, безсумнівно, залучити більшу кількість відвідувачів.

 • Гардеробна в ресторанах, барах, кафе та інших закладів громадського харчування, магазинах, салонах, спортзалах, торгових центрах і музеях.

У перерахованих вище громадських приміщеннях, наявність такої тимчасової послуги, як використання клієнтами гордеробної, надає можливість розмістити відвідувачам різні великі предмети і сумки, які заважатимуть їх приємного проведення часу або відпочинку. Також у гардеробній можна розмістити цінні речі і верхній одяг, в якій вхід в деякі заклади просто недозволено.

Історія появи гардеробних

Спочатку, більше тисячі років тому, гардеробна представляла собою скриню або ящик значних розмірів. Трохи пізніше такі скрині для збереження речей (наприклад, під час подорожей) стали оббивати тканиною і ділити на кілька відсіків. Ще пізніше з’явилися перші шафи, а вже слідом за ними виникли і гардеробні. Саме слово «гардероб» в перекладі з французької мови означає «зберігати плаття». Вважається, що перші гардеробні кімнати з’явилися саме в інтер’єрах законодавців моди і стилю — французів.

Важливість планування та внутрішнього облаштування гардеробної кімнати

При плануванні гардеробної в будинку або квартирі важливо не просто облаштувати «деяку» гардеробну, яку в подальшому змусити від підлоги і до стелі усіма зайвими речами, але створити по-справжньому зручну і красиву кімнату, де кожна річ буде «на своєму місці». Сьогодні планувань і варіантів облаштування гардеробних кімнат безліч.  Можна дизайн гардеробної скачати в інтернеті, а потім спробувати відтворити його інтер’єр в своєму житлі, але хіба не краще створити унікальну гардеробну кімнату, відповідальну стилю всього вашого будинку і пристосовану саме для зберігання ваших речей? 

—  Ми, дизайн-студія «Artinterior», пропонуємо замовити 3d візуалізацію інтер’єру гардеробної, яка дозволить на стадії проектування побачити, як виглядатиме інтер’єр кімнати, як вона буде освітлена і яка додаткова меблі для гардеробної кімнати в ній буде встановлена. 3d візуалізація гардеробної (3d дизайн) допоможе не тільки уникнути можливих помилок під час ремонту, але і облаштувати приміщення з урахуванням всіх правил ергономіки.

Світло в інтер’єрі вбиральні

Гардеробна – фото наочно демонструє, наскільки в її інтер’єрі важливі кількість світла і самі освітлювальні прилади. Освітлення в гардеробній кімнаті має бути яскравим: для цього дуже часто використовують стельові вбудовані світильники. Гардеробна в Класичному стилі, в силу своєї просторості і високих стель, допускає використання об’ємних і складних стельових світильників.

Маленька гардеробна кімната увазі використання вбудованих точених світильників, прихованих світильників і світильників з можливістю регулювання напряму світла.

У гардеробній бажане використовувати ламп розжарювання і галогенні лампи, тому вони сильно нагріваються. Перевагу краще віддати сучасним і економічним led лампам.

Колір в інтер’єрі вбиральні

Кольорове рішення гардеробної кімнати залежить від її площі і вибраного стильового напрямку. Так, дизайн маленької гардеробної кімнати рекомендується виконувати у світлих пастельних відтінках, що дозволить візуально розширити кімнату. Дизайн гардеробної 2-4 кв.м і дещо більше можна витримати в традиційно білому кольорі, кремовому, бежевому, пастельних відтінках рожевого та блакитного.

Просторі гардеробні (фото) дизайн увазі різний: колірне рішення тут визначає стиль. Наприклад, гардеробні в Скандинавському стилі – це білий колір з синіми, чорними акцентами на деталях.

Дизайн інтер’єру вбиральні 3d візуалізація дає можливість поекспериментувати з декількома квітами і їх поєднаннями вибрати найбільш підходящий варіант.

Меблі для гардеробної

Гардеробна – ціна безпосередньо залежить і від використовуваної меблів. Основний меблями в інтер’єрі гардеробної кімнати є каркаси з усілякими поличками, шухлядками і штангами. Залежно від стилю кімнати, кількості та ваги речей, гардеробні системи можуть виготовлятися з металу або дерева. Гардеробні на замовлення зазвичай комплектуються стандартно: висувні сітчасті кошики, штанги, вішаки для брюк, ящики, спеціальний кронштейн для краваток. Деякі полки мають спеціальні комірки для зберігання нижньої білизни або носових хусток.

Меблі на замовлення (гардеробні), як правило, виготовляють за індивідуальними ескізами.

Шафи-купе, спроектовані саме для зберігання певних речей конкретної людини — це завжди практична і зручна меблі на замовлення. Висувні полиці або звичайні, матеріал для виготовлення шафи буде використовуватися типів (МДФ, масив дерева, акрил та ін.) Або це буде комбінація декількох матеріалів (дерево, скло, пластик, метал) – все залежить від побажань замовника.

Гардеробна в спальні або в будь-якому іншому приміщенні, що складається з місткої шафи-купе, має на увазі відповідний під інший інтер’єр «вигляд» і тип розсувних дверей. Дизайнери інтер’єру Києва, що працюють в нашій студії дизайну, завжди пректіруют зовнішній вигляд, стиль і колір дверей вбиральні під задуману в проекті меблювання й інтер’єр кімнати і всього приміщення.

—  Якщо інтер’єр маленької гардеробної – це, як правило, шафа або стелаж, максимум доповнений табуретом або пуфом, то в просторому приміщенні знайдеться місце для крісла, журнального столика, стільців, комода.

—  Полки для взуття – необхідний елемент гордеробної. Розташовані під кутом в 45 градусів, полиці для взуття дуже зручні не тільки для зберігання туфлею і босоніжок, але також чобіт.

—  Гардеробна своїми руками – це завжди складно, та й забирає її облаштування досить багато часу. Безумовно, така гардеробна недорого обійдеться, але й за своєю функціональністю вона багато в чому буде поступатися зробленої на замовлення.

Популярні виробники гардеробних систем

Сьогодні користуються популярністю гардеробні Elfa, Леруа Мерлен (Leroy Merlin), ІКЕА (IKEA), ARISTO.

 • ІКЕА гардеробні – це якісна меблі шведського виробника, що відрізняється практичністю, демократичною ціною і простотою в збірці. З гардеробної IKEA не складе труднощів організувати максимально функціональне приміщення.
 • Гардеробні Леруа Мерлен (Leroy Merlin) – це великий вибір гардеробних систем: стільникові, панельного типу, гардеробні з металевим каркасом. Двері для гардеробної кімнати компанія також пропонує у великому асортименті.
 • Гардеробні Elfa – це функціональність, простий, але елегантний дизайн всіляких систем зберігання. Замовити гардеробну Elfa — це отримати ще одну перевагу – вільну трансформацію складових системи. Зразок конструктора шафки легко розбираються, їх можна міняти місцями і підлаштовувати під певні предмети.
 • Гардеробні системи ARISTO – це стильний дизайн і великий вибір кріпильних елементів. Купити гардеробну від цього виробника – це придбати легку і просту в монтажі гардеробну систему.
 • Стенлі (Stanley) – провідна і лідируюча торгова марка з продажу шаф-купе в Україні в період 1994-2000. Компанія з 1994 року пропонує на ринку вбудованих меблів в Україні механізми ковзання, а також армуючі металеві рами дверей шаф. Шафа Стенлі (Stanley) – це оригінальна продукція, виготовлена ​​за англійською технологією з використанням запатентованих комплектуючих корп. Stanley Works INC. Заснована в 1843 році в Новій Англії, Коннектикут, Stanley Works в 1899 році отримала перший патент на шаро-підшипниковий шарнір.

Декор в гардеробній і популярні стильові рішення

—  Інтер’єр гордеробної фото показує, що важливу роль в обстановці цього приміщення грає декор і різні корисні речі: красиві інтер’єри – це інтер’єри, продумані до дрібниць.

—  Дзеркало – один з найважливіших елементів декору гардеробної кімнати. Воно не тільки візуально розширює простір, але і робить світло в ньому рівномірним. Оптимальний варіант для гордеробної – дзеркало в повний зріст. Цікавий прийом для інтер’єру вбиральні — розвішування дзеркал навпроти один одного і під різним кутом. Це забезпечить відмінний зворотний огляд, необхідний при примірці одягу (для великих гардеробних).

—  Якщо під гардеробну відведена простора кімната, то непогано встановити в ній журнальний столик і крісла: адже ця кімната також передбачає відпочинок.

Дизайн гардеробної кімнати у варіантах стилів інтер’єру 

 • Гардеробна в сучасному стилі – дизайн гардеробної, як і весь дизайн інтер’єру квартири (фото), повинні бути досить лаконічними, створювати враження легкості і легкості. В якості декору гордеробної в сучасному стилі можна використовувати розпис стін або стелі. Замовити розпис стін – це привнести в інтер’єр приміщення затишок, цікаво обіграти його обстановку і зробити інтер’єр унікальним.
 • Гардеробна в стилі Прованс – справжня жіноча мрія! Замовити інтер’єр вбиральні в стилі Прованс – це витримати приміщення в теплих відтінках, підкреслити власний смак. В якості декору підійдуть настільні манекени для прикрас, шкатулки та статуетки у цьому стилі, ефектно виглядають декоративні ширми.
 • Гардеробна кімната в стилі Ретро – це яскраві фарби, малюнки на стінах, стилізована «під-старовину» меблі. В якості предметів освітлення можна використовувати стельову кришталеву люстру, а додати яскравості в будь-якій зоні кімнати можна за допомогою торшера або настінного світильника.

—  Потрібен дизайнер інтер’єру для створення стильного проекту дизайну квартири, будинки, офісу, магазину, салону, ресторану? – Послуги дизайнера інтер’єру від нашої студії – це унікальна можливість оформити дизайн будинків, квартир, офісів, магазинів, салонів і ресторанів відповідно до будь вподобаному стилем.  Дизайн інтер’єру (Київ, Одеса, Львів, Харків, Дніпропетровськ), виконаний нашими дизайнерами — це завжди неповторно, красиво та функціонально! Послуги «Artinterior» коштують недорого — наші ціни вас приємно здивують! 

[easy-social-share]