Студія дизайну інтер’єру «Artinterior» в Києві

Індивідуальний підхід

Будь-який дизайн-проект квартири або будинку в нашій студії дизайну починається з ґрунтовної бесіди з замовником. Як правило, перед цією бесідою клієнту, що замовляє дизайн інтер’єру в Києві, вже відома середня ціна на цю послугу. Також він, як правило, може вказати пару вподобаних варіантів дизайну інтер’єру кухні і вітальні. Однак цим наші фахівці не обмежуються. Оригінальність дизайнерських рішень «Artinterior» базується на ефективному опрацюванні загального стилю і на максимальній відповідності дизайн-проекту особистості замовника. Важливо все – його естетичні пріоритети, професія, звички, інтереси членів сім’ї і їх психологічні портрети (детальніше в розділі «Психологія інтер’єру»).

В Україні зараз нескладно замовити послуги дизайнера інтер’єру, а Київ надає для цього і зовсім масу можливостей. У «Artinterior» клієнти звертаються тому, що тут вони можуть бути впевнені: дизайнер не стане створювати проект, при цьому давлячи своїм авторитетом. Всі їхні побажання будуть враховані – будь то загальні естетичні установки або бажання мати в будинку затишний куточок для улюбленого хобі. Створюваний простір інтер’єру найкращим чином буде відповідати всім унікальним особливостям їх особистості. Студія дизайну інтер’єру «Artinterior» це гарантує.

Краса і гармонія

Дизайнери київської студії дизайну «Artinterior» – професіонали, що працюють в будь-яких стилях і їх поєднаннях. Ми намагаємося не повторювати і не тиражувати в деталях одного разу знайдених рішень, якими б блискучими вони не були. Замовити дизайн київської квартири, подібний побаченому в іншому проекті, у нас, звичайно можна, однак дизайнер обов’язково створить для вас інтер’єр повністю новий і унікальний. По-справжньому красиві інтер’єри немислимі без загальної гармонії, з одного боку, і без індивідуальності, яка народжується з тонкого нюансування проекту, з іншого.

В Портфоліо дизайнера інтер’єру насправді не завжди помітні всі сильні сторони дизайнера. Клієнти часто вибирають одну з них і просять у своїх інтер’єрах підкреслювати саме її, в той час як таких сторін може бути кілька – і у всіх наших дизайнерів це так.

Гармонія, як основний принцип роботи нашої дизайн-студії інтер’єру в Києві – це загальна ідея організації простору, що включає стилістичну і ергономічну відповідність заданим умовам. У наших дизайнерів є досвід роботи в принципово різних умовах. Дизайн інтер’єру офісу, приватного будинку, сучасної квартири і квартири в старому київському будинку можуть бути виконані в одному стилі;але кожен з цих випадків вимагає різної опрацювання габаритів приміщення, джерел освітлення, інсоляції та правильної інтеграції в навколишнє середовище. Якщо вам потрібен дизайнер інтер’єру в Києві, здатний грамотно вписати бажане естетичне вирішення в специфіку вашого будинку  фахівці «Artinterior» зроблять це у відповідності з будь-якими початковими параметрами приміщення.

Гармонійний дизайн-проект – від інтер’єру в історичному стилі з використанням автентичних матеріалів до актуального мінімалізму з урахуванням вимог фен-шуй – розуміється нашими дизайнерами як на рівні форм, так і на рівні ідей. І це гарантує нашим клієнтам глибоку і точну відповідність їх естетичним і духовним запитам.

Практичність і функціональність

Говорячи про практичність наших інтер’єрів, ми маємо на увазі щось більше, ніж їх утилітарність і висока якість матеріалів. Більшість дизайн-студій Києва анонсує технологичную опрацювання проектів, проте далеко не у всіх є фахівці з інженерного та технічного нагляду. У «Artinterior» такий фахівець є. Він контролює не тільки відповідність дизайн-проекту будівельним нормам, а й підбір матеріалів для певних зон з урахуванням зносо- та світлостійкості, а також раціональне співвіднесення застосовуваних будівельних та оздоблювальних матеріалів один з одним. Що стосується декору, то забезпечення його високих споживчих якостей і довговічності – обов’язкова умова роботи наших дизайнерів.

Функціональність дизайну інтер’єру квартир і будь-яких інших приміщень – аксіома. Безглуздо створювати найкрасивіший інтер’єр, якщо господарям доведеться ходити в ньому, акуратно огинаючи кути і роблячи по п’ять поворотів по дорозі з кухні у вітальню. Грамотне зонування інтер’єру, оптимальне розташування частин різного призначення як в рамках всього приміщення, так і всередині кожної кімнати – завдання, яку дизайнери «Artinterior» вирішують, навіть якщо вони не була спеціально поставлені ​​замовником.

Опрацювання інтер’єру за алгоритмом «дизайнер ставить себе на місце клієнта» починається з першого ескізу і ведеться в продовженні всього проекту. Для цього зокрема використовується 3d візуалізація інтер’єру. Також наші фахівці включають в проект за узгодженням із клієнтом будь-яку технологічну начинку – від побутового устаткування і всіх видів захисту (пожежної, охоронної, аква-стоп і т.д.) до систем «Розумний будинок» різної функціональності.

Зручність та затишок

Єдиного стандарту домашнього затишку не існує. Одній людині потрібне світло, простір і мінімум дрібних деталей, іншому – затінені тони і купа поличок для улюблених штучок. Кращі роботи дизайнерів інтер’єру – це ті, де в рамках загальної стилістичної концепції реалізовані і самі практичні, і найфантастичніші побажання клієнтів. Іноді ці побажання суперечать один одному навіть в однієї людини, не кажучи про цілу родину. Завдання дизайнера в тому, щоб звести їх воєдино, щоб всі були задоволені і відчували інтер’єр продовженням власного «я». Чи можливо це? Для дизайнерів «Art interior» – так, тому що «душа дому» для них не порожній звук. Ми віримо, що вона повинна бути в кожному домі, і готові допомогти вашому дому її знайти.

Послуги дизайнерів нашої студії коштують для Києва недорого і доступні більшості представників середнього класу. В офісі дизайн студії в Києві можна замовити дизайн інтер’єру квартири, будинку, офісу, салону, а також скористатися послугою Авторського нагляду за проектом аж до повної його реалізації. Ми зробимо вашу мрію про ідеальний інтер’єр реальністю, а шлях до неї – зручним і швидким!

[easy-social-share]