Дизайн інтер’єру готелю, міні-готелю, хостелу, апартаментів у Києві і по всій Україні від «Artinterior»

Сьогодні індустрія готельного бізнесу зазнає серйозних змін. Найрозкішніші готелі і невеликі сучасні готелі, щоб підтримувати конкурентоспроможність намагаються повністю модернізувати інтер’єр. Робиться це, в першу чергу для того, щоб отримати обстановку, яка запам’ятовується і при цьому максимально комфортну для постояльців. Замовити дизайн інтер’єру готелю, міні-готелю, хостелу, апартаментів – це облаштувати внутрішнє оздоблення приміщення так, щоб у ньому був баланс обраного стильового напрямку і функціональності, і при цьому були дотримані закони ергономіки.

Тут необхідно зазначити, що дизайн-проект готелю істотно відрізняється від дизайну житла, і принципи оформлення тут абсолютно інші. Кращі інтер’єри готелів – це ті інтер’єри, які витримані в єдиному стильовому напрямку, починаючи з оформлення холу і закінчуючи дизайном номерів. Тільки професійному дизайнеру під силу об’єднати настільки різні за своїми функціями приміщення в одне ціле, при цьому приховавши або, навпроти, цікаво обігравши конструктивні особливості самої будівлі. Розглянемо докладніше особливості дизайну інтер’єрів будівель і приміщень, що використовуються для надання готельних послуг.

Дизайн інтер’єрів готелів

Сучасний дизайн готелів передбачає обов’язкове врахування багатьох факторів – архітектури будівлі, ергономічності приміщень. Потрібен правильний підбір меблів, декору, оздоблювальних матеріалів і т.д. відповідно до вибраного стилю. Дизайн готелю – фото показує, наскільки важливу роль в його інтер’єрі грає ергономіка. Заснована на принципах безпеки і комфорту, наука ергономіка допомагає гармонійно, безпечно і зручно облаштувати кожне приміщення готелю.

3d візуалізація інтер’єру готелю – це можливість ще на етапі проектування побачити майбутній інтер’єр приміщень будівлі, підібрати оптимальне колірне рішення. Крім того, 3d візуалізація дозволяє замовнику і дизайнеру відкоригувати кожну деталь в обстановці готелю, підібрати відповідні оздоблювальні матеріали та освітлення – все це, безсумнівно, сприятливо позначається і на кінцевому результаті: дизайн відповідає всім побажанням замовника, модним тенденціям, інтер’єр функціональний і неповторний.

Дизайн холу готелю – перше, що бачить людина, потрапляючи в готель. Від того, як виглядає цей простір, багато в чому і залежить перше враження про готель, і саме рішення: зупинитися тут чи ні. Інтер’єр холу готелю може бути наповнений атмосферою розкоші і вишуканості, а може, наприклад, бути витриманий нестандартно (наприклад, якщо поєднує характеристики кількох стилів одночасно). Ви можете замовити дизайн готелю (Київ, Одеса, Львів, Харків – ми працюємо по всій Україні) в нашій студії. Дизайнери «Artinterior» при розробці проекту врахують всі особливості приміщення – форму і площу холу, параметри всіх функціональних зон, маршрути евакуації, параметри звукоізоляції, і створять оптимальне рішення саме для вашого готелю.

Дизайн готелю

Дизайн готелю повинен бути продуманий максимально ретельно: необхідно поєднувати модні тенденції і практичність. При плануванні внутрішнього інтер’єру готелю слід пам’ятати про те, що цей заклад несе в собі функції як житлового, так і громадського приміщення. Саме тому будь-який дизайн-проект готелю повинен не тільки переслідувати мету зовнішньої краси та комфорту, але також відповідати необхідним нормам безпеки і санітарним нормам. При роботі над проектом готелю необхідно враховувати наступні моменти:

 • Розташування комунікацій;
 • Забезпечення ефективної роботи інженерних мереж;
 • Знаряддя готелю системами відеоспостереження та іншої необхідної технікою.

Виходячи з цього, оздоблювальні матеріали для готелю (готелів або хостелів) слід вибирати пожежобезпечні, стійкі до забруднень і вологого прибирання, зносостійкі. Під час роботи над проектом професіонал враховує також особливості монтажу систем кондиціонування, електрозабезпечення, грунтовно підходить до вибору сантехнічного та освітлювального обладнання. Всі перераховані складові – це основа комфорту відвідувачів та безперебійної роботи готелю (мотелю та ін.).

Мотелі і міні-готелі в придорожніх зонах і за містом

Головною особливістю таких приміщень є обмежений простір (за виключенням елітних комплексів відпочинку). Дизайн інтер’єру міні-готелю або мотелю, що не відрізняється великою площею, повинен, головним чином, прагнути до візуального розширення простору. Для цього слід розділити приміщення на функціональні зони: тут важливо врахувати комфорт гостей і робочого персоналу.

Міні-готель: стиль повинен бути підібраний також виходячи з функції, яку він виконуватиме (міні-готель або мотель). Так, це може бути міні-готель, розташований в пущі або заповіднику, приватні апартаменти в придорожніх готелях або ж це може бути гостьовий будинок (гестхаус).

 • Для будь-якого міні-готелю розумно замовити готельні меблі, що відрізняється багатофункціональністю, зручністю і міцністю. Меблі не повинні перешкоджати прибиранню і займати занадто багато місця.
 • Колір в інтер’єрі номеру і загальне колірне рішення для невеликого готелю або міні-готелю підбирається, знову-таки, з урахуванням невеликої площі приміщень. Візуально розширити інтер’єр міні-готелю можна також, правильно підібравши освітлення.

Заміські готельні комплекси

Заміські готельні комплекси сьогодні готові запропонувати своїм відвідувачам широкий спектр послуг. Саме націленість на задоволення всіх вимог своїх клієнтів і для підвищення конкурентоспроможності заміські готельні комплекси готові запропонувати цілий ряд розваг: риболовлю, катання на різних видах транспорту, спеціальні розваги для дітей та інші послуги.

 • Замовити дизайн заміського комплексу – це приділити особливу увагу оформленню номерів і інтер’єру таких готельних приміщень, як їдальня, конференц-зал, клуб, ресторан або бар та інших. Крім стандартних номерів, існують і апартаменти спеціальної категорії: президентський номер, номер для молодят або номери бізнес категорії. Такі приміщення вимагають особливого підходу: для створення ділової та офіційної, романтичною і грайливою атмосфери необхідно ретельно вибирати дизайн номерів готелів, текстиль, освітлення і колірне рішення. Найчастіше в рамках одного і того ж стильового напрямку готелю або мотелю можуть створюватися різні рішення для оформлення номерів: будь-який постоялець зможе вибрати найбільш підходящу для себе обстановку.
 • Гармонійно оформлений інтер’єр номерів готелів за містом, як і номерів готелів іншого типу, грунтується також на самому статус готелю. Якщо це дорогий готель, то розкіш в номерах обов’язково має бути присутня, інтер’єри міні-готелів або ж дизайн номерів готелів невеликих і більш доступних можуть відрізнятися своєю лаконічністю, функціональністю і простотою в меблях і оздоблювальних матеріалах.

Красиві інтер’єри готелів – це ті, які дивують і підкорюють своєю непересічністю, але в теж час залишаються універсальними, щоб відповідати вимогам відвідувачів з різним смаком. Інтер’єр готелю (фото) за містом, в першу чергу, повинен створювати невимушену обстановку, що розташовує до приємного проведення часу на природі.

Щоб розробити дизайн інтер’єру ресторану в готелі, дизайн готельного номера або стійки ресепшн наші дизайнери використовують візуалізацію інтер’єру. 3d дизайн готелю, готельного комплексу або мотею – це максимально точна і фотореалістична передача зображення інтер’єру та екстер’єру будівлі, опрацювання кожної деталі в його обстановці – адже саме деталі і задають особливий настрій.

Екотуризм та актуальні тенденції в сучасному дизайні готелів

Екотуризм поєднує активний відпочинок, споглядання красивих видів навколишньої природи і розміщення в добре облаштованих комлексах відпочинку, гестхаусах, мотелях і готелях. Часто свої послуги бажаючим відпочити на фоні заповідника або на березі великого озера пропонують приватні міні-готелі, де постояльцям прислужують члени однієї сім’ї. Також в цій сфері туризму процвітають і великі заміські готельні комплекси, додатково обладнані спортивними майданчиками на відкритому повітрі і великими терасами.

Дизайн міні-готелів і готельних комплексів, розташованих за межею міста, сьогодні популярно оформляти в Екостилі. Будівництво, обробка й ремонт будинків в Екостилі відбуваються з використанням натуральних матеріалів, в інтер’єрі превалюють природні мотиви, хоча часто дизайнери успішно поєднують Екостиль з іншими стильовими напрямками (Шале, Рустик, Кантрі).

Хостели

По приїзду у велике місто, мандрівник часом не може знайти відповідне житло, що відповідає необхідному рівню сервісу, з доступною ціною оренди або розташоване в кращому районі. Сьогодні місцем тимчасового проживання може стати хостел (з англійської hostel – гуртожиток), що відрізняється ціновою доступністю в поєднанні з певним спектром послуг: Wi-Fi, телефонний зв’язок, телебачення, а іноді постояльцям пропонують скористатися парковкою, харчуванням, камерами схову і т.д.

Завдяки доступними цінами в хостелах воліє зупинятися молодь, спортсмени, групи туристів. Варто відзначити, що кількість хостелів в містах може бути дуже велика, аж до того, що вони розташовані на кожному кроці. Відповідно, конкуренція між ними висока.

Готелі економ, на зразок хостелів, зовсім не означають погані умови проживання. Саме у зв’язку з тим, що кількість хостелів в містах часто дуже велика, і конкуренція, відповідно, між ними висока, кожен власник готелю прагне відзначитися. Незважаючи на те, що умови проживання в таких «гуртожитках» дуже схожі, все ж деяким виділитися вдається, і головна причина – оригінальний, продуманий дизайн і зручна ергономіка.

Замовити дизайн хостела в Києві у професіоналів – це створити стильний і унікальний інтер’єр, ретельно спланувати меблювання, освітлення, вибрати відповідні матеріали оздоблення. Ці та багато інших моментів враховуються дизайнерами «Artinterior» при проектуванні апартаментів, розрахованих для проживання кількох людей одночасно. Акуратного і скромного оформлення «своїми силами» для залучення клієнтів при такій конкуренції явно недостатньо.

Апартаменти в приватних будинках і квартири для здачі в оренду

Приміщення для здачі в оренду в приватних будинках і квартири, що здаються в оренду, повинні не просто відповідати санітарним нормам і нормам безпеки, а й залучати відвідувачів своїм оригінальним дизайнерським оформленням. При проектуванні дизайну в таких приміщеннях, крім правильно виконаного зонування простору, бажано використання довговічних і практичних меблів, зносостійких оздоблювальних матеріалів.

Замовити дизайн апартаментів у Києві у нас – це створити в квартирах і будинках для здачі в оренду привабливу атмосферу домашнього затишку і комфорту, максимально задіяти обмежений простір приміщень і підібрати відповідне стильове рішення, яке буде надихати і викликати у постояльців позитивні емоції.

Тонкощі дизайну інтер’єру готелів

 • Фірмовий стиль готелю – це те, що відрізняє і виділяє конкретний готель (мотель, хостел, міні-готель) на тлі інших. Розробка фірмового стилю готелю полягає в створенні неповторного вигляду будівлі. Тут важливо все, починаючи з дизайну інтер’єру, освітленості і вибраної колірної гами, і закінчуючи зовнішнім виглядом обслуговуючого персоналу. Фірмовий стиль готелю або міні-готелю повинен ґрунтуватися не тільки на створенні комфортної обстановки для постояльців, але й на ексклюзивності її дизайну, відповідно і поєднанні внутрішнього оздоблення та зовнішнього оформлення будівлі (фасадів). Комерційна нерухомість повинна приносити прибуток, а тому ми пропонуємо вам створити дивовижний і миттєво покоряющий, що відповідає модним тенденціям, але в теж час практичний дизайн інтер’єру готелю (мотелю) та фасадів будівлі.
 • Інтер’єр номеру в готелі повинен бути оформлений з урахуванням ергономіки: не тільки з урахуванням розстановки предметів, але і вибору ергономічних – що трансформуються або багатофункціональних меблів. Використання ергономічних меблів в готелях дозволяє заощадити простір, при цьому забезпечивши постояльців всіма необхідними предметами побуту і меблюванням. Варто передбачити й устаткування для конференцій в ділових готелях: проектори, екрани, звукове обладнання і т.д. Використання 3d візуалізації відіграє важливу роль у створенні ергономічною і комфортної обстановки в номерах будь-якого рівня (від звичайних до економ класу).
 • Правильно сплановане освітлення в готелі відіграє дуже важливу роль у формуванні позитивного емоційного настрою. Але при виборі освітлювальних приладів слід керуватися і принципами економіки: так, світлодіодне – led освітлення можна вважати найбільш економічним і комфортним для очей. Важливо також розробити раціональну схему розміщення освітлювальних приладів, в першу чергу, для економії коштів. Ми пропонуємо в цих цілях скористатися послугою 3d візуалізації.

Ідеї ​​в декорі і стильові напрями в інтер’єрі готелів

Стилі інтер’єру готелю досить різноманітні і кожен власник вибирає для свого закладу найбільш прийнятний. Так, деякі віддають перевагу в інтер’єрі готелю Класиці, а хтось вибирає нестандартні дизайнерські рішення і більш рідкісні стилі, можливо ОнтоАрт. Сучасний дизайн готелів в Києві досить різноманітний. Давайте поговоримо про деякі стильові рішення для готелів та міні-готелів.

 • Готелі у стилі Бароко – це вибір виключно сміливих і забезпечених власників готелів: дорогі дерев’яні меблі (часто антикварні), шовк для оформлення стін, багатий декор. Для втілення Бароко в апартаментах готелю наші дизайнери створять інтер’єр, що відображає дух великої минулої епохи Бароко, розкоші і багатства внутрішнього оздоблення палаців тих часів. Ми також пропонуємо замовити картини для готельних номерів в даному стилі.
 • Готелю в Класичному стилі віддадуть перевагу люди респектабельні і ґрунтовні. Даний стиль не сприймає відходження від встановлених правил дизайну: інтер’єр столової, конференц-залу, ресторану, ресепшна, відкритих терас та ін. – важливо витримати композиційну і стильову єдність. Замовити дизайн апартаментів в Класичному стилі – відмінне рішення.
 • Готелі в стилі Модерн відрізняються легкими і романтичними інтер’єрами з великою кількістю вітражів, прозорих аксесуарів і використанням рослинної тематики.
 • Готель у стилі Шале – це обов’язково справжній камін, дерев’яні балки, мінімальне використання штучних матеріалів.
 • Готель у східному стилі – це композиція з фонтаном в холі готелю, арабські мотиви в інтер’єрі, які створюють розслаблюючу і дещо томну атмосферу. Активно використовуються яскраві фарби, присутні склепінні стелі, велика увага приділяється тканинам, дерев’яним меблям з різьбленням, в інтер’єрі присутні вироби ручної роботи: килими, керамічні прикраси і т.д.
 • Апартаменти готелю в стилі Лофт сьогодні дуже популярні завдяки пануючій в них атмосфері творчості і оригінальному оздобленню. Для інтер’єру Лофт можна замовити розпис стін в стилі графіті.
 • Міні готель в стилі Хай-тек – це функціональність і просторова відкритість. В інтер’єрі крім хромованих і металевих деталей важливе місце займає сучасна техніка: lcd телевізори, музична апаратура і т.д.

—  Ви бажаєте замовити дизайн міні-готелю, замовити дизайн хостелу або великого готелю?  Розробка дизайну готелю, проекту мотелю або інтер’єру хостела – не тільки творче, але й дуже відповідальне заняття. Тому краще звернутися до професіоналів.

Дизайнери студії «Artinterior» зуміють створити унікальний проект, при цьому ціна послуг дуже демократична. Ми готові втілити в життя найсміливіші рішення для інтер’єрів і надати послугу Авторського нагляду на всіх етапах реалізації будівельних та оздоблювальних робіт!

[easy-social-share]