3d візуалізація інтер’єру – послуга дизайн-студії «Artinterior»

3d візуалізація  це об’ємне комп’ютерне зображення, створюване у професійній програмі 3d Studio Max на базі тривимірної моделі. Архітектура, будівництво та дизайн – галузі, де ця технологія знаходить найбільше практичне застосування. 3d візуалізація інтер’єру допомагає як замовнику, так і самому дизайнеру в роботі над складними проектами – наприклад, із зонуванням приміщення, з нелінійним освітленням або з підвищеними вимогами до ергономіки. Процес тривимірної комп’ютерної візуалізації досить складний і витратний, тому не всі дизайн-студії можуть надати окрему послугу – 3d візуалізація — Київ і вся Україна. У студії «Artinterior» замовити 3d візуалізацію інтер’єру, як окрему послугу можна – з чотирьох наших дизайнерів троє є досвідченими 3d візуалізаторами.

Колегам і партнерам

Використання технології 3d візуалізації  дає конкурентну перевагу і в роботі з приватними замовниками, і, особливо, при поданні своїх проектів інвесторам. У більшості з них на диво швидко склалася думка, що в будь серйозної студії в великому місті є 3d дизайнер. Київ в цьому відношенні не виключення. Справити враження на солідного клієнта без використання ефектною 3d презентації тут вже практично неможливо. І клієнта можна зрозуміти: вкладаючи великі гроші, йому хотілося б, по-перше, бачити в подробицях, у що він їх вкладає, а по-друге, переконатися, що перед ним не «вільні художники», а професіонали, що володіють всіма сучасними технологіями . Надання послуг дизайнера 3d Max – один з основних напрямків роботи «Artinterior» на внутрішньокорпоративному ринку. Можливе замовлення 3d візуалізації як для невеликих окремих приміщень, так і для повноцінних дизайн-проектів з великою кількістю зон і проекцій. На послугу 3D візуалізація ціни більш ніж помірні, постійним партнерам надаються додаткові знижки.

Що дає 3d візуалізація в «Artinterior» дизайнеру?

  • Наочність просторового рішення, тобто відповідності конструктивних елементів, планування, зонування та розміщення меблів один одному і загальній стилістиці.
  • Наочність поєднання обраних кольорів, матеріалів, фактур і декоративних елементів.
  • Можливість якісного опрацьовування светодизайна з урахуванням різного освітлення.
  • Можливість постобработки затверджених зображень та внесення коректив на кінцевому етапі.
  • Оформлення в альбом для демонстрації клієнтам і підвищення якості подачі проектів.
  • Високу швидкість роботи, можливість детального опрацювання проекту та виправлення помилок до початку його реалізації.

Вам не обов’язково перебувати в Києві, щоб замовити візуалізацію в 3d Max. Можлива робота у віддаленому режимі – 3d дизайн онлайн. Висока якість робіт гарантується незалежно від форми співробітництва. Всі питання при віддаленій роботі оперативно вирішуються по Skype або e-mail. Звіти про виконану роботу надаються в міру завершення етапів робіт (в середньому – раз на тиждень) відповідно до затвердженого графіку.

Клієнтам

3d дизайн інтер’єру (3d дизайн онлайн) дозволяє отримати більш наочне уявлення не тільки про проект в цілому, але і про окремі його важливих деталях. Особливо це стосується колірного рішення, дизайну світла та меблів і функціональних характеристик. 3d дизайн квартири не обов’язково замовляти для приміщення середньої площі без яскраво виражених конструктивних і стилістичних особливостей. Але ця опція одно актуальна для маленьких і для великих квартир, а також для дизайн-проектів нежитлових приміщень. З пакетів послуг, які надає наша дизайн-студія, 3d візуалізація включена в «Стандарт» та «Еліт». У пакеті «Базовий» інтер’єрне 3d моделювання квартири (дизайн кімнати 3d, візуалізація будинку 3d, дизайн офісу 3d) пропонується як додаткова опція.