ЕТНІЧНІ СТИЛІ ІНТЕР’ЄРУ

Етнічний – стиль Етно в інтер’єрі

Яскрава Африка, загадкова Азія, вишукана Європа – етнічні стилі привертають увагу і зачаровують дивовижним поєднанням самобутності і доступною кожному краси та оригінальності. В етнічних стилях тісно сплітаються культурні традиції та звичаї тієї чи іншої країни і особливий настрій. Етнічний стиль в інтер’єрі може бути стриманим або помітним, елегантним або яскравим, простим або складним, але він ніколи не буває нудним. Інтер’єр в етнічному стилі (фото) притягує, зачаровує і запам’ятовується.

Етнічний стиль в дизайні інтер’єру квартири, будинку, офісу, ресторану, готелю, кафе, салону, магазину чи розважального центру – це впізнаваність, краса і неповторність.

Дизайн в етнічному стилі – це:

 • Натуральні оздоблювальні матеріали, меблі, предмети декору;
 • Використання природних кольорів і відтінків: барвиста Бразилія, ніжна Тоскана, яскрава Африка, витончений Прованс, світла Італія і т.д. Кольори, які використовуються в етнічному стилі, повторюють кольори природи: строкаті квіти Бразилії, прибережні пейзажі Італії, яскраві заходи сонця Африки – відтінки квітів і неба, зелені і грунтів, фарби моря і деревної кори;
 • Етнічні стилі, як правило, архаїчні (за винятком сучасних напрямків). Традиційне розташування меблів, старомодні крісла, дивани, столи, шафи, повторення орнаментів та візерунків, овіяних віковими традиціями – ось, що такий Етно стиль в інтер’єрі;
 • Етнічний стиль в інтер’єрі (фото) завжди пізнаваний: кожний його напрямок можна визначити за характерними предметами побуту або декору.

Етнічний стиль в інтер’єрі квартири, будинку, готелю, ресторану або салону – це характерний настрій: привітна Італія, сувора Англія, гостинна Україна, весела Бразилія, таємнича Японія і т.д.

Особливості стилю

Етнічні стилі в інтер’єрі приміщень передбачають використання декору ручної роботи, впізнаваних меблів та текстильних елементів.

 • Етнічні меблі можуть бути декількох видів:
 1. меблі, винайдені в цій країні: наприклад, французький герідон (столик для підсвічника або настільної лампи на витонченій, прикрашеної різьбленням ніжці) або вишукані англійські крісла Чіппендейла;
 2. меблі, прикрашені характерним чином: різьблені лавки в Марокканському стилі, китайські лаковані меблі з чорного дерева, прикрашені різьбленням і т.д.
 3. меблі характерного дизайну: невисокий лаконічний японський столик або оригінальні крісла в Скандинавському стилі;

Меблі в етнічному стилі, як правило, виготовлені ​​з натуральних матеріалів – ротанг, дерево, камінь.

 • Етностиль в інтер’єрі – це особлива обробка приміщення: дерев’яна, кам’яна або викладена плиткою підлога, стеля з помітними балками або прикрашена ліпниною, фактурне оформлення стін. Ви можете замовити розпис стін в етнічному стилі, прикрасити їх декоративною штукатуркою (Прованс) або дерев’яними стіновими панелями (Японія), керамічної мозаїкою (Греція) або тканинними драпіровками (Марокко).
 • Етнічний декор уособлює в собі культурні особливості країни. Етнічна культура і традиції знаходять своє відображення в характерних, символічних візерунках: Україна і Росія, Китай і Марокко, Японія і Мексика – кожна країна дивує і зачаровує своїми традиційними мотивами в оздобленні текстилю, посуду, меблів, стін. Найбільш поширені флористичні і геометричні візерунки.
 • Інтер’єр в етностилі завжди доповнюють впізнавані символи регіону або країни: африканські маски і китайські/японські ієрогліфи, фарфорові статуетки та марокканські світильники, голландські кахлі та морські мотиви Тоскани.
 • Текстиль відіграє важливу роль в оформленні інтер’єрів в етностилі. Барвисті вишиті рушники і скатертини Українського стилю, яскраві диванні подушки, килими і драпірування Марокканського стилю, серветки і покривала з виноградними лозами в Грецькому стилі.

Підвиди Етнічного стилю

Етнічні стилі можна умовно розділити по регіонах:

 • Африканський стиль – яскравий, вільний, динамічний;
 • Європейські стилі – елегантні, спокійні, витончені;
 • Американські – барвиста Південна Америка і сучасна Північна;
 • Азіатські стилі – загадкові, привабливі, гармонійні;
 • Арабські – таємничі, багаті, блискучі.

А ще – колоритний Індійський і природний Австралійський.

Де доречний Етнічний стиль?

Етнічний інтер’єр (фото) – це особливий настрій, гармонійна краса і затишок. Звичайно, різні народи по-своєму розуміють комфорт і вишуканість, багатство і розкіш, але всі ці стилі об’єднує прагнення до гармонії, природність і натхненність.

Дизайн квартир в етнічному стилі – це краса і природні мотиви, натуральні матеріали і характерна колірна гама. Етнічний дизайн інтер’єру підходить як для будинку або квартири, так і для офісу, ресторану, готелю, салону, клубу чи магазину.

 • Рестораторам – поціновувачам традиційних кухонь народів світу, неодмінно потрібно замовити дизайн ресторану, бару чи кафе в етнічному стилі. Автентична обстановка допомагає створити потрібну атмосферу і налаштуватися на естетику японської кухні, гостинність української або невимушеність італійської. Ресторан в етнічному стилі – місце, що запам’ятовується, яке привертає увагу і дозволяє зануритися в особливу атмосферу – яскраве свято Бразилії, вишуканість Франції, сувора респектабельність Англії, таємнича краса Китаю або Таїланду.
 • Дизайн інтер’єру в етнічному стилі прикрасить бюро подорожей, магазин тематичних подарунків, розважальний центр.
 • З кожною країною пов’язані свої асоціації, які також можна вдало обіграти в оформленні інтер’єру: Греція – батьківщина богині любові і краси Афродіти, значить, цей стиль прекрасно підійде для оформлення салону краси, Франція – це вишукана кухня і мода, тобто французький стиль вдалий для інтер’єрів ресторанів і модних бутиків і т.д. Замовити дизайн офісу, магазину або салону в етнічному стилі – значить вибрати інтер’єр з душею, характером і настроєм.

Сучасна квартира в етнічному стилі – це, як правило, грамотна стилізація під східні та африканські стилі або новомодні напрямки європейських стилів. Грамотно оформити квартиру або інтер’єр будинку в етнічному стилі (стилі Етно) під силу лише професіоналам: студія дизайну інтер’єру «Artinterior» із задоволенням створить для вас дизайн-проект ресторану, готелю, кафе, офісу або салону. Також у нас ви можете замовити дизайн квартири або будинку в етнічному стилі.

[easy-social-share]