Послуги та ціни дизайн-студії «Artinterior»

Дизайн-проект

Це  унікальна можливість побачити ваш майбутній інтер’єр ще до початку будівельно-ремонтних робіт та замовлення оздоблювальних матеріалів і меблів. Для цього ми створимо його фотореалістичну тривимірну візуалізацію.  Ваше рішення замовити дизайн-проект квартири, будинку, офісу та інших приміщень, дозволить студії спроектувати для вас зручний і функціональний інтер’єр, при цьому ретельно підібравши всі матеріали і обладнання. Іншими словами – це інструкція, за допомогою якої, крок за кроком, буде створюватися ваш ідеальний інтер’єр. Варто враховувати, що вартість послуг дизайнера інтер’єрів в Києві – ціни, залежать від обраного стилю інтер’єру. Наші ціни на послуги студії дизайну «Artinterior» – вартість дизайну інтер’єру вказана на цій сторінці.

Авторський нагляд – важлива додаткова послуга 

Навіщо ж потрібна така послуга, якщо є грамотний дизайн-проект, в якому детально викладена вся необхідна інформація? – Сутність Авторського нагляду базується на тезі, що ніхто, краще автора проекту, не зможе простежити за процесом його реалізації. Необхідно спочатку чітко розуміти, що у виконроба і автора проекту, принципово різні, і взаємно незамінювані функції. Читати докладніше про послугу «Авторський нагляд»

Етапи роботи над дизайн-проектом

.  

Ціни на основні послуги

 • Базовий

 • від  480 грн./м2
 • Розробляється стилістичне рішення інтер’єру і надається загальний набір планів, креслень і експлікаций, необхідних для здійснення ремонтних робіт і подальшої комплектації приміщення обраним обладнанням та меблями. Включений також набір розгорток стін, із зазначенням специфікацій матеріалів, прив’язки обладнання, а також схематичними кресленнями меблів.

 • Додаткові послуги:
  3d візуалізація – от 360 грн./м;
  Авторський нагляд – от 380 грн./м;
  Креслення меблів: ціна договірна.

 • Термін реалізації 3-4 тижні
  (залежить від складності проекту)

 • Стандарт

 • від  690 грн./м2
 • Розробляється стилістичне рішення інтер’єру з подальшою 3d візуалізацією приміщень, надається загальний набір планів, креслень і експлікаций, необхідних для здійснення ремонтних робіт і подальшої комплектації приміщення обраним обладнанням та меблями. Також включений набір детальних розгорток стін з докладними кресленнями меблів і прив’язкою устаткування.

 • Додаткові послуги:
  Авторський нагляд – от 380 грн./м;
  Підбір матеріалів, меблів та освітлення по каталогах і з виїздом по магазинах і салонах.

 • Термін реалізації 6-9 тижнів
  (залежить від складності проекту)

 • Еліт

 • від  890 грн./м2
 • Пакет «Еліт» містить повний набір послуг, зазначених для пакета «Стандарт», однак доповнений послугою «Авторський нагляд», яка дозволяє проводити реалізацію проекту під контролем студії «Artinterior». Також ми надамо папку з технічною документацією і специфікаціями на освітлювальне, сантехнічне та електрообладнання, включене в дизайн-проект.

 • Надаються послуги:
  Підбір матеріалів, меблів та освітлення по каталогах і з виїздом по магазинах і салонах. Виїзди на об’єкт.

 • Термін реалізації понад 9 тижнів
  (залежить від обсягу ремонтних робіт)

Ціни на окремі послуги

 • Планувальне рішення

 • від  330 грн./м2
 • Розробляється раціональне і ергономічне рішення планування інтер’єру – пакет «Планування», після чого клієнтові передаються 3-4 плани оптимальних планувань з розстановкою меблів і устаткування (планувальне рішення).

  У вартість входить: Обміри приміщення (при можливості відвідування об’єкта); Обмірне креслення з характеристиками стін і схемою комунікацій; Плани з відображенням поділу зон, розміщення меблів, устаткування (планування).

 • {{content-3}}
 • Термін реалізації 3-5 днів
  (залежить від загальної площі приміщення та кількості його окремих зон)

 • 3d візуалізація інтер’єру

 • від  360 грн./м2
 • Створюється проект 3d візуалізації приміщення – надаються високоякісні фотореалістичні 3d ілюстрації, що дозволяють з абсолютною точністю відобразити вигляд майбутнього інтер’єру і уникнути помилок при підборі та оплаті оздоблювальних матеріалів, меблів та обладнання. При необхідності, проект можна оперативно і не затратно змінити.

  Студія «Artinterior» використовує сучасні і потужні графічні станції для 3d дизайну інтер’єру!

 • {{content-3}}
 • Термін реалізації 3-14 днів
  (залежить від загальної площі приміщення і складності інтер’єру, кількості зон проекції)

 • Авторський нагляд

 • від  380 грн./м2
 • «Авторський нагляд» – послуга, яка дозволить вам реалізувати проект під контролем фахівців студії дизайну «Artinterior», щоб виконати всі ремонтні та оздоблювальні роботи в повній відповідності з розробленим дизайн-проектом приміщення.

  Дизайнер — Автор проекту, буде супроводжувати вас при підборі і замовленні всіх матеріалів і устаткування, надаючи оперативні консультації та допомагаючи уникнути зайвих витрат і помилок при покупці й оформленні замовлень.

 • {{content-3}}
 • Термін реалізації понад 9 тижнів
  (залежить від об’єму робіт на об’єкті і графіків поставок матеріалів, меблів та обладнання)

.  

Автоматичний розрахунок вартості послуг

Ціна01strelk21

0грн.
* Требуется
Повідомлення відправлено! Тепер пропонуємо Вам оформити Замовлення на дизайн інтер’єру!

Чому клієнти вирішують замовити дизайн інтер’єру в Києві у нас?

Досвід роботи

Ми працюємо в сфері дизайну інтер’єру вже більше 7 років

Грамотний персонал

Фахівці студії «Artinterior» мають відповідну кваліфікацію

Доступні ціни

Ми постійно стежимо, щоб ціна наших послуг була доступною

Розумні строки

Ми прагнемо оперативно працювати над усіма проектами

Креативні ідеї

Свіжі як чудовий морський бриз! Унікальні як наш всесвіт

Відгуки про нас

Квартира. г.Киев, ул. Е. Чавдар 2

Хотим сказать большое спасибо вашей дизайн студии за  профессионализм и интересные идеи. Было очень приятно сотрудничать!

Квартира. г.Киев, ул. Бориспольская, 6

Проект понравился. Все продумано до мелочей, как и планировали. Красиво и уютно. Спасибо, Наташа.

Офис. г.Киев, ул. Клиническая, 23/25

Как показал результат, в выборе дизайнера я не ошиблась. Наталья не только эстет, но и, как оказалось, человек очень практичный. Учитывая маленькие габариты помещения, умение правильно организовать пространство для меня было крайне важно. На 40-ка квадратных метрах ей удалось разместить приемную, 6 полноценных рабочих мест, объемную гардеробную, места для посетителей, хозяйственный уголок, отдельное пространство для оргтехники, санузел и даже кухню!! Каждый элемент продуман и просчитан до мелочей. Приятно, когда человек отдается тому, что делает на все 100. Тогда итог работы обязательно порадует как автора, так и заказчика и уж точно не оставит равнодушными ваших гостей и клиентов.

Квартира, г.Киев, с.Петропавловская Борщаговка, ул. Черкасская, 10

Хочу выразить огромную благодарность Наталии за дизайн-проект квартиры. С покупкой своего первого жилья, хотелось сделать его самым необыкновенным и разместить в нем все то, о чем мечталось с детства и присматривалось много лет. Решила обратиться к дизайнеру. Дизайнеров интерьеров в стране очень много, но Наталию отличает от других специалистов одно прекрасное качество. Это умение понять человека на пальцах и перенести это на бумагу. Результат превзошел себя, Наталья создала проект, который учитывал большинство моих пожеланий и выглядел очень гармонично со тщательно продуманными техническими нюансами, стильно и со вкусом. Наталья бесспорно профессионал с бесконечным терпением и трудолюбием. Дизайнер по призванию.

Квартира, г.Киев, ул. Градинская, 5

Наконец-то завершился долгожданный ремонт и мы въехали в нашу новую квартиру… не могу не поделится впечатлениями и оставить без комментариев ту помощь, которую нам оказала Наташа. Обратились к Наташе, зная ее как профессионального дизайнера… Она предложила нам несколько вариантов расстановки мебели с учетом перепланировки квартиры. Понравились все варианты, я даже представить не могла, что так интересно и максимально оптимально можно использовать нашу площадь… Спасибо большое!!! Особенно это ощущаешь, когда вселяешься в квартиру и понимаешь, что все очень логично, все на своих местах, а главное уютно… Еще раз огромное спасибо!!!

г.Киев, ул.Княжий Затон, 3

Наталью как дизайнера нам посоветовала знакомая, и я рада, что мы обратились именно к ней. Работать с Наташей оказалось очень просто, она умеет слышать и учла все наши пожелания. У рабочих, которые воплощали Наташин проект в жизнь, вопросов не возникло- все было чётко и грамотно, огромное количество чертежей. Наташа всегда была рада помочь в любых вопросах, даже когда формальные отношения были окончены. В итоге получилось всё отлично, нам очень нравится, и нравится нашим гостям, все в восторге.

Будинок, Київська область, Бориспільський район, Котеджне містечко, «PARK HOUSE»

Дякуємо колективу студії «Artinterior» … особлива подяка Наталії Кармановой за її високий професіоналізм і креативність у роботі! Завдяки терпінню та вмінню чути побажання замовника, робота над проектом просувалася швидко і ефективно. Добросердечне ставлення до людей і відповідальність у роботі — сильні особистісні якості Наталії і вони дуже мене надихають! Я рада, що наша співпраця була продуктивною і сподіваюся на подальшу взаємодію. Бажаю всіляких успіхів і процвітання дизайн студії «Artinterior»!

Квартира, Киевская область, Жилой комплекс «Чайка», ул. Лобановского 5

Мы с мужем долго терзались с решением по наполнению кухни и столовой. С рабочей зоной было понятно — ее мы осилили, а вот дальше… Но, нам повезло — на помощь пришла Наталья! Ей достаточно было взглянуть на нашу кухню, обсудить пожелания и вуаля) Нам было предложено несколько вариантов решения нашего вопроса, один из которых мы уже почти воплотили в жизнь. Сразу видно руку Мастера — все очень стильно, красиво, удобно и функционально — за что особенно хочется сказать огромное человеческое спасибо! Наталья — интересный, веселый и жизнерадостный человек, талантливый художник и настоящий Профессионал. С уважением и пожеланиями творческих успехов и интересных проектов.

Відповіді на популярні питання

Що далі?

Виберіть і заповніть одну з форм нижче

Ми готові створити ваш інтер’єр!

Замовте дизайн інтер’єру прямо зараз

Цікавить проста консультація?

 Замовте зворотній дзвінок і ми передзвонимо