«Artinterior» пропонує замовити будівельні, ремонтно-оздоблювальні роботи – Київ та Київська область 

Студія дизайну інтер’єру «Artinterior» не виробляє безпосередньо будівельно-ремонтні роботи. Київ на перший погляд перенасичений такими пропозиціями як від компаній, так і від приватних осіб. Однак проблема в тому, що більшість цих стандартних пропозицій не підходить не тільки нашим клієнтам, чиї дизайн-проекти ексклюзивні і припускають високу кваліфікацію при проведенні ремонтних робіт, а й взагалі скільки-небудь вимогливим замовникам.

Навіть завищені ціни на будівельні роботи не гарантують, що бригада вчасно почне працювати, вчасно закінчить, і після неї нічого не доведеться переробляти. Не розглядаючи тут причин цього явища, просто констатуємо, що ремонтні роботи в квартирі, в народному фольклорі уподібнювані переїзду, по моральним і матеріальним витратам найчастіше багаторазово перевершують будь-який переїзд.


  • Маючи великий досвід співпраці з ремонтно-будівельними організаціями, «Artinterior» може запропонувати своїм клієнтам кілька перевірених бригад для різних цілей і під різний бюджет.

  • Замовляючи дизайн-проект в Києві у нас, клієнт може бути спокійний, що, отримавши свій проект, він не залишиться з ним один на один — йому нададуть також відповідального і компетентного виконавця, чиї ціни на ремонтні роботи будуть конкурентоспроможні.


Це не обов’язкова опція в нашій студії, і навіть не рекомендована — в половині випадку клієнт сам знаходить бригаду по ремонту квартир, ціни якої його влаштовують, як і кваліфікація. Однак це вимагає часу і певної технічної підготовки. Між тим, давно доведено, що розподіл праці є необхідна умова економічного розвитку. Тепер кожен займається своєю справою, і це ж стосується ремонтно-будівельних робіт. Київ і Київська область цілком освоїлися з цим європейським становищем.

Часи, коли будь-який чоловік сам будував свій будинок, минули. Бути присутнім на своєму проекті лише як замовник для сучасної людини нормально і природно. Підміняти собою і виконроба, і архітектора, і авторський нагляд, якщо цього хочеться, ніхто не забороняє, але вимагати від клієнта таких подвигів було б дивно.

Наші бригади виконають як будівельно-оздоблювальні роботи в окремих приміщеннях квартири, будинку, офісу, так і ремонт під ключ, ціна якого відповідатиме обговореним з клієнтом бюджету. Для ремонту будуть використані тільки перевірені матеріали з дотриманням всіх екологічних вимог і будівельних стандартів. Наш принцип в цьому відношенні простий: професіонали рекомендують професіоналів!