Дизайн інтер’єру пентхауса в Києві та по всій Україні від «Artinterior»

Пентхаус – приватний будинок в міській квартирі

Пентхаус надає своєму власникові воістину ексклюзивні можливості просторового рішення інтер’єру. Вільне планування допускає реалізацію будь-яких форм та ідей, а відмінна природна інсоляція дозволяє тонко грати з матеріалами і квітами. Пентхаусів в Києві не багато, і дизайн інтер’єру в цьому випадку може бути абсолютно оригінальним. По суті, при грамотному проекті він не може бути не оригінальним, тому що конструктивні особливості цих приміщень в будь-якому випадку вимагають нестандартного опрацювання габаритів.

Популярні Мінімалізм, Техно та Еко стиль в дизайні пентхауса будуть виглядати принципово інакше, ніж у звичайній квартирі. У жодному іншому типі приміщень Конструктивізм і Авангард не виглядають настільки ефектно, а модний Лофт, власне, і виник як «горищний» стиль, коли колишні промислові будівлі в Нью-Йорку стали переобладнувати під богемні квартири і студії (далі в цій статті).

Що ж таке пентхаус?

З поняттям «пентхаус» у більшості людей асоціюються престижність, високе положення в суспільстві, розкіш і популярність. Безумовно, власники житла такого рівня мають відповідний статус. Але деякі люди під цим поняттям мають на увазі квартири і горищні приміщення, що є помилкою. Що ж таке пентхаус насправді?

Пентхаус – це елітне житло, у вигляді одноквартирного приміщення, розташованого на даху багатоквартирного висотного будинку або будівлі. Але пентхаус – це більше, ніж просто велика квартира. Квартира пентхаус має свої відмінні риси: панорамне скління, окремий ліфт, тераси з найкращим оглядом на місто, велику площу і високі стелі. Іноді квартири пентхаус (фото) оснащуються тенісними кортами, басейнами, садами і вертолітними майданчиками. Будинок пентхаус часто має два поверхи, але поверхів може бути й більше.

Купити квартиру пентхаус – задоволення не з дешевих: пентхаус ціна у багато разів перевищує вартість звичайних квартир, навіть більших за площею або розташованих у тому ж будинку. Квартира пентхаус-будинок – це не просто предмет розкоші, але також віддзеркалення стилю і рівня життя.

Інтер’єр пентхауса від дизайн-студії «Artinterior»

Дизайн пентхауса може бути виконаний в будь-якому стилі, включаючи ваш власний, в якому ви за допомогою нашого дизайнера об’єднайте кілька різних стилістичних канонів. А якщо ви ще не знаєте, який дизайн інтер’єру свого Київського пентхауса хочете, наші фахівці запропонують унікальне рішення з урахуванням всіх ваших естетичних і практичних побажань.

Оптимальне опрацювання конструктивних елементів і нюансування проектів – коник дизайнерів «Artinterior». Оздоблювальні матеріали для інтер’єру підбираються з урахуванням ізносо- і світлостійкості окремо під кожну функціональну зону. Звернувшись в «Artinterior» за дизайн-проектом пентхауса в Києві, ви отримаєте ефектний і комфортабельний дизайн інтер’єру. При цьому ціна проекту, що важливо, розраховується виходячи з ціни квадратного метра площі, а не кубічного, враховуючи складне висотно-просторове опрацювання всіх деталей дизайну пентхауса.

Трохи історії

Це сьогодні «пентхаусами» називають елітні квартири, але в часи Середньовіччя пентхаус був усього лише прибудовою до великого будинку або був тимчасовим будовою, що захищає війська в період підготовки до наступу на ворога.

Перші «справжні» пентхауси з’явилися на початку минулого століття в Нью-Йорку. У 1920-х роках столиця світу і головний економічний центр країни переживав справжню «хвилю будівництва»: у місті стали зводити хмарочоси, дахи яких і стали настільки популярні серед представників місцевої еліти. Пентхаус в Нью-Йорку моментально здобув статус престижного житла завдяки вечіркам, які влаштовувались під відкритим небом і на запаморочливій висоті.

Пентхаус – краще житло для мегаполісу

Купити пентхаус – це отримати цілий ряд переваг. Серед достоїнств такого житла можна виділити:

 • Наявність власної відкритої тераси (у більшості сучасних планувань пентхаусів);
 • Ізоляція: пентхаус часто оснащується окремим ліфтом і навіть має окремий вхід, власникам не завадить шум сусідів (їх просто немає, хіба що тільки сусіди знизу);
 • Відмінна природна інсоляція (сонячне освітлення) дозволяє тонко грати з матеріалами і квітами;
 • Високий рівень обслуговування: жителі елітних будинків зазвичай користуються послугами охорони, консьєржів, прибиранням і доставкою їжі;
 • Гарний вид з вікна і чудові види з терас.

Сьогодні пентхаус – це унікальна можливість для реалізації будь-яких бажань його власників, і багато успішних людей готові віддати чималі гроші за втілення своєї мрії. Цілком зрозуміло і те, що, купуючи «житло під хмарами», людина прагне не просто підкреслити високе положення в суспільстві, а й створити дивовижний дизайн інтер’єру пентхауса. Більше того, реалізувати інтер’єр-пентхаус в будь-якому стилі ніщо не може перешкодити: тут є і вихід на покрівлю, і площа приміщення досить велика, і стелі високі.

Дизайн інтер’єру пентхауса

Насамперед, дизайн інтер’єру пентхауса – це спосіб самовираження, самореалізації. Це не просто квартира, а й стиль життя, унікальна можливість підкреслити свою індивідуальність. Погодьтеся, навіть саме слово «пентхаус» викликає у нас асоціації набагато більш великі, ніж, нехай навіть і простора, квартира. Іншими словами, пентхаус – це можливість матеріального втілення власних поглядів на життя, затишок і комфорт.

Величезна площа, вільне планування, великі панорамні вікна – все це відкриває неймовірні можливості для дизайну інтер’єру. Як було сказано вище, сучасні пентхауси, як правило, мають кілька поверхів і, опрацювати самостійно дизайн інтер’єру пентхауса дуже складно – оформлення краще довірити професіоналам нашої студії, які створять стильний і оригінальний проект.

Цікаві факти

 • Найдорожчий пентхаус – Sky Penthouse, розташований в хмарочосі в Монако. Він займає 5 поверхів і площа його становить 3300 кв. м! Оцінюється цей хмарочос в більш ніж 300 мільйонів євро.
 • Пентхауси в Нью-Йорку (фото) сьогодні займають лідируючі позиції по відношенню до пентхаусів в інших містах. Нью-Йорк посідає перше місце в світі за кількістю продаваного елітного житла.
 • Сохо – самий гламурний і динамічний район Лондона. Дизайн пентхауса в Сохо (англ.  SoHo ) припускає види, що відкриваються на район де зосереджені безліч барів, ресторанів і кафе. Сохо – улюблений район журналістів, музикантів і рекламних працівників.

Пентхаус – будинок на даху

Що ж все-таки краще: життя за містом, власний будинок і природа чи сучасна квартира в місті, функціональна і технологічна? Більшості людей на це питання відповісти важко. Але от власники пентхаусів – щасливчики: вони можуть успішно поєднати в інтер’єрі свого житла риси приватного будинку і сучасної квартири.

Купити будинок-пентхаус – це придбати будинок для всієї родини: у той час як одна людина насолоджується ультрасучасним дизайном інтер’єру, інша проводить час на терасі, обладнаної для відпочинку.

Хтось мріє про власний зимовий сад, який буде радувати погляд цілий рік, а хтось мріє про камін – символі сім’ї і затишку – в інтер’єрі пентхауса можна реалізувати найоригінальніші і неймовірні дизайнерські рішення.

Краще один раз побачити або можливості 3d візуалізації

3d візуалізація – найважливіший етап у створенні та реалізації проекту пентхауса. Створена за допомогою комп’ютерних програм тривимірна модель інтер’єру надає можливість побачити, оцінити, виправити недоліки і внести зміни в дизайн-проект інтер’єру ще до початку будівельних і ремонтних робіт.

3d візуалізація надає можливість побачити інтер’єр з усіма деталями, під будь-яким кутом, при різному освітленні. Візуалізація пентхауса робить можливості його дизайну неймовірно широкими і дозволяє реалізувати найсміливіші дизайнерські фантазії.

Наша студія дизайну здійснює інтер’єрну візуалізацію пентхауса, що дає наступні переваги:

 • Ви можете побачити, як інтер’єр буде виглядати після ремонту;
 • Зможете переглянути кілька варіантів колірного рішення і фактури;
 • Вибрати оптимальне освітлення майбутнього інтер’єру.

Розробка концепцій інтер’єру пентхауса проводиться нами до тих пір, поки не екрані не з’явиться ідеальний варіант, що відповідає всім вашим вимогам і побажанням.

Унікальні особливості пентхаусів

Пентхаус – місце, де все враховано, починаючи з гармонійного виду інтер’єру і закінчуючи безпекою. Жителі мегаполісу обов’язково оцінять зовнішній вигляд інтер’єру і ергономічно вписані в нього спортивні зали, теплі круглий рік тераси, оранжереї і басейни. Також тут продумані і додаткові приміщення: постірочні, гардеробні, додаткові санвузли. Замовити дизайн пентхауса у професійних дизайнерів – це не тільки оформити простір в улюбленому стилі, але й отримати правильне, функціональне розташування додаткових і основних приміщень (таким чином, щоб культура і краса всього житлового приміщення не порушувалася).

Окремо хотілося б поговорити про такі особливості пентхаусів, як:

 • Панорамне скління.

Панорамне скління виглядає ефектно, оригінально і естетично привабливо. Крім того, таке скління забезпечує максимальне природне освітлення, що важливо для реалізації деяких стилів в інтер’єрі. Панорамне скління в пентхаусах виглядає особливо привабливо: все місто розташовується «під ногами» і, розташувавшись в зручному кріслі, можна споглядати шикарні види кожен день.

 • Наявність тераси

Справжнім шедевром може стати тераса пентхауса: конструктивно вона може знаходиться з одного боку пентхауса, але може оточувати його по всьому периметру. Проектування тераси повинно спочатку проводиться з урахуванням її подальшого використання. Так, хтось віддає перевагу використанню простору тераси виключно для відпочинку: басейни під відкритим небом, вечірки з барбекю і шашликами – власників пентхаусів цим не здивувати. Інші воліють використовувати терасу як зимовий сад: у такому випадку слід заздалегідь продумати її скління та системи кондиціонування. Також подбати про систему підігріву та кондиціонування потрібно, якщо ви збираєтеся використовувати терасу як столову або додаткову вітальню.

 • Кілька поверхів

Пентхаус в два і біліше поверхів – це унікальна можливість для втілення та суміщення декількох стилів в інтер’єрі. Навіть сходи «в руках» талановитого дизайнера може стати акцентом будь-якого інтер’єру. Багаторівневий пентхаус дозволяє розділити поверхи за функціями: перший поверх, як варіант, можна відвести під вітальню, кухню, їдальню, а на другому розташувати кабінети та спальні.

Квартири пентхаус в Києві – це відчуття розмаху й простору, неймовірний політ фантазії і справжній дизайнерський шедевр.

Стиль пентхауса

Часто можна почути міркування щодо того, що пентхаус передбачає виключно сучасні стильові напрями в інтер’єрі. Відразу відзначимо – це думка абсолютно невірна. Так, переважання відкритого планування і сам зовнішній вигляд будівлі, де розташовується будинок-квартира, наштовхують на подібні думки, але велика кількість готових інтер’єрних рішень пентхаусів доводять зворотне.

Дизайн пентхауса може бути витриманий практично в будь-якому з існуючих і популярних стильових напрямів: у квартирі достатньо місця для втілення будь-яких дизайнерських експериментів.

 • Пентхаус в інтер’єрі Модерн передбачає відсутність чітких і прямих ліній, плавні і вигнуті обриси предметів. Даний стиль в дизайні пентхауса успішно поєднує в собі і естетичні, і функціональні якості: максимально сучасні і оснащені технікою приміщення залишаються затишними і зберігають атмосферу, що розташовує до відпочинку.
 • Пентхаус в стилі Лофт – прекрасний варіант оформлення інтер’єру для людей творчих і неординарних. Замовити дизайн пентхауса в стилі Лофт – це зробити своє житло не тільки функціональним, але і багатоликим: так, будинки в стилі Лофт успішно поєднують в собі індустріальні риси (імітація цегляної кладки, грубо оштукатурені стіни, дерев’яна підлога) і сучасні ультрамодні тенденції (скляні перегородки , техніка, сталеві і хромовані поверхні).
 • Пентхаус в стилі Хай-тек відмінно підійде для прихильників епатажу і любителів «новомодної» техніки. Хай-тек в пентхаусі сприяє максимальному розвантаженню простору, підкреслює легкість обстановки. Крім того, цей стиль сам по собі передбачає велику кількість світла і суміщення приміщень.
 • Пентхаус в Класичному стилі нагадує справжній палац, у ньому все повинно бути витримано за правилами строгої Класики: починаючи з великих архітектурних деталей і закінчуючи декором. Розпис стін в інтер’єрі пентхауса в Класичному стилі допоможе привнести в інтер’єр дух давно минулих епох, особливий шарм і оригінальність. Як варіант, можна замовити картину для інтер’єру в класичному стилі: це можуть бути мальовничі пейзажі, картини на міфологічну і біблійну теми.

Замовити проект пентхауса від студії дизайну «Artinterior» – означає розкрити весь потенціал комфорту, гармонії і краси вашого житла!

Вам необхідний дизайн інтер’єру в Києві, Львові, Одесі, Дніпропетровську чи Харкові? – Студія дизайну «Artinterior» пропонує вам свої послуги. Дизайн квартир, будинків, офісів, салонів у Києві чи інших містах України від нашої студії – це завжди продуманий, стильний, гармонійний інтер’єр, що відповідає всім побажанням замовника.

Також ми пропонуємо скористатися додатковою послугою студії «Авторський нагляд», яка дозволить уникнути помилок в ході проведення будівельно-монтажних та оздоблювальних робіт на всіх стадіях реалізації розробленого дизайн-проекту.

[easy-social-share]