Дизайн інтер’єру офісу в Києві та по всій Україні від студії «Artinterior»

Дизайн інтер’єру офісу в Києві вже давно замовляють не тільки великі компанії. Ціна цієї послуги для бізнесу настільки демократична, що її можуть дозволити собі і середні, і зовсім невеликі фірми. Причому мета справити враження на клієнтів може бути при цьому не головною. Дійсно, замовити дизайн офісу має сенс у першу чергу для себе і для своїх співробітників. Адже це вони повинні відчувати себе комфортно і пишатися своєю фірмою. А це, погодьтеся, вельми скрутно, коли десять співробітників сидять впритул один до одного за дешевими сірими столами, або коли по кутах тридцятиметрової кімнати сидять три людини в оточенні суцільного дорогого дуба на підлозі і на стінах. Випадки виглядають на перший погляд протилежними, але результат один – відсутність виразної просторової організації, візуальних стимулів до роботи і нудьга, коли очам нема на чому відпочити.

Розробка дизайн-проекту офісу в «Artinterior» для виправлення цієї ситуації коротко зводиться до наступного:

 • Розробка цілісної концепції офісу, включаючи підстроювання під особливості приміщення, необхідну функціональність і узгоджене з клієнтом стилістичне рішення. Різні стилі інтер’єру офісу допускають різну варіативність в рамках одного проекту. Витончений японський мінімалізм немає потреби додатково мінімізувати, а наприклад, поп-арт можна активно реалізувати в менеджерської та клієнтської зоні, але приглушити в приміщенні для охорони та в бухгалтерії. Респектабельна класика буде виглядати по-різному в секретаріаті і у директора. Стилістично фахівці «Artinterior» можуть розробити будь-який інтер’єр офісу (фото останніх робіт наших дизайнерів можна подивитися в розділі Портфоліо). При створенні стилю з нуля можлива будь постановка задачі. Однак кардинально змінювати стиль, якщо такий вже є, ми зазвичай не рекомендуємо – така шокова терапія хороша тільки в специфічно динамічних і молодих компаніях.
 • Опрацювання питань безпеки – зонування, включаючи зони зберігання цінностей та алгоритми евакуації; приведення проекту у відповідність з державними та галузевими стандартами.
 • Деталізація проекту, що включає ергономічне опрацювання кожного місця робітника або клієнта із застосуванням 3d візуалізації офісу, ув’язку з наявними елементами фірмового стилю з метою уникализірувати дизайн офісу. Київ – сучасний мегаполіс з розвиненим конкурентним середовищем. Виділитися в ньому візуально – природне завдання наших клієнтів, яка реалізується в будь-якому проекті офісу від «Artinterior».
 • Використання в інтер’єрі сучасних матеріалів, технологій та обладнання. На цьому етапі дизайн-проект офісу в Києві ув’язується з актуальними інженерно-технологічними рішеннями і пропозиціями наявних постачальників.
 • Професійне декорування офісних приміщень, у тому числі надання додаткових послуг студії – художній розпис стін і створення авторських картин на замовлення у відповідності зі стильовим рішенням офісу та брендбуком компанії.
 • За погодженням з клієнтом фахівці «Artinterior» здійснюють також Авторський нагляд на об’єкті аж до повної реалізації проекту.

Пропонуємо більш детально ознайомитися з особливостями офісного дизайну: плануванням, обладнанням, популярними стилями інтер’єру, варіантами офісного декору.

Дизайн інтер’єру та планування офісу

Існує три основних варіанти планування офісних приміщень: відкритий, змішаний (комбінований) і закритий.

 • Відкритий тип офісу можна охарактеризувати наступним чином: весь простір приміщення є одним приміщенням, позбавленим явного поділу на окремі кімнати. Простір офісу розділений на певні функціональні зони. Такий дизайн офісних приміщень ідеально підходить для колективу, що працює однією командою або ж компанії, в якій робота всіх відділів взаємопов’язана. Інтер’єр сучасного офісу відкритого типу може являти собою єдиний загальний простір, розділений на зони за допомогою скляних перегородок – груповий офіс.
 • Закритий тип офісу являє собою приміщення, де весь простір розділено на кабінети. Такий дизайн офісу більше підходить для компаній, де для роботи важливі зосередження та ізоляція, але не спілкування. Офіс закритого коридорного типу в свою чергу може бути двох видів: кабінети для одного-двох чоловік і кабінети, розраховані на більш ніж трьох співробітників. Інтер’єр кабінету в офісі для роботи двох осіб дозволяє організувати чітку просторову організацію і встановити постійне обладнання.
 • Комбінований офіс поєднує в собі характеристики, як відкритого, так і закритого офісних типів. З одного боку в приміщенні присутні окремі зони для кожного співробітника, а з іншого — відкритий простір для колективних заходів, спілкування та відпочинку.

Дизайн інтер’єру офісу починається з концепції: тут дизайнеру необхідно враховувати архітектурні особливості самої будівлі, де розташований офіс, конкретне призначення того чи іншого кабінету і напрямок діяльності самої компанії.

Організація офісного простору: основні види

Є декілька популярних на сьогоднішній день підходів до організації офісного простору: американський, японський і європейський. Приділимо трохи уваги кожному з них:

 1. «Американський офіс» – даний підхід до організації офісного простору склався в США в середині минулого століття. Дизайн офісу компанії являє собою максимально відкритий простір, розподіл на робочі зони в якому проводиться за допомогою різного виду перегородок (простих в монтажі, мобільних, трансформованих), корпусних меблів (стелажі, шафи). Дизайн інтер’єру офісу (фото) американського типу має деякі відмітні особливості: мінімалізм по відношенню до використовуваних меблів, відсутність у приміщенні прикрас, активне використання логотипів та символіки компанії. Інтер’єр часто витримують в «фірмовому» кольорі. Дизайн кабінету в офісі для керівника майже нічим не відрізняється від дизайну решти приміщення, однак сам кабінет відокремлюється: може використовуватися як окреме приміщення, так і бути виділений за допомогою прийомів зонування. Такий інтер’єр офісу (фото) можна побачити в банках, великих міжнародних компаніях, офісах мобільних операторів та ін.
 2. «Європейський офіс» також як і американський ґрунтується на максимально відкритому просторі. Однак є одна істотна відмінність: в офісі присутня велика кількість ізольованих кабінетів або кімнат самого різного призначення: кімната відпочинку, кухня персоналу, приміщення для переговорів, структурні підрозділи компанії. Європейський підхід передбачає дизайн офісу в сучасному стилі (це може бути Хай-тек, Мінімалізм, Футуризм або Необруталізм), який відрізняється своєю функціональністю. Європейський офіс в сучасному стилі передбачає деякі елементи декору в інтер’єрі. Офіс в стилі Хай-тек – це гравірування на дверях, стійці ресепшн (reception) у фронт-офісі, ергономічні або багатофункціональні меблі. Офіс в стилі Мінімалізм передбачає практично повну відсутність декору, однак тут можна ефектно експериментувати з колірним рішенням інтер’єру (колірна гамма стилю не така різноманітна, але поєднання деяких кольорів і відтінків дають приголомшливий ефект!).
 3. «Японський офіс»: дизайн офісу (фото) ґрунтується на принципах трудової ієрархії, але при цьому такий інтер’єр завжди відрізняється функціональністю. Розмір і розташування робочого простору, що виділяється для співробітника, безпосередньо залежить від його посади. Так, співробітники, що займають керівні посади, займають центральну площу офісного приміщення, а навколо них знаходяться підлеглі. Керівники завжди сидять обличчям до підлеглих, щоб контролювати їх роботу. Японський підхід до організації офісного простору не сприймає використання перегородок в інтер’єрі.

Існує також так званий «радянський» стиль організації офісного простору. Радянський стиль офісу припускає кабінетну систему – весь простір офісного приміщення розділяється на невеликі кабінети, де працюють 6-8 співробітників. Дизайн маленького офісу припускає великий стіл для начальника і приставлених до нього у вигляді літери «Т» столів співробітників.

Сьогоднішні тенденції дозволяють створювати віртуальні офіси: співробітники працюють в онлайн – середовищі (онлайн-офіс, онлайн-школа для навчання співробітників). Дизайн офісу інтернет магазину – поняття відносно нове, однак для успішного розвитку свого бізнесу багато підприємців вдаються до всіх хитрощів і телекомунікаційних можливостей Мережі.

Замовити дизайн інтер’єру офісу в Києві і по всій Україні від «Artinterior» – значить створити зручний офісний простір, атмосфера якого буде розташовувати і співробітників компанії, і її клієнтів.

3d дизайн офісу і ергономіка

Ергономічність – важливий елемент в дизайні будь-якого офісу. Замовити дизайн-проект офісу – це дотриматися важливих правил ергономіки: готуючи новий офісний проект, дизайнер обов’язково враховує закони цієї науки для кольорового оформлення, розміщення меблів, виділення функціональних зон та ін. Можна дизайн офісу скачати в інтернеті безкоштовно, але створити комфортне робоче місце, де кожен співробітник буде відчувати задоволення від роботи, і відчувати себе легко, навряд чи вийде: тут слід знати площу приміщення, специфіку організації та конкретні предмети обстановки, які будуть використовуватися в інтер’єрі.

Ефективність праці безпосередньо залежить від функціональності і зручності робочого простору. Так як же максимальну кількість предметів помітити на незначній площі? Якщо є необхідність і готовність привнести новизну і комфорт в інтер’єр, то така наука, як ергономіка – ось вірне рішення. Сьогодні для створення проекту офісу, з урахуванням всіх правил ергономіки потрібно пара рук талановитого дизайнера, комп’ютер і бажання зробити офісний простір оригінальним і гармонійним, раціонально облаштованим і, що важливо, приємним для співробітників і клієнтів.

3d візуалізація офісу на замовлення – найважливіший етап у створенні стильного «вигляду» офісу, вишуканий і сучасний інтер’єр якого підкреслить серйозність і солідність компанії, успішність бізнесу і вразить партнерів. Та й уся робота дизайнера інтер’єру, в тому числі і на інших етапах завжди передбачає неповторність, творчий підхід і власний погляд на оформлення простору.

Дизайн інтер’єру – 3d візуалізація офісу дає можливість ще на етапі проектування уявити, як виглядатиме новий офіс, які там будуть розміщені предмети і якими будуть декор, меблі, освітлення, але, що найголовніше, чи будуть всі ці речі доповнювати один одного, гармоніювати і не псувати загальну атмосферу? Фотореалістичне зображення інтер’єру дозволяє підібрати самі підходящі матеріали і поєднання кольорів, зорієнтуватися, вибираючи додаткові елементи декору офісу.

Стилі інтер’єру офісу  дуже різноманітні, і без візуалізації складно уявити, яким після ремонту буде оформлення інтер’єру офісу. Тому для замовника візуалізація – необхідність, яка підтвердить, що обрана стильна ідея бажана і надихає. Всі професійні дизайнери інтер’єру Київа (Одеси, Львова, Харкова, Дніпропетровська) спеціалізуються на створенні дійсно ексклюзивного дизайну офісних приміщень, не приймаючи уніфікації дизайнерських ідей – своїм замовникам студія дизайну «Artinterior» готова запропонувати завжди функціональне, оригінальне й сміливе дизайнерське рішення. Більш того, 3d візуалізація приміщення дозволяє замовнику не просто розглянути майбутнє простір, але і внести свої побажання, а дизайнерові доопрацювати і своєчасно скоригувати проект відповідно до доповнень клієнта.

Колір в інтер’єрі офісу

На несвідомому рівні колір піднімає у людини настрій і працездатність, але також може, навпаки, дратувати або розслабляти. У сучасних офісах дизайн створюють обов’язково з урахуванням багатьох тонкощів і правил вибору колірної гами для інтер’єру. Ось деякі з них:

 • Основний колір для офісу рекомендується вибирати легкий і нейтральний, але «розбавити» його необхідно яскравими акцентами. Тут важливо не перевантажити інтер’єр, щоб замість підйому працездатності в людини не почалася апатія.
 • Дизайн невеликого офісу припускає переважне використання світлих відтінків в інтер’єрі.
 • Обов’язково слід звертати увагу і на розташування приміщення: так, якщо вікна офісу виходять на південну сторону, то в інтер’єрі можна використовувати «холодні» відтінки (синій, блакитний, аметистовий), і навпаки, інтер’єри, вікна яких дивляться на північ, можна «утеплити» (трав’яні відтінки, ліловий, кремовий). Домашній офіс – інтер’єр припускає теж саме.
 • Дизайн сучасного офісу (фото) передбачає підбір гармонійних колірних рішень, які формують ідеальні стилі оформлення офісів.

Офісне освітлення

Як і в будь-якому іншому приміщенні, світло в офісі грає важливу роль: воно може не тільки створити необхідний настрій, підкреслити достоїнства інтер’єру, але також і все зіпсувати. Безумовно, найкраще місце для співробітника – місце біля вікна на відстані не більше 4 метрів, але, на жаль, наділити кожного таким місцем не вдасться. Саме тому сучасний дизайн офісу повинен враховувати продумане штучне освітлення і його грамотний розподіл.

В першу чергу, яскраве світло не повинно бути спрямовано прямо на співробітника: це негативно позначається на зорі і працездатності. Але при цьому яскраве світло, спрямоване виключно на робочий простір, навпаки, підвищує працездатність.

По-друге, яскраве освітлення краще використовувати при роботі з паперами, а от, якщо посада співробітника пов’язана з постійною роботою за комп’ютером, рекомендується використовувати прилади з м’яким світлом.

Сьогодні в інтер’єрах офісів центральне освітлення використовується рідко: більш раціональним і зручним визнано локальне освітлення, яке підбирається в залежності від функцій тієї чи іншої зони.

 • Виділити окрему світлову зону навколо робочого столу фахівця можна за допомогою настільних ламп, підвісних світильників та спеціальних технологічних офісних торшерів, світло від яких спрямоване у стелю і на робочу зону. Також для збільшення психологічного комфорту співробітника можна використовувати розсіяне світло в приміщенні в поєднанні з настільною лампою.
 • Для підсвічування стелажів, шаф та іншої офісних меблів часто використовується точкове або приховане підсвічування.

Дизайн офісів в «Artinterior» починається з розробки освітлення виходячи з норм освітленості для окремих зон приміщення. Для цього використовується 3d візуалізація, за допомогою програми Autodesk 3ds Max – найсучаснішою і технологічною комп’ютерною програмою для цих цілей. Ще до початку ремонту і монтажу, ми створимо віртуальний дизайн офісу 3d, розробимо його з урахуванням місць встановлення освітлювальних приладів і вибору найбільш підходящих типів і видів освітлення (проект освітлення).

Меблі для офісу

Проект розміщення меблів або розстановка меблів в офісі – одне з найбільш цікавих, але при цьому важких завдань. З одного боку, купити крісло для офісу простіше простого: сучасний ринок відрізняється різноманіттям пропонованих моделей, і рішення залежить лише від кількості грошей, яку ви готові за це заплатити. З іншого боку, офісні стильні меблі повинні одночасно відповідати багатьом характеристикам: повинні бути зручними, ергономічними, міцними, перешкоджати виникненню захворювань хребта (адже офісний співробітник проводить за робочим столом більшу частину робочого часу), підходити по стилю під інше обладнання. Меблі для офісу – ціна завжди залежить від використовуваного матеріалу.

Замовити меблі для офісу (Київ) – це придбати багатофункціональні (найчастіше що трансформуються) робочі місця, меблі та обладнання для конференцій, меблі для приймальні секретаря та зони ресепшн офісу (зони очікування відвідувачів). Також меблі на замовлення – це престижні комплекти для кабінету керівника, меблі для зони відпочинку і кухні персоналу, різні стелажі для зберігання документів і канцелярії. Необхідно купити меблі для офісу, призначені в хол – зручні і практичні. Місця очікування відвідувачів повинні бути для них комфортні.

Квіти в інтер’єрі офісу – свіжий і яскравий акцент

Доглянуті рослини і квіти, що органічно вписуються в інтер’єр офісу, здатні створювати комфортну обстановку, «оживляти» інтер’єр і робити офісну атмосферу сприятливою для роботи. Більше того, кімнатні рослини в інтер’єрі офісу благотворно позначаються на стані здоров’я співробітників.

Навіть дизайн маленьких офісів, декорованих живими квітами, створює у клієнтів і потенційних партнерів образ солідної і процвітаючої компанії.

Системи безпеки в офісі

Кращі інтер’єри офісів повинні передбачати систему безпеки: під цим поняттям розуміється цілий комплекс технічних і організаційних заходів, які спрямовані на виявлення та ліквідацію наслідків різних видів загроз діяльності. Сучасні системи безпеки в офісі можуть включати: сигналізацію, охорону периметра (з метою недопущення розкрадання технічних та матеріальних засобів або їх знищення), систему пожежної безпеки. Також існує і інформаційна безпека – захист від витоку, спотворення, втрати секретної інформації компанії, порушення роботи технічних засобів.

Студія «Artinterior» розробляє дизайн приміщень так, щоб забезпечити максимальну безпеку найбільш значущих зон офісу.

Ідеї ​​в інтер’єрі та декорі офісних приміщень

 • Офіс в Класичному стилі

Замовити дизайн офісу в Класичному стилі – це підкреслити респектабельність компанії. В якості декору можна замовити картини для офісу, інтер’єру вестибюля, кухні-їдальні для персоналу, або холу: картина на замовлення  також повинна бути витримана у відповідному стилі. Меблі в Класичному стилі, як правило, виконані з дерева і майстерно прикрашені різьбленням. Комерційна нерухомість в Класичному стилі завжди буде актуальною, а ціна за розробку і реалізацію Класичного дизайну виправданою, незалежно від сучасних тенденцій в інтер’єрі.

 • Офіс в стилі Лофт

Лофт-дизайн офісу може бути затишним і кричущим, діловим і теплим. Лофт-дизайн офісів (Київ) ціна сьогодні по кишені не тільки «представникам офісної еліти» (дизайн офісу рекламного агентства, торгової компанії, агентства нерухомості, страхової компанії або дизайн сервісного центру в цьому стилі), але також замовити дизайн сучасного офісу в стилі Лофт можна і для невеликих офісних приміщень (мініофіси).

 • Дизайн офісу турагентства в стилі Модерн

Офісне приміщення в стилі Модерн – це мінімум прямих ліній і плавні переходи. Ціна дизайну інтер’єру (Київ) в стилі Модерн залежить від використовуваних оздоблювальних матеріалів і площі приміщення, але якою б вона не була, такі дизайн офісу стилі, як Модерн – вірний вибір. Обстановка в такому офісі ділова, але в теж час «по-домашньому» затишна.

 • Варіанти дизайну офісу служби доставки або поштової служби в стилі Хай-тек

Оздоблення і ремонт офісів служби доставки в стилі Хай-тек має деякі особливості: відсутність різких переходів насичених відтінків, використання металу і скла, чіткі лінії. В якості декору можна використовувати розпис стін у вигляді рідкісних паралельних ліній в поєднанні з елементами фірмового стилю. Встановивши в приміщенні офісний акваріум, можна домогтися справжнього «вибуху емоцій» відвідувачів. Дизайн і ремонт офісів в стилі Хай-тек – досить вигідний варіант: економія досягається завдяки мінімальній кількості декору і меблів.

—  Вам потрібен дизайнер інтер’єру, щоб створити цілісний проект офісу як витвір мистецтва, як ефектний функціональний комплекс або як комфортне місце для роботи персоналу –  використовуйте послуги дизайнера інтер’єру від студії «Artinterior».

На дизайн інтер’єру ціни у нас дуже доступні і приємно Вас здивують! Звернувшись у «Artinterior», всі ваші побажання стануть реальністю!

[easy-social-share]