Консультація: дизайн iнтер’єру, будівництво, перепланування, 3d візуалізація

Натисніть на вибране запитання, щоб отримати відповідь

Відповідь: Обміри необхідні. Їх виконання включено у вартість проекту.

Від планів БТІ при створенні дизайну інтер’єру відштовхуватися не можна, оскільки вказані в них розміри майже завжди відрізняються від розмірів існуючих в реальності.

Крім того, дизайнеру просто необхідно відвідати об’єкт. Оцінити його стан і розташування. У документах БТІ та будівельних кресленнях не відображені такі важливі деталі як вид з вікна, параметри природного освітлення, інші особливості приміщення, які можуть зіграти істотну роль при створенні дизайну інтер’єру.

Детальніше про проведення обмірів приміщення ви можете прочитати в розділі «Етапи роботи над дизайн-проектом».

Відповідь: Вся робота починається з попереднього знайомства, виконання обмірів приміщень і складання Технічного завдання.

 • Далі розробляються варіанти планів планування (Планувальне рішення), і з них вибирається один, самий підходящий – раціональний і комфортний (можлива компіляція кількох ідей з різних варіантів планування).
 • Після затвердження планувальних рішень починається детальна розробка концепції дизайну інтер’єру всього об’єкта в цілому та окремих його приміщень зокрема.
 • Здійснюються поїздки в салони і магазини, де дизайнер консультує замовника і допомагає не розгубитися у величезному виборі матеріалів. Дизайнер і замовник спільно обговорюють відповідні варіанти і підбирають саме те, що потрібно – що буде ідеально вписуватися в майбутній інтер’єр.  Проводяться зустрічі дизайнера і замовника для обговорення запропонованих варіантів оздоблення інтер’єру, використовуваних декоративних матеріалів, освітлення, текстилю, шпалер і т.д., і вибору найбільш цікавого і гідного із них. 
 • Після підбору всіх необхідних для інтер’єру оздоблювальних матеріалів та елементів виконується 3d візуалізація інтер’єру кожного з приміщень. Це дозволяє побачити дизайн інтер’єру у всіх деталях і при бажанні внести деякі зміни.

Протягом усіх етапів створення дизайн-проекту, у міру обговорення важливих нюансів і прийняття безлічі рішень, створюється комплект планів і креслень, необхідний для будівельників і декораторів, що дозволяє втілити задуманий інтер’єр в життя.

  –  Детальний опис етапів роботи над дизайн-проектом дивіться в розділі  «Послуги та ціни».

Відповідь: Ми будемо раді працювати з вами незалежно від місця вашого проживання.

Наша студія може створити для Вас дизайн-проект інтер’єру, проте без здійснення «Авторського нагляду».

Обговорення всіх етапів проекту та передача цифрових матеріалів буде вестися дистанційно, через інтернет, за допомогою:

 • Email;
 • Skype  демонстрація екрану, безкоштовне спілкування, пересилання файлів великого розміру, простий чат і відеочат;
 • Viber  –  безкоштовне спілкування, пересилання файлів, простий чат і відеочат.
 • Інші програми.

У цьому немає ніякої складності. У нас вже є такий досвід. Ми часто так спілкуємося і з київськими клієнтами, тому що так зручно для них.

Відповідь: У нашій студії дизайну оплата відбувається поетапно.

  –  Для пакета «Стандарт» і «Еліт» оформляється стандартний Договір на надання послуг з розробки дизайн-проекту приміщення.

Послуги оплачуються в три етапи  (у відсотках від загальної вартості):

 • I.   При укладанні Договору та визначенні «Технічного завдання» вноситься передоплата 50% від вартості робіт; 
  II.  Ескізний проект (Планувальне-стильове рішення). Після закінчення етапу – оплата вартості робіт 30%;
  III. Робочий проект (Створення робочих креслень). Після закінчення етапу – оплата вартості робіт 20%

  –  Для пакета «Базовий» оформляється окремий Договір на надання послуг з розробки дизайн-проекту приміщення, який містить зміни в порядку розрахунків сторін.

Послуги для пакета оплачуються в два етапи (у відсотках від загальної вартості):

 • I.  При укладанні Договору та визначенні «Технічного завдання» вноситься передоплата 50% від вартості робіт.
  II. Решта  50% оплачуються після передачі замовнику Робочого проекту (робочих креслень).

Детальніше про проведення обмірів приміщення ви можете прочитати в розділі «Етапи роботи над дизайн-проектом».

Відповідь: Перша зустріч може відбутися в нашому офісі, на об’єкті або в будь-якому зручному місці. Все залежить від Вашого бажання.

Під час першої зустрічі Ви розповідаєте нам про свої естетичні уподобання, спосіб життя, хобі, та інші особливості вашої особистості (членів вашої родини) і вимогах до функціональності і виду майбутнього інтер’єру приміщення (докладніше в розділі «Психологія в дизайні інтер’єру»). Ми, в свою чергу показуємо портфоліо, визначаємо кількість етапів у роботі, терміни виконання, прийняття і оплати робіт.

Якщо Вас задовольняє наша пропозиція, то ми складаємо разом з Вами Технічне завдання на розробку дизайн-проєкту інтер’єру приміщення, готуємо Договір на надання послуг і приступаємо до роботи.

Відповідь: Термін виконання дизайн-проекту залежить від стилю планованого інтер’єру, від площі об’єкта та його наповненості.

У середньому, розробка дизайн-проекту інтер’єру приміщення площею 100 кв.м займає від 2 до 3 місяців.

Потрібно пам’ятати, що терміни також залежать і від замовників, від того як швидко вони можуть зробити вибір на користь того чи іншого варіанту пропонованого дизайнером.

Детальніше про терміни на створення різних варіантів дизайн-проектів читайте в нашому розділі «Послуги та ціни».

Відповідь: Так. Ви можете замовити тільки те, що Вам необхідно.

Це може бути Планувальне рішення, креслярський проект – пакет «Базовий», 3d візуалізація, «Авторський нагляд», підбір меблів і т.д.

Все залежить від Ваших потреб і фінансових можливостей.

Відповідь: В Ескізном проекті інтер’єру відображається концепція інтер’єру, функціональність і ергономіка вашої квартири, будинку або офісу. Ескізний проект містить планувальне-стильове рішення інтер’єру приміщення.

Уточнюються колірні і стильові уподобання; які меблі, техніку, та освітлювальні прилади, замовник хотів би бачити в кожній з кімнат; що повинно бути в кухні (яка плита, мийка, чи потрібна барна стійка, острів), в санвузлі (ванна або душова кабіна, біде); як будуть оформлені вікна і балкон; чи потрібна «тепла підлога», і в яких приміщеннях; які матеріали, і який кольорової гами, будуть використовуватися для оздоблення стін, підлоги і стелі – в кожній з кімнат. 

Ескізний проект включає в себе:

 • План планувального рішення (3-4 варіанти);
 • План-ескіз розміщення меблів і встаткування (схематично, без промальовування елементів);
 • План-ескіз підлоги, із зазначенням виду підлогового покриття;
 • План-ескіз стелі (без зазначення розмірів і розрізів);
 • План-ескіз знаходження електроприладів та освітлення (схематичний);
 • Ескізні концепції інтер’єру в тривимірній графіці (1-2 варіанти на кожне приміщення).

Після того як основна концепція інтер’єру затверджена і схвалена Замовником, дизайнер приступає до 3d візуалізації інтер’єру – створення кольорових тривимірних ескізів приміщення.

Інтер’єр кожного приміщення візуалізується в різних ракурсах, що дає повне уявлення про те як в реальності буде виглядати приміщення після ремонту відповідно до затвердженого Ескізного проекту та плану розміщення меблів. 

Відповідь: Так, ми укладаємо з замовниками Договір на надання послуг з розробки дизайну-проекту приміщення.

Текст Договору складений і детально продуманий нами. Враховує інтереси обох сторін в плані термінів виконання робіт, оплати і претензій до якості наданих послуг. Зауважень до Договору практично ніколи не буває.

Зразок Договору ми можемо надати Вам для ознайомлення при необхідності.

Відповідь: 3d візуалізація – це фотореалістична тривимірна модель приміщення, що дає можливість уявити собі майбутній інтер’єр приміщення не чекаючи початку і  закінчення ремонтних робіт.

Візуалізація допомагає уникнути помилок при підборі оздоблювальних матеріалів, елементів декору, меблів та обладнання. Її завжди легко скорегувати й доопрацювати. 3d візуалізація дозволяє домогтися максимальної гармонії серед всіх елементів інтер’єру.

Важливість візуалізації важко переоцінити, але, за бажанням замовника, можливо розробити дизайн-проект і без тривимірної візуалізації (пакет послуг «Базовий»). У цьому випадку, вартість дизайн-проекту буде нижче ніж для проекту з 3d візуалізацією приміщень.

Фахівці студії «Artinterior» виконують завжди тільки якісну і детальну 3d візуалізацію інтер’єру з використанням потужних графічних станцій.

Детальніше про 3d візуалізацію ви можете прочитати в розділі «3d дизайн».

Відповідь: Ви можете заповнити форму замовлення на сайті, замовити зворотний дзвінок або зв’язатися з нами за телефоном і домовитися про зустріч – наші співробітники зможуть відповісти на всі ваші запитання.

Для того, щоб створити повноцінний дизайн-проект, дизайнер обов’язково повинен відвідати приміщення, над дизайном інтер’єру якого належить працювати.

Необхідно відчути атмосферу приміщення і визначити його розташування по сторонах світу, проаналізувати особливості екстер’єру та архітектури будівлі (будинку), дослідити існуючі комунікації, звернути увагу на матеріали і покриття стелі, підлоги, стін, а також потрібно зробити обміри приміщення.

При проведенні ремонту, потрібно врахувати всі, навіть самі незначні деталі, інакше вони можуть обернутися для вас складнощами і марними додатковими витратами.

Крім обмірів приміщення необхідно скласти Технічне завдання, де будуть перераховані всі побажання по кількості функціональних зон приміщення, їх наповненню, стилістичному рішенню, оздоблювальним матеріалам та ін.

Чим більше дизайнер буде знати про Вас, про Ваші вподобання, хобі та інтереси, тим плідніше буде робота над дизайн-проектом – тим успішніше буде результат.

Більш детальну інформацію ви можете отримати в розділі «Етапи роботи над дизайн-проектом».

Відповідь: Для плідної роботи та створення повноцінного дизайн-проекту потрібно, щоб дизайнер розумів Вас, знав Ваші інтереси та побажання.

Чим більше Ви розкажете про себе, про свої естетичні уподобання, про свій спосіб життя і хобі, тим успішніше і раціональніше буде майбутній дизайн-проект. Крім того, важливо, щоб дизайнер добре орієнтувався в різноманітності сучасних матеріалів, в новинках пропонованих фабриками і компаніями.

І найголовніше, потрібно звернути увагу на кількість реалізованих об’єктів. Хороший дизайнер той – хто зміг довести свій дизайн-проект до реального втілення!

Детальніше про стиль роботи дизайнерів нашої студії ви можете прочитати в розділах:
«Стиль від Artinterior», «Психологія в дизайні інтер’єру», «Етапи роботи над дизайн-проектом»«Гарантії».

Відповідь: Ні. Дизайн-проект створюється для того, щоб заздалегідь продумати всі дрібниці і складові майбутнього інтер’єру.

Поки проект не закінчений, завжди є ймовірність і можливість чимось його доповнити, щось прибрати або змінити.

Готовий дизайн-проект дозволяє замовнику уникнути непотрібних переробок і додаткових витрат на них.  Також дизайн-проект – це гарантія того, що все буде реалізовано саме так, як було задумано і спроектовано.

Рекомендуємо прочитати наш розділ «Гарантії».

Відповідь: 3d візуалізація дозволить вам побачити інтер’єр у всіх деталях ще до початку будівельних робіт. Жоден куточок не вислизне від уваги.

Крім того, створення 3d візуалізації надасть можливість точно підібрати для інтер’єру оптимальні комбінації кольору і відтінки, оздоблювальні матеріали, меблі, декоративні елементи – вибрати той варіант, який буде найбільш вдалим, і наочно переконатися в правильності зробленого вибору.

Детальніше про 3d візуалізацію ви можете прочитати в розділі сайту «3d дизайн».

Відповідь: Все залежить від кваліфікації дизайнера, від його досвіду, наявності рекомендацій, відгуків про його роботу постійних клієнтів.

На вартість дизайн-проекту також впливає його склад – кількість і наповненість креслень для будівельників і декораторів. У студії «Artinterior» в склад дизайн-проекту входять всі необхідні креслення, плани, розгортки і специфікації.

Крім того, важливо включити в креслення всі вибрані матеріали із зазначенням їх артикулу, розмірів і кількості. Для цього, при створенні проекту, дизайнери нашої студії виїжджають в магазини та салони, консультують клієнтів, і спільно з клієнтом підбирають саме те – єдине і необхідне для ідеального інтер’єру.

І найважливіше – це якісна 3d візуалізація. Тільки дійсно якісна – фотореалістична 3d візуалізація дозволить побачити ваш інтер’єр в деталях до того як його побудують і переконатися, що ви зробили правильний вибір!

Для розрахунку ціни на всі види послуг нашої студії пропонуємо вам скористатися спеціальним калькулятором «Автоматичний розрахунок вартості послуг». Отриманий результат розрахунку, у вигляді докладної таблиці, ви cможете зберегти на свій E-mail.

Відповідь: У студії дизайну «Artinterior» працюють фахівці в галузі архітектури та дизайну з великим досвідом роботи і відповідною освітою, які володіють способами ручної та комп’ютерної графіки, які добре знають сучасні технології та матеріали. Інженерний склад нашої студії розробляє технічні деталі дизайн-проекту.

Відповідь: Звичайно ж, ми з великим задоволенням візьмемося за оформлення будь-якого об’єкта, будь то готель, клуб, кафе або ресторан, салон, магазин або офіс, а не тільки квартири і котеджі.

Наші дизайнери мають досвід роботи з різними об’єктами. Такі особливості приміщень, як функціональне призначення, вид діяльності та розмір – не є для нас обмеженням.

Фахівці «Artinterior» перетворять недоліки будь-якого інтер’єру в його переваги.

Відповідь: У нашій студії діє гнучка система знижок. Клієнтам, які замовляють дизайн інтер’єру для великих приміщень, ми надаємо знижки. Також ми надаємо знижки при замовленні дизайну для відразу декількох окремих приміщень.

Детальніше про наших знижки читайте в розділі «Знижки».

Відповідь: У процесі створення дизайн-проекту, як правило, пропонується 3 варіанти планувань у складі Планувального рішення (пакет послуг «Планування»).

При необхідності цих варіантів може бути і більше. Це узгоджується з дизайнером. Все залежить від параметрів приміщення, матеріалів стін і поставленого перед дизайнером завдання.

Ці варіанти пропонуються замовнику на вибір, і найоптимальніший (зручний, раціональний, комфортний) з них стає основою розроблюваного дизайн-проекту.

Також можлива компіляція проектних напрацювань з декількох варіантів планувань – об’єднання різних ідей в одному варіанті планування приміщення.

Відповідь: За вашим бажанням ми виконаємо дизайн-проект навіть для однієї окремої кімнати (від 25 кв.м), і вартість такого проекту буде невисока.

Але для створення по-справжньому унікального і цікавого дизайну в будинку або квартирі, необхідно щоб всі деталі інтер’єру перегукувалися один з одним і були в гармонії.

Тому інтер’єр може сприйматися не як один цілісний простір, якщо ви вирішите виконати дизайн тільки однієї кімнати.

Відповідь: Так, наша студія дизайну може виконати подібні розділи.

Відповідь: Так, обраний стиль впливає на вартість проекту.

Обсяг робочої документації в складі дизайн-проекту інтер’єру в стилі Мінімалізм або Хай-тек потрібно менший, порівняно з обсягом робочої документації в складі дизайн-проекту в історичному стилі інтер’єру – Ренесанс, Маньєризм, Бароко, Ампір та інших подібних історичних стилях.

Відповідь: Вибір стилю інтер’єру багато в чому залежить від розміру приміщення, естетичних уподобань замовника і членів його сім’ї, їх хобі, образу життя, і багатьох інших факторів.

На нашому сайті представлено більшість популярних стилів інтер’єру. Сучасних, Історичних, Етнічних

Вибрати «свій» стиль інтер’єру ви зможете в розділі сайту «Стилі інтер’єру».

Відповідь: Послуга «Авторський нагляд» включає в себе:

 • Контроль за виконанням дизайн-проекту;
 • Консультації по кресленням дизайн-проекту для будівельників;
 • Виїзди на об’єкт;
 • Внесення необхідних змін у дизайн-проект (пов’язано з демонтажем перегородок, розводки сантехнічних приладів, вирівнювання стін, підлог і стель);
 • Підбір та замовлення, необхідних для проекту оздоблювальних матеріалів, меблів та обладнання – спільно із замовником;
 • Повна комплектація об’єкта зі складанням рахунків і специфікацій;
 • Інші послуги.

Детальніше на нашому сайті в розділі «Авторський нагляд».

Відповідь: Так, підбір меблів включений до складу послуг, що надаються при створенні дизайн-проекту.

Рекомендуємо ознайомитися з нашим розділом «Меблі на замовлення».

До складу пакетів «Стандарт» і «Еліт» включена детальна інформація про характеристики меблів – габаритних розмірах, вартості меблів, назві виробника та колекції меблів (за умови підбору меблів дизайнерами студії «Artinterior»).

При самостійному підборі меблів замовником, ми вказуємо параметри і вартість меблів, за умови надання такої інформації замовником.

У пакеті «Базовий» параметри підібраних меблів вказуються схематично у варіантах Планувального рішення.

Відповідь: Ми передаємо вам дизайн-проект у друкованому вигляді (формат паперу А3, якісний повнокольоровий друк) та електронному – запис на USB флеш-накопичувач (CD диск).

Рекомендуємо ознайомитися з нашим розділом «Передача проекту».

Відповідь: Звичайно, ви можете відразу позначити ту вартість, в яку хочете вмістити витрати на реалізацію дизайн-проекту інтер’єру, виконання ремонтних робіт, придбання меблів та обладнання, і виходячи з неї ми і будемо створювати дизайн-проект і підбирати всі матеріали і елементи інтер’єру.

Відповідь: Ми постараємося навести Вас на ідею того, що може вам сподобатися.

Нам обов’язково потрібно щось, від чого ми буде відштовхуватися і ми не станемо робити роботу в сліпу.

Рекомендуємо прочитати наш матеріал «Психологія в дизайні інтер’єру».

Відповідь: Годиться будь-який сезон.

Хтось вважає зиму несприятливим часом для ремонту. А хтось обирає саме цей сезон, тому що попит на будівельні матеріали в цю пору різко падає, значить, можна заощадити за цією статтею витрат.

Відповідь: Розробляючи дизайн-проект, дизайнер використовує технічне завдання, складене самим замовником. І якщо вимоги замовника щодо майбутнього інтер’єру не йдуть в розріз будівельним нормам, то дизайнер зобов’язаний враховувати думку замовника.

У будь-якому випадку, при виникненні будь-яких спірних моментів, дизайнер обговорює їх із замовником, і тільки після цього продовжує розробку проекту.

Рекомендуємо прочитати наш розділ  «Гарантії».

Відповідь: Так, такий дозвіл ви можете отримати, але не допускається розміщення вбиральні та ванної (або душової) безпосередньо над житловими кімнатами і кухнями (СНіП).

Якщо в приміщенні розташована газова колонка її не можна переносити, рекомендується щоб вона була встановлена на кухні.

Відповідь: Ремонт будь-якого приміщення, будь-то квартира, будинок або офіс, починається з демонтажних і підготовчих робіт.

Потім здійснюється заміна сантехніки, електропроводки, систем водопостачання та опалення.

Після цього можна проводити оздоблювальні роботи, так звані, «брудні» або «сирі» роботи.

Відповідь: Матеріали можна оформити під замовлення в інших постачальників. Не варто боятися цього моменту, оскільки завжди можна підібрати аналоги.

Відповідь : Так, за умови достатньої міри довіри з його боку.

Відповідь: Ми не можемо зробити роботу задом на перед. Не знаючи які будуть форми, ми не зможемо зробити креслення.

Не знаючи як буде побудовано освітлення, ми не зможемо розробити план електрики.

Відповідь: Такі роботи, пов’язані з переміщенням стояків водопостачання, газопостачання та каналізації, категорично заборонені.

Правда, існує варіант перенесення трубопроводу, якщо грамотно виконана розводка і обслуговуюча організація визначила технічну можливість.

Відповідь: Ні. Кошторис складає виконроб будівельної бригади.

Відповідь: Перш за все це роботи, які можуть закінчитися порушенням міцності або навіть руйнацією будівлі, які погіршать збереження і зовнішній вигляд фасадів, виведуть з ладу протипожежні пристрої, заблокують відключають пристрої, інженерні комунікації.

Крім того, заборонені перепланування, результати яких негативно позначаться на умовах проживання сусідів по будинку.

Дозвіл на перепланування не вдасться отримати, якщо на це не дали своєї згоди всі повнолітні мешканці квартири і її власники. Виняток становлять випадки, коли переобладнання викликано необхідністю забезпечити безпечне проживання.

Відповідь: Наші дизайнери працюють із замовником максимально довірливо, тому ви можете вносити свої корективи та уточнення ще на етапі створення дизайн-проекту. Більше того, зміни можна вносити навіть після початку ремонту, якщо вони не дуже масштабні: наприклад змінити тип шпалер або колір фарбування стін.

Рекомендуємо прочитати наш розділ «Гарантії».

Відповідь: Ви не повинні зменшувати або демонтувати вентиляційні короба. Не допускається розміщення вбиральні та ванної (або душової) безпосередньо над житловими кімнатами і кухнями (СНіП).

Не можна збільшувати санвузол за рахунок кухні або обладнати санвузол в житловій кімнаті (якщо вище або нижче розташовані приміщення – житлові).

Відповідь: Таке узгодження можливе за умови, якщо зроблене вами перепланування відповідає вимогам будівельних норм і правил.

Не знайшли своє питання?  Тоді зверніться до нас за телефоном або використовуйте форму для замовлення зворотного дзвінка