АВТОРСЬКИЙ НАГЛЯД ЗА РЕАЛІЗАЦІЄЮ ДИЗАЙН-ПРОЕКТУ ІНТЕР’ЄРУ СТУДІЇ «ARTINTERIOR»

Чи так потрібен додатковий нагляд, якщо є грамотний дизайн-проект з набором креслень і експлікаций, з одного боку, і грамотний виконроб, з іншого?

Насправді потрібен.  


  • Авторський нагляд — це комплексна послуга нашої студії, яка гарантує, що дизайн-проект буде реалізований в повному обсязі та відповідно до прийнятої замовником стилістичної концепцією, адже ніхто, краще автора проекту, не зможе простежити за процесом його реалізації. 

Функції і завдання у виконроба і у дизайнера спочатку різні. Як би не був хороший виконроб, замінити Авторський нагляд в дизайні інтер’єру він не в змозі. Невеликі відхилення за кольором, фактурі і навіть з кращих спонукань зекономлені на матеріалах кошти можуть серйозно зіпсувати навіть найчудовіший дизайн-проект. А якщо ремонтна бригада налаштована до того ж не економити, а забезпечити собі і своєму постачальнику матеріалів максимальну вигоду, ситуація і зовсім ризикує вийти з-під контролю.

Таким чином,  Авторський нагляд за будівництвом потрібен насамперед для економії нервів і коштів клієнта.  І ще для того, щоб при виникненні форс-мажорів по ходу проведення ремонтно-будівельних робіт, зміни в проект (включаючи плани і креслення) вносив його автор. Тільки він зможе вписати їх в загальну концепцію інтер’єру так, що не постраждають ні вона, ні надійність. Ремонтників ж концепція не цікавить, та й не повинна цікавити. Прораб, звичайно, може мати досвід реалізації ексклюзивних проектів, але цього недостатньо для того, щоб створювати їх самому. І консультації з вибору обладнання та меблів вже точно не входять в його компетенції. Тоді як Авторський нагляд передбачає участь дизайнера в проекті на всіх стадіях — від придбання будівельно-оздоблювальних матеріалів до оснащення і декорування готового приміщення.

Авторський нагляд за реалізацією дизайн-проекту в студії «Artinterior»  — не обов’язкова опція. Клієнт може її і не замовляти, якщо впевнений, що досконально розібрався в проекті і сам зуміє точно проконтролювати проведення робіт, а також внести на ходу необхідні зміни. Однак ми рекомендуємо все-таки замовити послугу «Авторський нагляд», вартість якої студія підтримує на оптимальному для клієнтів рівні.


  • Ціна Авторського нагляду в «Artinterior» становить приблизно 35% у вартості проектування і близько 3% у загальній вартості реалізації проекту.

На послугу полягає окремий Договір авторського нагляду, в якому обумовлюються обов’язки та відповідальність сторін. Хоча буває і так, що дизайнер робить трохи більше, ніж прописано в договорі — просто тому, що це його авторський проект.

Приблизний план взаємодії автора проекту та замовника виглядає наступним чином: 

  • Дизайнер інтер’єру один раз в тиждень виїжджає на об’єкт і один раз за підбором матеріалів або меблів в салони і магазини.
  • Контролюється робота будівельників при виконання загальнобудівельних, монтажних і оздоблювальних робіт.
  • Вносяться зміни в робочі креслення (виробляється корекція креслень після демонтажу старих і зведення нових перегородок, після робіт з вирівнювання підлог, стін і стель).
  • Дизайнер підбирає оздоблювальні матеріали, меблі та предмети інтер’єру разом з замовником.
  • Проводиться вибір підлогових і настінних покриттів, столярних виробів, керамічної плитки, сантехніки, освітлювального устаткування, електропобутової техніки, корпусних та м’яких меблів.
  • Здійснюється декорування предметами мистецтва, текстилем, аксесуарами, та іншими елементами інтер’єру. 
  • Надання послуги авторського нагляду регулюється в договорі, який укладається на період узгоджений сторонами. У разі, якщо реалізація проекту не завершується в обумовлений термін, підписується додатковий договір.