Знижки та спецпропозиції від «Artinterior»

Дизайн — це втілення яскравої ідеї, реалізація незвичайної задумки. Будинок, офіс або квартиру виділяє з сотень і тисяч схожих саме дизайн інтер’єру. Київ — велике місто, і в ньому особливо важливо надати своєму житлу унікальний вид. Наші рішення відображають бачення сучасних тенденцій, динаміки 21 сторіччя. Кожен проект — неповторний.

Ми вважаємо, що для творчих проектів не може бути застосована стандартна формула, в якій обсяг роботи прямо пропорційний ціні. У пошуку нестандартних рішень ми прийшли до висновку, що ціна дизайн-проекту квартири може бути нижче ринкової. Ми можемо у багатьох випадках запропонувати нашим клієнтам вигідні умови і зробити співпрацю ще більш зручною для обох сторін.

Чи можна отримати на свій дизайн знижки до 15% ? Чому нам вигідно співпрацювати з вами на таких умовах? Далі по тексту ми відповімо на ваші запитання.  

Знижка на ваше наступне замовлення

Ми дуже дорожимо нашими клієнтами, і тому намагаємося зробити все, щоб ви звернулися до нас знову. Зробивши замовлення дизайн-проекту всього один раз – ви автоматично отримаєте 5% знижку на всі наступні замовлення в дизайн-студії «Artinterior».

Знижка для друга

Наріжний камінь нашого бізнесу — це креативний і позитивний підхід до справи. Ми пишаємося тим, що створюємо унікальні рішення, які приносять позитивні емоції клієнтам протягом багатьох років. При розробці наших рішень ми враховуємо, що дизайн повинен розташовувати до відкритого, щирого спілкування, сприяти налагодженню відносин. Ця лінія простежується у всіх сферах роботи студії «Artinterior». І ми раді надати вам можливість поділитися позитивом з друзями чи знайомими!

Як отримати приємний бонус для товариша? –  Просто як двічі два! Замовляйте дизайн, і ми як подарунок виддамо сертифікат на 5% знижку від ціни на дизайн для вашого друга чи подруги!

Використовуйте можливість прямо зараз, щоб зробити другу чи знайомому приємний презент до свята, дня народження або іншого важливої події!

Разом з сусідом дешевше!

Підтримуєте добрі відносини з сусідами?  У вас є спільні інтереси, і вам одночасно знадобилися послуги дизайнера?
Це  відмінна можливість заощадити на якісному дизайні для ваших квартир або приміщень!  Звертайтеся до нас з колективним замовленням, і ми обов’язково домовимося про нижчу ціну.

При замовленні дизайну для декількох квартир або офісів з одного будинку, ви маєте право на суттєву знижку!

Розмір знижки на кожне замовлення становить:

  • Для двох квартир або офісів з різним початковим плануванням з одного будинку — 7%;
  • Для двох квартир або офісів з однаковим початковим плануванням з одного будинку — 10%;
  • Для трьох квартир або офісів з різним початковим плануванням з одного будинку — 10%;
  • Для трьох і більше квартир або офісів з однаковим початковим плануванням з одного будинку — 15%;

Спецпропозиція поширюється на будь-які типи дизайн-проектів. Також ми розцінюємо будинки, що стоять поруч, як один майданчик, для умов акції.

Побажання клієнтів для нас завжди на першому місці, тому, варіанти, які незначно відрізняються від умов спецпропозицій, в основному, трактуються на вашу користь.

Не відкладайте справу на потім! Звертайтеся до нас сьогодні, щоб оформити замовлення. Студія дизайну «Artinterior» чекає вас у гості!

Великі обсяги

Великому кораблю  велике плавання! У нас вигідно замовити дизайн великого об’єкта. Для наших фахівців приміщення зі значною площею — це благодатний грунт для ідей, широке полотно, на якому можна реалізувати по-справжньому масштабні проекти. Ми готові віддячити клієнту суттєвою знижкою за можливість реалізувати потенціал нашої команди!

  • Якщо площа вашої квартири, будинку або офісу більше 250 квадратних метрів, розмір вашої знижки на дизайн-проект становить 10%.
  • Ваші можливості заощадити не обмежуються цією цифрою. При роботі з об’єктами, площа яких більше 400 м2 , умови обговорюються в індивідуальному порядку.

Зв’яжіться з нами, щоб уточнити деталі і дізнатися докладніше про вигідні пропозиції!

Комплекс робіт

Наша команда постійно шукає нові шляхи для реалізації сміливих і нестандартних проектів, і ми раді запропонувати комплекс наших послуг за найбільш доступними цінами. Доручіть нам роботу від початку і до кінця і отримайте знижку!

Якщо ви замовляєте у нас розробку дизайн-проекту, Авторський нагляд та ремонт — на дизайн інтер’єру знижки можуть складати до 10% !

Ми забезпечимо кваліфікований супровід всіх етапів робіт, з урахуванням ваших ідей і побажань. Ми проведемо всі необхідні дії:

  • Розробимо дизайн-проект;
  • Передамо замовлення на виконання нашим колегам, які займаються безпосередньо ремонтом;
  • Забезпечимо авторський супровід роботи (Авторський нагляд).

На кожен дизайн-проект ціна встановлюється в індивідуальному порядку з урахуванням особливостей приміщення і вибраного стильового рішення.

Наша студія дизайну співпрацює з кваліфікованими командами, які надають профільні послуги з ремонту.  Ми підходимо відповідально до вибору партнерів і довіряємо реалізацію наших проектів тільки досвідченим фахівцям, які можуть реалізувати на належному рівні складні і нестандартні проекти.

Звертайтеся до нас!

Студія «Artinterior» гарантує, що ви отримаєте результат в повній відповідності з високими стандартами якості. Звертайтеся до нас сьогодні, щоб реалізувати свої найсміливіші задумки!

Ми пишаємося тим, що на дизайн інтер’єру ціни в нашій компанії нижче середніх. Нам вдалося добитися цього за рахунок активного діалогу з нашими клієнтами та використання останніх технологічних досягнень.

  Ціна може істотно відрізнятися залежно від обсягу робіт, і ми пропонуємо вам скористатися спектром вигідних пропозицій, представлених вище.