Дизайн інтер’єру лоджії, балкону, тераси від студії «Artinterior»

Сучасне житло складно уявити без балконів і лоджій, які в наші дні прийнято використовувати в якості функціональних додаткових приміщень.

Балкон (фр. Balcon) — це відкрита або засклена виступаюча тераса, а лоджія (італ. loggia) – модифікований балкон, вбудований у стіну. Дуже поширені французькі балкони без парапетів, засклені від підлоги до стелі. Дизайнерські ідеї для оформлення інтер’єру лоджії або балкона допомагають використовувати це приміщення з максимальною користю. Можна знайти ідеальний варіант для кожного балкона або лоджії незалежно від їх розмірів, зробивши ці приміщення зручною частиною квартири або будинку.

Особливості функціоналу дизайну інтер’єру балконів і лоджій

Засклений балкон або лоджія можуть стати затишними ізольованими приміщеннями, які надійно захищені від вітру, опадів, пилу і вуличного шуму. При виборі матеріалів та аксесуарів для балконів орієнтуються на все, що створює додаткову теплоізоляцію: це якісна обшивка зовні і всередині, застосування вологостійких оздоблювальних матеріалів.

Крім містких полиць і стелажів, навісних шаф на лоджії повинна стояти зручні меблі невеликих габаритів. Доречно обладнати лоджію точковим світлодіодним освітленням, повісити там прості у догляді і функціональні жалюзі або відповідні моделі римських штор.

Ідеї ​​оформлення дизайну інтер’єру лоджій

 • Лоджія з теплою підлогою – ідеальний варіант для створення кабінету: це окремий простір з функціональними меблями легко перетворити на місце для роботи за комп’ютером, встановивши створений за індивідуальним проектом стіл і комп’ютерне крісло. Навісні шафи й полиці дозволять плідно працювати, маючи під рукою все необхідне. Такий балкон потребують ідеальної теплоізоляції і гідроізоляції.
 • Широку лоджію нескладно перетворити на затишний куточок для відпочинку: інтер’єр лоджії повинен включати стіл і стільці, крісло і елементи декору, рослини, різні полички і підставки.
 • Лоджія з високими стелями підходить для облаштування спеціальних місць для зберігання спортивного інвентарю і рідко використовуваних домашніх речей, предметів побуту. Щоб по максимуму функціонально використовувати такий простір, зупиняються на обладнанні практичних навісних полиць і стелажів, закритих шаф.
 • Панорамні лоджії зажадають особливого підходу: такий дизайн лоджії в квартирі може бути виконаний по типу французького балкона. Це дозволить милуватися міський панорамою або відкривається з висоти пейзажем. Слід передбачити мінімум декору, наявність жалюзі і зручною меблів.
 • Зимовий сад — відмінний варіант облаштування будь-якого подібного приміщення: достатньо з допомогою досвідчених дизайнерів продумати оформлення інтер’єру лоджії. Це зажадає вибору відповідних рослин і відповідних умов для їх утримання. Тут потрібно дотримуватися певний мікроклімат: допомогти в цьому може функціональна і екологічна внутрішня обробка.
 • Лоджія, яка перетворюється в літню спальню, повинна бути обладнана світильниками і зручним спальним місцем. Тут також бажаний тепла підлога і наявність опалювальних систем.
 • Часто лоджії використовують як спортзалу: попрацювавши над мінімалістичним дизайном інтер’єру і обладнавши приміщення спортінвентарем, тренажерами, можна отримати відмінне місце для занять спортом в будь-яку погоду.
 • Вузька темна лоджія підійде для створення куточка відпочинку в Скандинавському стилі: для цього використовують елементи декору з дерева, а в обробці будь світлі тони, що створюють ефект гарної освітленості. Лоджія такого типу потребують мінімуму меблів і добре продуманого вечірнього освітлення.
 • Лоджія може бути перепланована в затишний куточок кухні з парапетом, який йде по периметру лоджії — на такий парапет у вигляді барної стійки зручно ставити посуд. Інтер’єр доповнять високі стільці.  Об’єднання лоджії з квартирою — чудовий варіант, що дозволяє збільшити квартиру за рахунок лоджії на кілька квадратних метрів. Коли за справу беруться дизайнери-професіонали, їм нескладно створити проект максимально зручною перепланування з урахуванням оформлення всієї кімнати в єдиному функціональному стилі. Затребуване приєднання лоджії до квартири, коли є потреба збільшити житлову площу вітальні, їдальні або спальні. 

Якщо хочеться отримати якісне оформлення лоджій в прийнятні терміни, варто замовити дизайн лоджії в київській студії «Artinterior» з використанням технології 3d візуалізації інтер’єру. Наші дизайнери спроектують будь функціональне приміщення. Замовлення 3d візуалізації інтер’єру дозволить розробити ергономічний дизайн лоджії (фото) або балкона. При виборі стилю дизайну лоджії або дизайну балкона в квартирі фото з ​​каталогів дозволять зупинитися на самому відповідному для вас варіанті.

Ідеї ​​дизайну інтер’єру для балконів

Балкон в загальній площі квартири може також бути функціональним приміщенням, яке можна обладнати як прекрасне доповнення до житлового простору. Найкраще балкон засклити, продумати відповідну гідро- і теплоізоляцію.

 • Легко створити на заскленому балконі особистий кабінет з робочим місцем і комп’ютерним столом. При цьому важливо подбати про гідроізоляцію і утепленні приміщення. Тепла підлога дозволить обігріти балкон і цим створити додатковий затишок, такий необхідний для комфортної роботи.
 • Зимовий сад з квітами і стелажами під рослини — чудовий куточок відпочинку в будь-який час року.
 • Дизайн балкона в квартирі дозволяє облаштувати його як творчу майстерню з тумбами, шафою, місцем під мольберт, столом для ліплення, малювання, вишивки, ремонту.
 • Дизайн кухні з балконом дозволяє розширити простір, де можна приймати їжу — такий інтер’єр кухні з балконом увазі розміщення столу і стільців, тумбочок для посуду.
 • Балкон з відділенням для зберігання увазі розміщення стелажів, на яких може зберігатися домашнє начиння, консервація, і закриваються полиць або шафок для речей та обладнання.
 • Невеликий спортзал потребують установки шведської стінки, функціонального тренажера і приладдя.
 • З великого заскленого балкона виходить простора ігрова кімната: перед устаткуванням приміщення варто подбати про безпеку дітей. Тут можна не тільки встановити ящики для зберігання іграшок, але і розмістити в літній час невеликий надувний басейн.

Цікавою, не зовсім практичною, але дуже естетичною різновидом балконів є Французький балкон. Це тип балкона, що не має власної балконних майданчики — огорожа монтується безпосередньо в отворі з зовнішнього боку, прямо перед дверима. Можливий також варіант з майданчиком, але дуже вузькою, достатньою лише для того, щоб можна було поставити ногу («вийти на балкон»).

У наш час французьким балконом часто називають балкони, засклені до підлоги, що дозволяє поліпшити панорамний огляд і освітлення кімнати. Це спрощує обробку приміщення, адже будівельні роботи, що включають спорудження стін, їх утеплення та обштукатурювання замінюються роботами по монтажу пластикових або алюмінієвих віконних конструкцій.

—  Дизайн інтер’єру балкона – завдання непросте: врахувати всі нюанси і створити затишний, комфортний куточок для всієї родини допоможуть дизайнери з київської студії «Artinterior». У наших фахівців ви зможете замовити дизайн балкона або замовити дизайн лоджії, виходячи зі своїх потреб і переваг.

—  Для нашої команди не проблема розробити дизайн суміщеної лоджії, яка візуально становить з однією з кімнат квартири єдине ціле. Зараз затребувані просторі засклені тераси в заміських будинках, які можна раціонально використовувати, перетворивши терасу в унікальне приміщення будинку. Замовляючи дизайн  тераси до будинку або квартирі в компанії «Artinterior», ви отримаєте якісно спроектоване приміщення з урахуванням всіх матеріалів і особливостей обробки.

—  Всі проекти інтер’єрів балкона і лоджії будь-якого типу, розроблені нашими дизайнерами, будуть відповідати вимогам ергономіки. Лоджії і балкони із звичайного сховища непотрібних речей легко перетворяться в улюблені всією сім’єю куточки відпочинку.

[easy-social-share]