Картина на замовлення (живопис маслом, графіка, пастель, петриківський розпис) від «Artinterior»

Як додати інтер’єру респектабельний і водночас самобутній вид? Можна купити в вітальню рояль, але тоді комусь треба на ньому грати. Можна наставити дорогих дрібничок, але хто буде постійно стирати з них пил? І чи існують взагалі не надто витратні варіанти без «але»? Насправді існують – наприклад, використання картин. Це дійсно ефективний спосіб підвищити клас інтер’єру і додати йому унікальність без шкоди функціональності. Для цієї мети можна купити готові твори або зробити картини на замовлення. Київ у даному сенсі знаходиться у вигідному положенні – тут можна замовити будь-яку картину в будь-якому стилі. Потрібно лише грамотно вибрати виконавця, особливо якщо мова йде не про звичайний елементі декору, а про візуальному акценті, або більш того — про серйозну живопису, яка самоцінна незалежно від навколишнього інтер’єру.

Ми пропонуємо своїм клієнтам картини на замовлення (живопис маслом, графіка, пастель, Петриківський розпис) від студії «Artinterior» як гарантовано стильне і якісне рішення для самих різних інтер’єрів.

Наталья Карманова – Арт директор студии дизайна «Artinterior» (Киев)

Арт-директор «Artinterior» Наталія Карманова не тільки дизайнер, але і художник-графік, відмінно розбирається в предметі. Будучи фахівцем в обох областях, художник-дизайнер може найкращим чином підібрати виконавця для написання потрібної картини під замовлення. Живопис на замовлення – справа тонка, і її оцінка для непрофесіонала скрутна.

Працюючи з «Artinterior» клієнт може бути впевнений, що, по-перше, бажані йому картини будуть вписані в інтер’єр оптимальним чином, а по-друге, що намальований портрет або натюрморт виконані не напівписьменним поденнщиком і заплачена ціна відповідає їх реальній вартості.

Найбільш затребувані в дизайні інтер’єру в Києві картини маслом на замовлення (абстракції та пейзажі) і портрети на замовлення.
Ціна і в тому, і в іншому випадку обговорюється заздалегідь, як і порядок виконання робіт.

Окремо слід сказати про Петриківський розпис – візитній картці України, дуже популярної нині в оформленні всіляких декоративних  елементів — від дрібного начиння до настінних панно. «Artinterior» вже багато років успішно співпрацює з одним з визнаних майстрів цього напрямку, Володимиром Гуріним  переможцем 1-го всеукраїнського конкурсу «Петриківський розпис», який представляв Україну на виставці в Торонто і створив безліч оригінальних робіт, які по-новому осмислюють традиції старих майстрів. Також Володимир виготовляє унікальні інтер’єрні моделі кораблів. Читати інтерв’ю Володимира Гуріна: «Я по життю оптиміст – тепер у мене купа часу на творчість».

Що стосується власне живопису та графіки, «Artinterior» пропонує своїм клієнтам при замовленні дизайн-проекту наступні опції:

  • пейзаж на замовлення (в будь-якій техніці)
  • натюрморт на замовлення (в будь-якій техніці)
  • абстракція на замовлення (в будь-якій техніці)
  • картина фентезі на замовлення (в будь-якій техніці)
  • портрет на замовленя по фото
  • портрет на замовленя олівцем
  • портрет маслом на замовленя
  • поп-арт портрет на замовленя

Чи потрібна вам одна картина як самодостатній витвір мистецтва або кілька робіт для ефектного моделювання інтер’єру, «Artinterior» запропонує вам кращих виконавців і оптимальне рішення для розміщення їхніх робіт. Приклади декорування картинами різних приміщень можна переглянути в нашому Портфоліо.