СУЧАСНІ СТИЛІ ИНТЕР’ЄРУ

Сучасний дизайн інтер’єру – Сучасний стиль в інтер’єрі

Різноманітні, дивовижні і практичні Сучасні стилі в дизайні інтер’єру об’єднує пристрасть до штучних матеріалів (за винятком Екостилю і стилю Дзен), творчий підхід до оформлення простору і свобода самовираження. Динамічний Сучасний стиль в інтер’єрі – це яскравий Поп-арт і стриманий Гранж, задумливий Ретро-стиль і технологічний Хай-тек, романтичний Шеббі шик і брутальний Необруталізм, старомодний Вінтаж і Футуризм, що марить XXII століттям.

Сучасний стиль в дизайні інтер’єру квартири, будинку, офісу, ресторану, готелю, кафе, салону, магазину чи клубу – це:

 • Гармонійна кольорова гамма: відтінки можуть варіюватися залежно від обраного напрямку (стримані тони Гранжа і стилю Дзен, яскраві фарби Поп-арту і Кітчу, вінтажні ноти Ретро і Стімпанку), але в цілому Сучасним стилям властива особлива гармонія колірних рішень;
 • Різноманітність кольорів: від кислотних відтінків Поп-арту через насичені фарби Тропіка до нейтральних кольорів Гранжа і до однозначною, майже безликої – ідеальної чистоти Хай-тека і Техно);
 • Химерні елементи меблів і декору: надсучасні (Футуризм, Хай-тек, Бруталізм, Урбаністичний стиль і т.д.) або підкреслено старомодні (Вінтаж), прив’язані до конкретної епохи (Стимпанк, Ретро) або країні (Дзен, Манга, Лофт і т.д.), чарівні (Шеббі шик) або інтригуючі (Поп-арт, Онто-арт), але завжди цікаві та привертаючи увагу;
 • Головні принципи, яким відповідає Сучасний дизайн інтер’єру – це свобода, привабливість, функціональність, комфорт та індивідуальність.

Інтер’єр в Сучасному стилі (фото) підходить для тих, хто цінує енергію, активність, нестандартність і незалежність і прагне створити вдома або на робочому місці особливу атмосферу свободи, оригінальності; для тих, хто хоче висловити своє світовідчуття через красу навколишнього простору. Є серед Сучасних стилів і напрямки, які підходять тим, хто віддає перевагу делікатній елегантності інтер’єру (Гранж, Кежуал) або поєднанню традиційних і сучасних мотивів (Тропік, Рустик, Сontemporary і т.д.).

Особливості стилю

Сучасні стилі неймовірно різноманітні, так що досить складно виділити загальні для всіх напрямів ознаки. Класифікувати підтипи Сучасного стилю можна по-різному.

1. Час: Сучасний стиль в інтер’єрі (фото) можна розділити на кілька основних напрямків:

 • Минуле: це яскравий стиль Ретро, ​​романтичний Вінтаж, колоритний Стимпанк, старомодний Шеббі шик та ін.

Для цих стилів характерні впізнавані кольори (нейтральний фон і акценти яскравих відтінків для Ретро, ​​світлі, немов трохи запилюжені відтінки для стилю Вінтаж, бронза, мідь і поєднання червоного і чорного для стилю Стімпанк, рожеві тони для Шеббі шик і т.д.), натуральні матеріали для обробки і виготовлення меблів і легкий наліт минулих епох.

 • Сьогодення: сюди відносяться сучасний Контемпорарі, яскравий Тропік, затишний Кежуал, філософський Дзен, курортний Морський, зухвалий Кітч та ін.

Яскраві кольори і сміливі дизайнерські рішення – ось основа цього напрямку. Виняток становлять лише Дзен і Екостиль – їм ближче стримані природні відтінки і простота оформлення інтер’єру в поєднанні з натуральними матеріалами.

 • Майбутнє: фантастичний Футуризм, стильний Хай-тек, енергійний стиль Техно, комфортний Лофт, динамічний Урбан та ін.

Цей напрямок спирається на високі технології, зручність і ультрамодні варіанти планування та оформлення інтер’єрів.

2. Культури: дизайн в Сучасному стилі (фото) можна розділити і на такі типи:

 • Змішання культур: це провокаційний Кітч, витончена Еклектика і оригінальний Фьюжн. Ці напрямки об’єднує прагнення до синтезу культур, часів і епох, матеріалів, фактур і дизайнерських рішень. Ф’южн змішує Схід і Захід, Еклектика – минуле і сьогодення, а Кітч змішує все, об’єднуючи непоєднуване і немов висміюючи всі правила оформлення інтер’єру.
 • Переважання однієї культури чи місцевості: спокійний Дзен з японськими коренями – лаконічність, мінімалізм, єднання з природою; сучасні американські, а надалі і європейські стилі (Лофт, Урбан, Індастріал, Техно і т.д.) – функціональні, практичні, які прагнуть вписати приміщення в оточуюче його міське середовище; прибережні Морський і Тропічний стилі з їх орієнтацією на характерні кольори і натуральні матеріали, легкість і розслабленість; грубуватий Рустик, що оспівує красу сільського побуту; ще один японський стиль – Манга з впізнанним декором і т.д.
 • Інтернаціональні стилі: Сучасна культура і традиції можуть втілюватися в органічному Екостилі з природного кольоровою гамою; в зручному стилі Кежуал без чітких правил і обмежень; в модному Хай-тек; в його чітких лініях і гладких поверхнях; в лаконічному стилі Мінімалізм і ін.

3. Основа: Сучасні стилі можуть бути орієнтовані на комфорт або на створення певної атмосфери:

 • Стилізовані напрямки (Стимпанк, Шеббі шик, Манга, Кітч, Поп-арт, Онто-арт, Рустик, Футуризм і т.д.). Для них властиво характерне оформлення інтер’єру, націлене на побудову особливої ​​картини, одухотворення простору відповідно до якоїсь ідеї, відтворення настрою. Меблі, декор, оздоблювальні матеріали – все служить для створення оазису, далекого від звичайного життя – вікторіанська Англія стилю Стімпанк або космічний корабель Футуризму, музей високих мистецтв Онто-арту або грубуватий притулок в стилі Рустик.
 • Напрямки «для життя» (Кежуал, Функціоналізм, Лофт, Контемпорарі, Мінімалізм і т.д.). Ці напрямки створені для того, щоб в такому інтер’єрі людина відчувала себе комфортно, змогла відпочити і розслабитися. Сучасні меблі цих стилів повинні бути зручними і комфортними, доречно грамотне поєднання меблів з вбудованою побутовою технікою.

У всіх Сучасних стилях є свої особливості і характерні риси: меблі в Сучасному стилі можуть бути дерев’яними, пластиковими, скляними, тканинними, шкіряними, металевими; при оформленні інтер’єру допустимо використання самих різних тканин та оздоблювальних матеріалів. Сучасний стиль в інтер’єрі квартири, будинку, офісу, клубу, готелю чи ресторану – це різноманітність, свобода, оригінальність і енергія.

Де доречний Сучасний стиль?

Сучасний інтер’єр (фото) – прекрасне рішення для будинку, квартири, офісу, готелю, ресторану, клубу, магазину або салону краси. Різноманітні рішення Сучасного стилю підходять для оформлення приміщень будь-якого призначення.

 • Замовити дизайн ресторану, бару чи кафе в Сучасному стилі варто тим, хто прагне створити модне і цікаве місце, де можна відпочити з друзями, провести корпоративне свято або романтичне побачення. Сучасний стиль – це комфорт, зручність і краса.
 • Дизайн інтер’єру в Сучасному стилі – ідеальний варіант для рекламного агентства, креативної фотостудії, інтернет-кафе. Цьому стилю віддають перевагу творчі, активні, вільні люди.
 • Замовити дизайн офісу, магазину або салону в Сучасному стилі буде цілком доречно, якщо ваша компанія займається продажем дизайнерських меблів, сучасного одягу, оригінальних подарунків, декору для дому.

Сучасний стиль в інтер’єрі житлових приміщень

Замовити дизайн квартири або будинку в Сучасному стилі – значить вибрати яскравий інтер’єр, що запам’ятовується, особливий настрій і енергію.

 • Вітальня в Сучасному стилі – це поєднання комфорту і оригінальності, зручності та краси. Дизайн вітальні в Сучасному стилі залежить від обраного напрямку: сувора аскетичність стилю Бруталізм, сільська аура Рустика або сентиментальна елегантність Шеббі шику, непроста філософія Онто-арту або розслаблена млість Тропіка.
 • Кухня в Сучасному стилі наповнена корисної побутовою технікою, дизайнерським освітленням та зручними меблями; оригінальним декором і різноманітним текстилем (крім деяких Американських стилів і стилю Хай-тек). Дизайн кухні в Сучасному стилі передбачає використання контрастних колірних сполучень, наприклад, вбудованих джерел світла поряд з підвісною люстрою і тематичного декору.
 • Спальня в Сучасному стилі – зона спокою, затишку і відпочинку. Тут найрідше використовуються яскраві тони і провокуючі елементи декору, нефункціональні меблі і дешеві оздоблювальні матеріали.

Кімната в Сучасному стилі завжди відображає переваги господаря. Інтер’єр будинків в Сучасному стилі (як і квартир, дач або котеджів) демонструє сміливість свого власника, відкритість новим тенденціям і відчуттям, активність і індивідуальність.

Дизайн квартир в Сучасному стилі вимагає бездоганного смаку, здатності розбиратися у всіх тонкощах і нюансах кожного напрямку. Це робота для наших досвідчених фахівців: студія дизайну інтер’єру «Artinterior» – ваш надійний партнер у світі яскравих і дивовижних Сучасних стилів.

[easy-social-share]