Дизайн інтер’єру салону, шоу-руму, бутика в Києві та по всій Україні від студії «Artinterior»

Ідеальний дизайн салону, шоу-руму, бутика вражає, приваблює і ненароком підводить відвідувача до покупки товару або послуги. При цьому перебувати в ньому має бути приємно і цікаво. Відвідувач повинен зануритися в атмосферу затишку і комфорту. Саме таким буде ваш дизайн інтер’єру салону, шоу-руму, бутика від студії дизайну «Artinterior».

Дизайн інтер’єру салону

Колись салонами називали зали в будинках аристократів, в яких збиралися для інтелектуальної бесіди і йшли додому з новими враженнями.

Саме до цього потрібно прагнути, плануючи дизайн інтер’єру подібного закладу при замовленні дизайну салону в Києві (Одесі, Львові, Харкові, Дніпропетровську та ін. містах України). Хоча тепер салонами називають приміщення для демонстрації товарів та послуг, але залишилося головне – затишок і аристократизм обстановки, а також враження і користь для кожного гостя.

Які ж види салонів існують і чим відрізняється дизайн в кожному окремому випадку?

Салон-магазин, дизайнерський бутик одягу та оригінальних товарів

Салон-магазин, бутик – це не звичайний магазин, куди забігаємо кожен день, тут робляться незвичайні та оригінальні покупки. Він зустрічає кожного відвідувача як дорогого гостя, для якого завжди знайдеться зручне крісло і чашечка ароматного чаю, і допомагає визначитися з покупкою. Зазвичай, це невеликі затишні магазини, в яких продають свою ексклюзивну продукцію відомі і не дуже дизайнери, схожі на звичайні виставки. Можна зайти і неспішно розглянути в деталях кожне творіння, адже головне – не купівля, а визначення – ваша це річ? Злегка ж підштовхнути до розуміння цього, висловити всю суть бренду і дизайнера допомагає інтер’єр бутика або шоу-руму, такий же неповторний, як і сам дизайнер. Ми вміємо вловити цей настрій, гармонізувати дизайн і те, що буде демонструватися в цих стінах, створюючи унікальний інтер’єр бутика товарів або дизайн шоу-руму одягу в Києві чи інших містах України.

Основне, на що слід звернути увагу при створенні замовленого дизайн-проекту – це товар. Полиці, стенди, стелажі, вішалки, освітлення, декор та інші елементи торгового інтер’єру повинні виділяти переваги товару, допомагати потенційному покупцеві оцінити його достоїнства. Велику роль у цьому відіграють особливості самого приміщення, також важливо відштовхуватися від елементів фірмового стилю бренду, якщо це монобрендовий бутик або салон. Щоб вибрати стиль приміщення і створити ідеальний дизайн-проект салону або бутіка, важливо зіставити види та декоративні особливості товарів з особливостями навколишнього простору (будівлі, приміщення, оточення) – саме з цього починає роботу наша студія дизайну.

Дизайн весільного салону

Завдання весільних салонів – зробити весілля по-справжньому шикарним і оригінальним святом. Для цього потрібно вивчити молодих, їх інтереси, смаки і навіть настрій. Як же зробити це за короткий період часу, якщо не за допомогою оригінального дизайну весільного салону?? Він дозволить відвідувачам розкріпачитися, а вам відчути клієнта.

Функціональність інтер’єру весільного салону – магазину полягає в організації простору, де будуть демонструватися весільні аксесуари, прикраси, туфлі, і, звичайно ж, сукні. Важливо розташувати вітрину так, щоб клієнти мали до неї відкритий доступ, але при цьому, щоб товар був захищений. Дуже важливим нюансом є організація правильного освітлення. Також важливою складовою, яка обліковується при замовленні дизайну інтер’єру весільного салону виступають дзеркала. Наявність красивих дзеркал створює ефект легкості, простору і багатства приміщення, візуально збільшує розміри всього салону і асортимент товарів.

Ефективна функціональність весільного магазину-салону немислима без просторої, обладнаної всім необхідним, кімнати для примірки – примірочної. Величезну роль в дизайні весільного салону грає колірна гамма.

На нашу думку, замовити дизайн весільного салону – магазину краще в приємних оку, пастельних тонах. Присутність в інтер’єрі салону всіляких романтичних символів – голубків, фарфорових фігурок, сердечок і т.д. теж має важливе значення. 

Для весільного салону ідеально підійде Неокласицизм, урочистий і витончений, але в той же час не відволікаючий увагу від нарядів і товарів. Також гармонійним вибором для весільного салону можуть стати всі види класичних стилів інтер’єру, включаючи стиль Модерн і Ренесанс. Із сучасних стилів можна розглянути Шеббі шик і Тропічний стиль інтер’єру.

Дизайн автомобільного салону

Дизайн автосалону бачиться нам тільки лаконічним, адже ніщо не повинно відволікати увагу від машин. Психологи кажуть, що саме такий дизайн допомагає приймати важливі рішення, в даному випадку – про дорогу покупку. Ця тема має свої особливості і деякі обмеження. Інтер’єри автосалонів повинні гармоніювати з унікальним брендом автокомпанії. Тобто, оригінальні фірмові кольори, стиль і лого автомобільної компанії повинні бути враховані в дизайні салону і при декоруванні. Ці обмеження не стосуються універсальних автосалонів.

Для збільшення продажів автомобілів завжди  дуже важливий загальний стиль і дизайн інтер’єру автосалону, що враховує продумане освітлення і колористику. Від цього залежить сприйняття його потенційним покупцем і це побічно впливає на його настрій і остаточне ухвалення рішення про покупку.

Хороший вибір для дизайну автосалону – інтер’єр у стилі Хай-тек, Футуризм або Мінімалізм. Для проекту автосалону ретро автомобілів підійде стиль Лофт або Ретро.

Дизайн художнього салону і антикварного салону-магазину

Замовити дизайн картинної галереї, дизайн художньої галереї або замовити дизайн арт-салону скульптури можна виходячи з особливостей творів та авторів, які в них будуть демонструватися. При цьому колір стін і загальний дизайн галереї або салону не повинні відволікати відвідувачів від предметів мистецтва. Вигідно підкреслити художність виставлених предметів та творів допоможе професійне освітлення, за допомогою спрямованих led і галогенних прожекторів. Студія «Artinterior» надає послугу 3d візуалізації інтер’єру приміщення, яка дозволить ідеально розмістити освітлювальні прилади (освітлення) в просторі.

Антикварний салон – це дуже близький до свого первісного значення салон, адже тут збираються справжні цінителі мистецтва, колекціонери, тому важливо створити атмосферу аристократизму. Рекомендуємо замовити дизайн антикварного салону такого типу в стилях – Класика, можливо Стимпанк. Якщо ж у вас будуть продаватися творіння сучасних художників, скульпторів, можна поекспериментувати зі стилями Лофт, ОнтоАрт, Бруталізм або Мінімалізм. У кожному разі, ніщо не повинно відволікати увагу від споглядання краси творів мистецтва.

І не забудьте про безпеку творів. Крім устаткування приміщення охоронною та пожежною сигналізацією важливо захистити твори мистецтва від дії сонячного світла. Для цього використовуються спеціальні захисні плівки фірм Sun-Gard, Glass-Gard, LLumar, Solar Gard, які наклеюють на вікна з боку приміщення або всередині склопакета.

Дизайн салону краси, СПА-салону

Салон краси – це обитель естетизму і буквально все в ньому має виглядати акуратно, елегантно й привабливо. Призначення салону – створювати красу і допомогти відпочити.  Тому атмосфера затишку і витонченості – лейтмотив будь-якого дизайну салону краси, фото яких можна побачити на нашому сайті. Але, разом з тим, кожен з них має свій неповторний характер.

Секрет простий: нескладно вивчити перелік послуг конкурентів і запропонувати аналогічний, а виділитися серед всіх допоможе тільки гармонійний і прекрасний дизайн інтер’єру салону краси.  Ще один аспект, на який звертають увагу наші фахівці при замовленні дизайн-проекту салону краси – сучасне обладнання має гармонійно вписуватися в інтер’єр.

Дизайн масажного салону

Завдання такого салону допомогти своєму відвідувачеві повністю розслабитися. Для цього важливо створити дуже затишну атмосферу, а для масажиста – ідеальні умови для роботи, що відповідають виду масажу. Приглушене освітлення, дзюрчання води в штучному водоспаді, релаксуюча музика, аромати масел з лампад або ароматичних свічок – все це допомагає створити приємну атмосферу прибування в масажному салоні.

Серед основних тонкощів облаштування масажних кабінетів необхідно відзначити наявність санвузла, душовою, ванни для релаксації клієнтів.  Оздоблення підлоги і стін кімнат для прийому відвідувачів проводиться вологостійкими матеріалами певного типу, також, стіни можуть бути обклеєні миючими шпалерами. Це необхідно для обов’язкової обробки зон салону дезинфікуючим складом, яким проводиться обробка поверхні приміщень один-два рази на тиждень. Одним з видів обов’язкового обладнання для масажних кабінетів є масажні столи для професійного масажу.

Помічено, що прийоми тайського масажу в кімнаті, оформленої в Тайському або Китайському стилі, діють ефективніше, для східного – важлива загадкова атмосфера Сходу.

Дизайн салону тату і проект перукарського салону

Напевно у перукарів багато конкурентів, тому дизайн перукарського салону повинен привернути увагу, допомогти клієнту обрати саме вас. Але, в той же час, важливо гармонійно вписати все обладнання. Замовити дизайн перукарні можна в будь-якому стилі інтер’єру. Проте варто утриматися від надмірної «технологічності» в інтер’єрі. Це може зробити знаходження в перукарському салоні незатишним.

Тату-салон – для екстравагантних відвідувачів, тому тут вітаються будь-які експерименти. Урбаністичний стиль, Японський або Готичний стиль в інтер’єрі салону тату будуть кращим вибором.

Дизайн інтер’єру шоу-руму

Слово, що прийшло з Європи означає «кімната для показів». За традицією, кожен бренд під час показів мод представляє свої нові колекції в спеціальному приміщенні. Потрапити на таку «виставку» може не кожен, це місце для обраних. За таким же принципом організовують свою роботу з баєрами багато виробників: знайомтеся, будь ласка, з нашими товарами в шоу-румі і робіть оптовий замовлення.

У нас поняття це розширилося, хоча поняття обраності залишилося, і шоу-румами називають також: 

Салони шоу-руми

Вони можуть бути організовані при магазинах і салонах. У цьому випадку шоу-рум – це кімната, в якій демонструються унікальні товари. Їх часто не можна купити відразу, як у звичайному магазині, але можна зарезервувати або замовити виготовлення точно такого ж. Це дуже зручно, наприклад, при ательє або при весільному салоні. Зрозуміло, що для унікальних товарів потрібен оригінальний дизайн, який повинен говорити вашим відвідувачам про їх обраності – саме такий створює наша дизайн-студія.

Шоу-руми для презентацій

Такі організовують багато фабрик та заводів. Навіть на дуже маленькій площі можна організувати шикарну презентацію товарів, але «стіни мають допомагати». Колір стін, використовувані матеріали, розташування стійок і поличок, світло – всі елементи інтер’єру повинні говорити відвідувачам про солідність підприємства і якість пропонованого товару.

Пропонуємо замовити проекту салону, дизайн шоу-руму, унікальний дизайн бутика в «Artinterior»!

Безсумнівно, розробка дизайну непросте завдання. Потрібні знання, час і досвід. Тому пропонуємо замовити дизайн салону, інтер’єр магазину, красивий проект шоу-руму або унікальний дизайн-проект бутика у нас!

Студія дизайну «Artinterior» з честю втілить найсміливіші проекти і допоможе вам продати товари та послуги за допомогою оригінального дизайну приміщень. Для забезпечення максимальної ергономіки та раціонального використання «дорогоцінних» квадратних метрів простору приміщень використовується 3d візуалізація інтер’єру.

Також ми пропонуємо додаткові послуги: художній розпис стін і стелі приміщень і авторська картина на замовлення, які допоможуть прекрасно декорувати і прикрасити ваш салон, шоу-рум або бутик. На етапі безпосередньої реалізації дизайн-проекту – будівництві, обробці, декоруванні приміщення, ви можете скористатися додатковою послугою нашої студії «Авторський нагляд».

[easy-social-share]