Передпокій, приймальня, хол в квартирі, будинку, офісі, салоні — інтер’єр і особливості облаштування

Передпокій (передня) в квартирі та будинку – перше приміщення, в яке потрапляють гості: по тому, як оформлений передпокій в будинку, можна багато дізнатися про мешканців і їх уподобаннях.

Дизайнерські ідеї для оформлення інтер’єру передпокою у квартирі допоможуть зробити це приміщення сучасним і максимально зручним.

По дизайну холу, фойє, вестибюлю можна скласти враження про все будівлі: відповідно, вибір ідей оформлення повинен бути дуже ретельним. Плануючи дизайн інтер’єру передпокою в будь-якій будівлі, слід враховувати не тільки загальний стиль, але і раціональний підбір матеріалів, поняття про ергономіку і комфорт. Тому при проведенні ремонту краще доручити дизайн передпокою в квартирі досвідченим фахівцям: за допомогою комп’ютерної 3d-візуалізації  будь-який проект можна зробити ідеальним.

Передпокій, приймальня, хол в квартирі, будинку, офісі, салоні – інтер’єр і особливості облаштування

  • Пол в вестибюлях офісів, готелів, розважальних закладів повинен бути покритий практичною і немаркою плиткою. Стіни можна оформити зносостійкими панелями, прикрасити залежно від площі холу.
  • Оскільки вестибюль, хол, фойє є найбільшими за площею приміщеннями закладів, краще передбачити ергономічне розташування меблів для очікування, дзеркал, зон з рослинами і декором. Меблі для ресепшн повинні бути стильними і довговічними, вписуватися по відтінку і формі в загальну концепцію закладу.
  • У холі, приймальні та фойє передбачають наявність вогнегасників та переговорних пристроїв, оскільки це найперший контур безпеки всього приміщення. Зручним доповненням буде установка охоронної відеосистеми, що дозволяє контролювати потік відвідувачів і підтримувати порядок.
  • З холу і вестибюлю відвідувачі повинні легко знаходити санвузол.
  • Оформлення інтер’єру вестибюля в офісі має бути максимально ергономічним і зручним як для відвідувачів, так і для співробітників установи. Тут доречні практичні меблі лаконічних форм, добре виглядають чіткі розмежовані простори з достатнім освітленням, важливий зручний доступ відвідувачів до туалетів. Дизайн приймальні офісу передбачає оформлення холу немазкими матеріалами, які відрізняються стійкістю і довговічністю. Це якісний ламінат зі спеціальним покриттям або красива, міцна плитка.
  • Сучасний стиль вестибюля кафе, ресторану, бару досягається ергономічним розташуванням меблів і зручністю обстановки, а також оформленням, відповідним концепції закладу. Добре виділені зони з дзеркалами та функціональної меблями – основні вимоги до таких приміщень.
  • Стилізований інтер’єр розважальних центрів, ресторанів, кафе повинен відображати головну ідею закладу: потрапляючи в фойє, відвідувач повинен бути зачарований обстановкою і декором. Можна оформити вестибюль або хол в стилі Хай-тек з мінімалістичним дизайном, або вибрати особливий затишок і присутність оригінального декору, рослин, прикрас на стінах і стелі.

Інтер’єр передпокою в приватному будинку і квартирі

  • Передпокій в будинку передбачає практичне підлогове покриття, яке відмінно витримує чистку і вогкість. Це може бути естетичний, зносостійкий ламінат.
  • Матеріали для оздоблення стін підбираються таким чином, щоб контакт з парасолями, сумками, верхнім одягом не залишав на них слідів. Облицювання каменем підійде для просторого котеджу, а інтер’єр передпокою в хрущовці доповнять декоративна штукатурка, забарвлення або міцні вінілові шпалери.
  • Інтер’єр передпокою в маленькій квартирі включає гарне зонування і відсутність громіздких меблів. Тут доречні вбудовані шафи і вішалки, різноманітні ніші для зберігання дрібниць. Дзеркало і світлі стелі можуть візуально збільшити простір.
  • Інтер’єр передпокою в будинку вимагає особливого освітлення – загального та функціонального. Крім основного світильника купують бра для підсвічування в районі дзеркала. Дзеркало в передпокій підбирають так, щоб всі члени сім’ї відбивалися в ньому у повний зріст.
  • Меблі купують, виходячи з розмірів приміщення. Вішак в передпокій відмінно сусідить з дзеркалом і полицею для дрібниць, невеликими пуфиками і шафою-купе. Шафу купе в передпокій краще замовити за індивідуальним проектом.
  • Інтер’єр маленької прихожей обов’язково повинен включати в себе максимально практичні меблі без надмірностей: варто передбачити ніші для зберігання парасольок, додаткові полиці і вішалки, Обувниці. Обувниці в передпокій вибирається у вигляді відкритих підставок, але затребуваний варіант також із закритою тумбою і дверцятами.
  • Згідно з нормами планування в просторих приватних будинках повинен бути передбачений доступ з передпокою до гостьового санвузла.

Передпокої і холи: ідеї оформлення

  • Великий передпокій – відмінний варіант для оформлення в стилі Хай-тек: це пластикові або металеві меблі для передпокою з максимально прямими обрисами, предмети декору зі скла і металу, відмінно продумане децентроване освітлення. Такий передпокій передюачає мінімалістичний прагматизм в плануванні, наявність деталей сріблястого кольору.  Передпокій Ікеа (IKEA) в інтер’єрі – відмінний варіант для будь-якого сучасного будинку з просторими кімнатами і великим холом.
  • Інтер’єр передпокою в квартирі можна оформити в класичному стилі – це прості, строгі форми, раціональність і функціональність люстр, дзеркал, меблів з цінних порід дерева, наявність металевих ручок і деталей, пофарбованих під бронзу або позолоту.
  • Дизайн передпокою в стилі Кантрі вимагає використання екологічних матеріалів: це натуральні фактури, що імітують цеглу або кам’яну кладку поверхні, використання дерева і квіткових мотивів, елементів меблевого реставрованого антикваріату, прикрас ручної роботи.
  • Стиль Прованс передбачає купівлю світлих меблів, вигадливих дзеркал і світильників, використання кераміки та кованих меблів в інтер’єрі, прикраси стін картинами і фотографіями.
  • Передпокій в стилі Арт-деко  – відмінна ідея для інтер’єру в приватному будинку або оформлення дизайну в квартирі, фото в каталогах надихнуть на пошуки меблів з ​​дерева і скла з інкрустацією, оббивкою з натуральної шкіри. Такий передпокій може бути оздоблений елементами ковки, непомітними, але дорогими і фактурними матеріалами, великими дзеркалами, вишуканими світильниками.

Де і як замовити дизайн передпокою, приймальні, холу, вестибюля в Києві? 

Київська дизайн-студія «Artinterior» – колектив дизайнерів з креативним підходом до проектування будь-яких приміщень. У нас можна замовити дизайн  передпокою, дизайн холу в будинку, інтер’єр приймальні: кожне приміщення буде оформлено у відповідному стилі з урахуванням ергономіки і комфорту.

[easy-social-share]