Дизайн інтер’єру в античному стилі

Античний стиль – розкіш минулих епох

Якщо Вам до душі велич і чіткі форми, гармонійність і якась помпезність, то Вам точно підійде Античний стиль в інтер’єрі будинку, офісу, квартири. Київські поціновувачі класичної розкоші в спробах відтворення подоби вишуканих залів минулих епох сьогодні все частіше стали звертатися до культури Стародавньої Греції та Риму.

Щоб зрозуміти, чи складно «повертатися в колиску цивілізації» і чи можливо в наш час зімітувати в своєму будинку яскраві античні зали, давайте докладніше розглянемо особливості античного стилю.

Трохи історії

Під «Античним стилем» прийнято розуміти дивовижне поєднання культур Стародавнього Риму і Греції, яке сформувалося на початку нашої ери (до шостого століття), а, починаючи з епохи Відродження це поєднання, прийнято вважати класикою.

На яскравість, виразність і цілісну завершеність цього стилю вплинули жваві зовнішньоекономічні та культурні зв’язки давніх полісів з іншими містами.

Що не можна упустити

Особливістю античного стилю є масштабність, тому якщо Ви не маєте просторого будинка або квартири-студії, позбутися «всюдисущих» перегородок для звільнення необхідного простору все ж доведеться. Тим більше, Античний стиль має передбачає наявність центральної частині – атріуму – досить просторої прямокутної зали.

Аксесуари (антична скульптура, бюсти, вази та інші атрибути старовини) – ще одна важлива деталь, яку просто неможливо опустити при створенні «нового образу» свого житла. А, щоб не перетворити квартиру або будинок в музей історії, пропонуємо вам замовити дизайн-проект будинку в античному стилі у професіоналів. Студія дизайну «Artinterior» допоможе Вам створити гарний інтер’єр, який відповідає всім вимогам стилю і Вашим особистим побажанням – інтер’єр, який буде надихати, де буде комфортно і працювати, і відпочивати.

Де доречний Античний стиль

Часи Стародавнього Риму і Греції пройшли, але знайшли своє відображення не тільки в дизайнерських проектах квартир і приватних будинків, але також в оформленні залів ресторанів, театрів і інших громадських місць. Будь-яка кімната в античному стилі заворожує своєю строгістю і граціозністю, полонить своїм спокоєм і ефектністю.
У сучасному місті, на жаль, рідко можна зустріти справжній «історичний» дизайн. Античний стиль частіше використовують як акцент для привнесення в інтер’єр «духу» часу і старовини.

Наші дизайнери здатні відтворити справжній Античний стиль в інтер’єрі ресторану, салону краси і будь-якого іншого приміщення, який вразить усіх своєю монументальністю, і буде виглядати дорого.

 • Замовити дизайн інтер’єру в античному стилі для ресторану – це вибрати один з небагатьох стилів обробки приміщень, який незалежно від модних віянь збереже свою актуальність і підкреслить гарний смак власників. Переважне використання природних відтінків розташовує до розслаблення і приємного проведення часу.
 • Дизайнерський бутик одягу в античному стилі або Античний стиль в салоні краси – це не тільки вишуканість і виражене почуття прекрасного, а й хороша можливість залучення клієнтів: на несвідомому рівні античні часи асоціюються з грацією і красою. Античний стиль в інтер’єрі SPA-салону завдяки використанню чистих і теплих відтінків сприяє розслабленню, зняттю напруги і втоми.
 • Дизайн інтер’єру антикварного салону так само доречно виконати в античному стилі: він допоможе, як не можна краще, передати атмосферу тих давніх часів і енергетику присутніх в приміщенні предметів.

Особливості та основні риси стилю

Античний стиль в інтер’єрі квартири передбачає строгі геометричні форми, різноманітні орнаменти, ліпнину, купола і арки.

 • Меблі в античному стилі досить лаконічні і прості, але при цьому необхідно використовувати тільки натуральні матеріали (цінні породи дерева, мармур, бронза). Можливі прикраси у вигляді колонок, маленьких статуеток зі слонової кістки, інкрустацію золотом.
 • Стіни часто прикрашаються облицюванням, фресками і настінним живописом.
 • Підлоги в античному стилі, як правило, мозаїчні. Часто в якості підлогового покриття використовується природний камінь і паркетна дошка, поверх якої можна настелити розкішний килим.
 • Розписана кесонна стеля прикрашає рельєфні зображення.
 • Розпис стін в античному стилі візуально розширить простір. Обіграти античність допоможуть елементи декору (картина на замовлення, розпис стель , мальовничий настінний розпис).

Оздоблення та декорування приміщень кухні, спальні, ванної в античному стилі

Інтер’єр в античному стилі, фото якого демонструє всю його неповторність і дивовижність, часто має такі деталі:

 • Дизайн інтер’єру спальні має передбачає часткове драпірування стін тканинами, використання невисоких меблів (крісел, скринь або комодів). Спальня в античному стилі – це переважно яскраві зелені і сині відтінки, глибокі червоні кольори, чорний колір, відтінок слонової кістки.
 • Кухня в античному стилі – це прикраса кухонних фасадів барельєфами і давньогрецькими орнаментами, мармурова робоча поверхня і вишукана фурнітура.
 • Ванна в античному стилі неможливо без плитки або мозаїки, прикрашеної орнаментом, об’ємної ліпнини та аксесуарів «під старовину».

Замовити дизайн інтер’єру в античному стилі ви можете в нашій студії дизайну! 

Замовити дизайн офісу або будинку в Античному стилі, відтворення історичної античної обстановки в квартирі, ресторані або салоні Ви можете в студії «Artinterior».

Ми з радістю допоможемо втілити в життя будь-які ваші побажання!

[easy-social-share]

ІСТОРИЧНІ СТИЛІ ІНТЕР’ЄРУ