Стиль Ар-нуво (Арт-нуво) в дизайні інтер’єру

Ар-нуво – вибір витончених особистостей

Стиль Ар-нуво – популярний і, безсумнівно, гарний стиль дизайну інтер’єру. Завдяки надзвичайно м’яким лініям, химерним контурам меблів і предметів інтер’єру Стиль Ар-нуво припаде до смаку не тільки представницям слабкої статі, але і сімейним парам, романтичним натурам, шанувальникам всього природного.

Ар-нуво в дизайні інтер’єру будинку або квартири досить складний і для свого втілення потребують глибокого розуміння і знань його особливостей.

Сьогодні в Києві, як втім, і в усьому світі, люди все частіше стали вибирати стиль Ар-нуво для оформлення інтер’єрів житлових і нежитлових приміщень. Перш за все, це обумовлено дивовижною, котра володіє до приємного проведення часу атмосферою навколишнього оточення.

Також створювати функціональні і вишукані інтер’єри в стилі Арт-нуво дозволяє великий вибір сучасних оздоблювальних матеріалів і можливість виготовлення меблів будь-яких химерних форм.

З історії зародження стилю

Виник Ар-нуво (Арт-нуво) у другій половині 19 століття у Франції як стиль, що поєднує багато художніх напрямів. Спочатку він набув широкого поширення в живопису та архітектури, але, швидко завоювавши серця людей, Ар-нуво став використовуватися в оформленні меблів і аксесуарів.

За досить короткий період сформувався новий «повноцінний» стиль з цілою низкою своїх характерних особливостей. Ар-нуво успішно поєднує в собі витонченість форм, плавність ліній і функціональність.

Примітно! Слово Арт-нуво ( «Art nouveau») в перекладі з французької мови означає «нове мистецтво». У різних країнах стиль називали по-різному: «Модернісімо» – в Італії, «Ліберті» – в Іспанії, а в Східній Європі стиль «об’єднали» з іншими модерністськими напрямами і назвали одним словом – «Модерн».

Основні риси стилю Ар-нуво

Стиль Ар-нуво в дизайні інтер’єру будинку або квартири – це, повна відмова від чітких ліній на користь витіюватих і плавних обрисів, які символізують вигнуті стебла рослин. Це, можна сказати, основна особливість стилю, його головний акцент.

 • Арт-нуво в дизайні інтер’єру потребує особливої уваги при підборі кольоровій гамі: палітра відтінків досить широка і різноманітна, але це обов’язково повинні бути природні кольори. Білий, кремовий і пісочний відтінки часто поєднуються з квітами трави, листя і каменів, а доповнюють їх відтінки дерева і землі;
 • Арт-нуво стиль в інтер’єрі припускає поєднання найрізноманітніших матеріалів: дерево, скло, камінь та ін .;
 • Стиль Арт-нуво в інтер’єрі квартири – це обов’язкова присутність квіткових мотивів і зображень водяних рослин (водорості, лілії): картини з такими зображеннями, текстиль і шпалери з подібним малюнком будуть в інтер’єрі дуже доречні.

Декоративність як головний принцип оформлення кімнат

Кімната в стилі Ар-нуво повинна бути оформлена таким чином, щоб вона представлялась скоріше якимось «творінням природи», ніж праця людини. При оформленні приміщення слід керуватися декоративністю – елементи інтер’єру повинні бути стилізовані «під природу» або прикрашатися рослинним орнаментом.

 • Кухня в стилі Ар-нуво передбачає асиметричність, плавні ковзаючі лінії, прикраси у вигляді оформлення робочої стінки кухні мозаїкою або плиткою із зображенням рослин;
 • Спальня в стилі Ар-нуво може прикрашатися ефектними дзеркалами (переважно в хвилястих і круглих рамах), а в якості декоративних предметів інтер’єру можна порадити асиметричні вази, стіни може прикрасити картина на замовлення в стилі Арт-нуво;
 • Ванна в стилі Ар-нуво, як і інші приміщення, може бути декорована вітражами. Художній вітраж Арт-нуво буде доречний на вікнах, дверях і навіть світильниках;
 • Вхід в вітальню може бути у вигляді арочного отвору, не завжди асиметричного, але обов’язково плавного або криволінійного.

Арт-нуво в інтер’єрі нежитлових приміщень

Інтер’єр в стилі Арт-нуво, фото якого моментально притягує своєю неординарністю і якоїсь «Чарівний», також користується попитом для оформлення нежитлових приміщень.

 • Багетний салон в стилі Ар-нуво – кращий варіант оформлення місця, яке відвідують люди творчості: художники і рукодільники;
 • Стиль Ар-нуво в інтер’єрі книгарні, як і дизайн офісу в стилі Ар-нуво, налаштовує на творчий лад, допомагає сконцентруватися на роботі;
 • Стиль Арт-нуво в інтер’єрі магазину одягу може стати основною його «фішкою» і одним з методів залучення клієнтів;
 • У стилі Ар-нуво можна замовити дизайн офісу, бутика або магазину;
 • Стиль Ар-нуво в інтер’єрі готелю – це унікальна можливість залучення відвідувачів: багато мандрівники цінують романтичну, художестенную атмосферу в дизайні інтер’єру готельних номерів.

Якщо Ви неординарна, чуттєва і творча натура, то можете сміливо вибирати цей стиль інтер’єру. Дизайн Ар-нуво (фото) дозволить вам повною мірою відчути себе затишно, як в домашній обстановці, так і на роботі.

Важливо! Не плутайте Арт-нуво і Арт-деко – це два різних стильових напрямки, відмінності одного від іншого полягають як в їх абсолютно різних особливостях, так і в різних джерелах черпання натхнення, при цьому Арт-нуво є прабатьком стилю Арт-деко.

Замовити дизайн інтер’єру в стилі Ар-нуво ви можете в нашій студії дизайну! 

Дизайн-студія інтер’єру «Artinterior» пропонує вам професійні послуги в створенні дивовижного інтер’єру в стилі Арт-нуво, який підкреслить вашу елегантність і відмінний смак.

Ми пропонуємо послуги професійного дизайнера в Києві і по всій Україні, який створить у вашому будинку, квартирі, офісі або салоні стильний, затишний і зручний дизайн інтер’єру в стилі Арт-нуво.  У нас ви можете замовити дизайн квартири, дизайн будинку, дизайн офісу, дизайн салону і т.д.

«Artinterior» з радістю розробить дизайн-проект ресторану, бару чи кафе в стилі Ар-нуво.  Київські перехожі не зможуть встояти перед спокусою випити чашку ароматної кави в настільки романтичному місці.

[easy-social-share]

ІСТОРИЧНІ СТИЛІ ІНТЕР’ЄРУ