Стиль Авангард в дизайні інтер’єру

Авангард або виклик традиціям

Стиль Авангард в дизайні інтер’єру квартири — це повна протилежність традиційної класики з її звичними формами. Авангард — це створення обстановки, побудованої на контрастах кольорів, поєднанні, здавалося б, абсолютно несумісних матеріалів, яскравість, соковитість і колоритність.

Авангард в сучасному інтер’єрі – це цілісна і гармонійна обстановка, що створюється шляхом використання найпередовіших матеріалів, експериментів з квітами, використання нестандартних меблів і яскравих аксесуарів.

Безумовно, оцінити всю красу, силу і виразність Авангарду зможуть не всі – лише неординарні, творчі люди, що  прагнуть до самовираження зможуть відчути і в повній мірі такий дизайн. Стиль Авангард – це завжди несподівана і досить смілива обстановка, яка буде виглядати досконалою і завершеною тільки в професійному виконанні.

Замовити дизайн квартири, будинку, офісу, салону в стилі Авангард ви можете в «Artinterior» – креативні і талановиті дизайнери допоможуть створити саме той інтер’єр, який буде «відбивати» вашу волелюбну і неординарну натуру.

Зародження стилю

Авангард, як художньо-архітектурний стиль, зародився на початку минулого століття в молодіжному середовищі, схвильованої революційними настроями. Свій «бунтарський дух» Авангард зберіг дотепер: адже саме цей стиль допускає те, що зовсім неприйнятно в інших стилях, грає на контрастах і створює неприродні образи.

Цей експресивний напрям вчинив справжній прорив в дизайні інтер’єрів. Сьогодні стиль Авангард в інтер’єрі квартири – це унікальна можливість заявити про себе, як про людину, що шукає нестандартні і сміливі рішення.

Особливості Авангарду в дизайні інтер’єру будинку або квартири

Авангард, як і будь-який інший стиль, має свої відмінні характеристики:

 • Головна особливість цього стилю – гра кольорів. Тут простір для самовираження просто величезний – дозволено все: змішання кольорів і відтінків, використання яскравих контрастів, причому в одному приміщенні можна цікаво обіграти відразу кілька колірних поєднань. Єдина вимога: кольори повинні між собою гармоніювати, щоб в кінцевому підсумку вийшла єдина композиція, а не просто «розфарбовані у всі кольори веселки» стіни і стеля.
 • Нетрадиційна організація простору кімнати: бажано, щоб предметів обстановки було не багато і обов’язково була присутня одна помітна деталь — «композиційний центр», який і буде доповнюватися іншими предметами інтер’єру і аксесуарами.
 • Присутність в приміщенні різноманітних конструкцій: це можуть бути подіуми, стелажі, щаблі й ін.
 • Меблі в Авангарді може бути як незвичайної форми, так і самої звичної, але головне – вони повинні бути функціональними (наприклад, стіл, що висувається з ніші). Вітальня в стилі Авангард, як і будь-яка інша кімната, не повинна бути «перевантажена», завжди повинен залишатися вільний простір. Виготовлені ​​з металу, скла і дерева, меблі будуть відмінно контрастувати з кольоровими стінами і аксесуарами. Для створення стильного і комфортної обстановки в цьому стилі використовуйте: ЖК і плазмові панелі, сучасні вбудовані шафи-купе, столи і стільці з металу. Для прикраси стін можна замовити малюнки і картини в стилі Авангард.
 • Штори в інтер’єрі Авангард – це контраст зі стінами, сучасні тканини і відсутність дрібних деталей. Акцентувати увагу на шторах можна за допомогою їх нестандартної форми і барвистості кольору. У стилі Авангард прийнятні чисті відтінки жовтого, червоного, зеленого кольорів, а також традиційне чорно-біле поєднання.
 • Оздоблення інтер’єру в стилі Авангард повинне бути виконено обов’язково з використанням найсучасніших матеріалів: ламінату або паркету, металізованих шпалер (інші види шпалер майже не зустрічаються в Авангарді), підвісних стель складної конструкції.
 • Кухня в стилі Авангард може бути розділена на дві зони: робочу зону і зону прийому їжі. З цією метою можна використовувати прийоми світлового зонування: над робочою поверхнею можна розмістити яскраві вбудовані світильники, в той час як зона відпочинку буде освітлена за допомогою торшерів з більш м’яким світлом.

Для того щоб переконатися в самобутності і барвистості інтер’єру в стилі Авангард досить лише глянути на фото. А щоб в повній мірі відчути його енергетику і динамічність можна замовити дизайн будинку, салону, квартири, студії. Київські оригінали точно не зможуть встояти перед Авангардом!

Стиль Авангард в інтер’єрі нежитлового приміщення

Дизайнери інтер’єру Києва пропонують свої послуги в оформленні в стилі Авангард будь-яких за призначенням приміщень.

 • Стиль Авангард в перукарському салоні – цей вельми нестандартний вибір точно не дозволить клієнтам салону «занудьгувати».
 • Стиль Авангард в інтер’єрі бару, клубу, ресторану обов’язково оцінить молодь і люди творчості. Яскраві фарби, насичені відтінки і цікаві форми стануть «родзинкою» закладу і, безсумнівно, будуть привертати увагу.
 • Стиль Авангард в дизайні інтер’єрі магазину одягу від українських дизайнерів в Києві – це підкреслена оригінальність і актуальність, за допомогою яких можна заявити про себе і виділитися серед групи конкурентів.
 • Ви можете замовити дизайн офісу в стилі Авангард – таке робоче місце буде заряджати енергією і кожен день дарувати гарний настрій.

Замовити дизайн інтер’єру в стилі Авангард ви можете в нашій студії! 

Студія дизайну «Арт інтер’єр» створить для вас дизайн інтер’єру з урахуванням всіх особливостей обраного стилю і, звичайно ж, ваших власних побажань.

Київська студія дизайну інтер’єру «Art-interior» – це досвідчені фахівці, любов до своєї справи і індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Наша студія пропонує тільки дійсно професійні послуги дизайнера. Київ, Харків, Львів, Одеса та інші міста України вже давно оцінили легкість і ефективність роботи з нами!

[easy-social-share]

ІСТОРИЧНІ СТИЛІ ІНТЕР’ЄРУ