Стиль Конструктивізм в дизайні інтер’єру

Конструктивізм: зародження стилю

Конструктивізм – напрямок у мистецтві, що виник на початку 20-х років минулого століття в Радянському Союзі. Руський Конструктивізм проник в усі сфери мистецтва (живопис, література, театр, архітектура), незважаючи на початкову критику і опір: це було відображення людського ставлення до індустріалізму, який розвивається, реакція на політичні зміни в країні, відповідь на затишок попереднього конструктивізму стилю Модерн.

Радянський соціальний Конструктивізм був тісно пов’язаний з інженерією і виходив з головної мети «створення» нової людини шляхом радикального перетворення обстановки, яка її оточує.

Набув широкого поширення Конструктивізм в інтер’єрі та архітектурі: фото будівель і інтер’єрів демонструє, що на перший план висувається динамічність, вільне планування приміщень і будівель, а зовсім не декор.

Деконструктивізм, як складний сучасний напрям в архітектурі, сформувався на основі раннього радянського конструктивізму.

Конструктивізм в інтер’єрі: особливості дизайну

  • Меблі в стилі Конструктивізм відрізняються максимальною функціональністю, компактними розмірами і технічно ясними і нехитрими формами. В інтер’єрі в стилі Конструктивізм не допускається використання «зайвих» предметів обстановки. Розташовують меблі уздовж стін. В інтер’єрі використовують полички цікавих геометричних форм і всілякі стелажі.
  • Ні в меблях, ні в матеріалах оздоблення не припустимі «химерність», орнаменти та візерунки. Єдиним декором в приміщенні є колірний акцент. Червоний, жовтий, білий, синій і чорний кольори – ось основна колірна гамма будинку в стилі Конструктивізм. Але не можна сказати, що інтер’єри в цьому стилі нудні і неяскраві: блиск металевих деталей, скляні поверхні і гра контрастів роблять обстановку в будинку барвистою і завжди оригінальною.
  • Самі часто використовувані матеріали – це пластик, скло і метал, трохи рідше – залізобетон, цегла. Якщо в інтер’єрі присутня дерев’яна поверхня, то вона відразу ж стає його «родзинкою», чимось яскравим і акцентує на собі увагу, таку значимість дерева в інших стилях простежити складно.
  • Вітальня кімната в стилі Конструктивізм: Стіни вітальні, як правило, оштукатурюються в один колір, а в якості додаткової прикраси можуть виступати стильні принти. Для підлогового покриття найчастіше використовують паркет. Оштукатурена біла стеля у вітальні може бути прикрашена дерев’яними панелями.
  • Кухня в стилі Конструктивізм припускає наявність вбудованої техніки і функціонального кухонного гарнітура. Обідні столи часто виготовлені з міцного скла. В якості підлогового покриття можна використовувати контрастну плитку. Стиль Конструктивізм передбачає природне освітлення і розширений простір: вікна на кухні, як і в інших приміщеннях, завішувати не варто (легкі жалюзі припустимі лише в інтер’єрі спальні).

  – Замовити дизайн кухні в стилі Конструктивізм – це значить створити функціональний і ергономічний інтер’єр. Стильовий напрям відмінно підійде як для створення інтер’єру для малогабаритних кухонь, так і для досить просторих приміщень, наприклад, об’єднаної кухні-вітальні.

  – Замовити дизайн інтер’єру в стилі Конструктивізм – це зануритися в особливу атмосферу, яку створюють чіткі форми і відкритий простір, атмосферу, яка завдяки відсутності «відволікаючих» елементів буде сприяти якнайшвидшому розслабленню.

«Будинок Конструктивізм» припаде до душі творчим людям, що цінують простір, а також тим, хто вважає за краще графічність і чіткість ліній.

Конструктивізм в дизайні інтер’єру нежитлових приміщень

  • Стиль Конструктивізм в інтер’єрі офісу – це підкреслена респектабельність завдяки суворим і витриманим кольорам в приміщенні.
  • Стиль Конструктивізм в дизайні інтер’єру торгового залу і дизайн інтер’єру салону-магазину в стилі Конструктивізм – це найбільш вигідний і нейтральний фон для подання пропонованої продукції.
  • Конструктивізм в дизайні інтер’єру готелю – оригінальне сучасне рішення, що дозволяє створити для відвідувачів максимально комфортну і приємну обстановку, уникнувши при цьому витрат на дорогі аксесуари та предмети декору.
  • Дизайн інтер’єру виставкового стенду в стилі Конструктивізм – це раціональне використання простору і цілісність образу.

Замовити проєкт в стилі Конструктивізм ви можете в нашій студії дизайн інтер’єру! 

Ви мрієте про сучасний і практичний дизайн інтер’єру? – дизайн-студія «Artinterior» створить для вас проект інтер’єру квартири або будинку в стилі Конструктивізм з урахуванням як площі приміщення і принципів ергономіки, так і з урахуванням ваших особистих смакових переваг і побажань.

В нашій студії дизайну ви можете замовити дизайн офісу, проект творчої студії-лабораторії або конструкторського бюро в стилі Конструктивізм, а також замовити дизайн майстерні в стилі Конструктивізм і забезпечити ідеальну обстановку для творчості, адже в таких приміщеннях світло і просторо.

Київська студія дизайну інтер’єру «Artinterior» – це досвідчені фахівці, любов до своєї справи і індивідуальний підхід до кожного клієнта. 

[easy-social-share]

ІСТОРИЧНІ СТИЛІ ІНТЕР’ЄРУ