Стиль Модерн в дизайні інтер’єру

Стиль Модерн в дизайні інтер’єру підійде тим, хто цінує в оформленні приміщення приглушені відтінки, елегантність і зручність. Дизайн інтер’єру в стилі Модерн однаково добре буде виглядати як в інтер’єрі будинку, так і квартири, офісу, ресторану або студії. Єдиний момент: Модерн дизайн передбачає свободу. Але це свобода не в плані великої площі, а свобода в раціональному розташуванні предметів обстановки: меблів і декору має бути рівно стільки, скільки необхідно для створення комфортної і привабливої ​​атмосфери інтер’єру.

Стиль Модерн може бути «Класичним» (декоративним, як Ар-нуво), де основний акцент робиться на красі, декоративності і хитромудрості і гнучкості ліній. Сьогодні його в більшій мірі пов’язують з архітектурними формами.

У дизайні ж інтер’єру популярний стиль Contemporary Modern – стиль сучасний Модерн (або конструктивний): основна увага тут приділяється формі, кольору і фактурі. Сучасний дизайн Модерн (фото), як і декоративний, відмовляється від строгих форм на користь гнучких і плавних ліній, але при цьому він більш лаконічний і вільний.

Сьогодні стиль Модерн в інтер’єрі дуже популярний: він дозволяє оформити простір функціонально, поєднувати, здавалося б, абсолютно різні деталі: сучасну культуру і вільне мистецтво з аристократизмом і природними мотивами.

Історія стилю

Еклектика, пануюча в інтер’єрах європейців до кінця 19 століття, стала стрімко втрачати свою популярність – потрібна була нова художня заміна. В цей же час відбувся і промисловий переворот від ремісничої праці до масового машинного виробництва. Ці події і стали передумовою до формування нового, заснованого на плавних лініях і абстрактних формах, стилю Модерн. Він стрімко проник в усі сфери мистецтва: живопис, архітектуру, літературу і дизайн.

Захід класичного (історичного) стилю Модерн припав на 1910-і роки: це було обумовлено складністю і дорожнечею виготовлення предметів інтер’єру в даному стилі.

Дизайн інтер’єру Модерн: характерні риси стилю

Сучасний інтер’єр в стилі Модерн (фото) – дивовижна рівновага між практичністю, декоративністю і функціональністю. Будь-яка кімната в стилі Модерн передбачає:

  • Лаконічність, чіткий розподіл предметів обстановки;
  • Плавність ліній;
  • Гармонійне поєднання конструкцій і декору.

Якщо спочатку історичний стиль Модерн (Ар-Нуво) у всьому грунтувався на декоративності: основним мотивом були в’юнкі і вигнуті стебла рослин, а сам інтер’єр «уподібнювався» природі, то сучасний стиль Модерн (фото) – це поєднання нових технічних досягнень і гри з декоративними формами, велика кількість матеріалів і текстур.

Замовити дизайн інтер’єру в стилі Модерн – це створити вільну і сучасну обстановку, комфортну і гармонійну, де простежується тяжіння до природних елементів і спостерігається плавність ліній. Саме успішне поєднання «історичного – класичного» і нового і обумовлює таку актуальність стилю Модерн сьогодні.

  • Інтер’єр квартири або будинку в стилі Модерн рясніє арками і нішами: їх оформленню в цьому стилі приділяється особлива увага.
  • Кольорове рішення інтер’єру в стилі Модерн може бути різним: при оформленні приміщень використовується майже вся колірна палітра, проте обрані відтінки повинні бути м’якими і приглушеними. Меблі краще вибрати монохромні, а акцентувати увагу за допомогою різних аксесуарів і елементів декору.
  • Дизайн в стилі Модерн передбачає використання різних матеріалів, але на особливу увагу заслуговують дерево, скло і пластик. Завжди оригінально виглядає поєднання цих матеріалів як, наприклад, поєднання дерева і скла в меблях.

Меблі в стилі Модерн

Класичний Модерн дуже яскраво проявлявся в формі меблів: вона відрізнялася вишуканістю, пластичністю і витонченістю: шафи з ажурними вітражами, столи на тонких ніжках складних форм.

Сучасні меблі Модерн можуть мати химерні форми, це проявляється в плавності і заокругленості ліній. Основним матеріалом залишається натуральне дерево. В інтер’єр будинку Модерн відмінно впишуться багатофункціональні меблі, що трансформуються. Варто зазначити, що предмети обстановки можуть прикрашати шкіряні вставки, різьблення або художній розпис.

Можна виділити два види сучасних меблів Модерн: декоративні меблі з вигадливими контурами і конструктивні меблі, що відрізняються своєю ясною побудовою. Купити для сучасного інтер’єру Модерн меблі не важко – вибір великий. Належність меблів до даного стилю зазвичай підкреслена різними способами (фактурою, кольором, стилізованої фурнітурою).

Текстиль в стилі Модерн

В інтер’єрі, витриманому в стилі класичного Модерну, текстиль може відігравати важливу роль: активно використовуються покривала та гардини з квітковими мотивами, стіни найчастіше драпіруються розписаною вручну тканиною.

У сучасному ж Модерні текстиль виступає більше як зв’язуючий елемент. Скатертини, покривала, штори і оббивка меблів – як правило, все має делікатне забарвлення.

Декор в стилі Модерн

Стиль Модерн – фото показує, наскільки важливу роль в цьому стилі грає декор. Стіни прикрашають картини на східну тематику в товстих або тонких рамках, виготовлених з дерева або легкого металу.

Дзеркала в масивних рамах, торшери та настінні бра – Модерн інтер’єр (фото) допускає все перераховане, однак важливо не порушити стильову концепцію і, декоруючи інтер’єр, не забути про першорядні особливості стилю (плавності і виразності).

Дизайн квартири і будинку в стилі Модерн

Дизайн кімнати в стилі Модерн – це стиль і елегантність, розрідженість всіх елементів обстановки.

  • Стиль Модерн в вітальні простежується в прагненні до мінімалізму. Вітальня в стилі Модерн може освітлюватися за допомогою світильників, що дають приглушене розсіяне світло. Самі люстри в стилі Модерн можуть бути стилізовані під квіти або, навпаки, відрізнятися простою конструкцією. Стіни вітальні може прикрасити мозаїка з каменю і скла, можна використовувати шпалери в стилі Модерн. Пол у вітальні можна викласти паркетною дошкою, поверх якої постелити килимове покриття з об’ємним малюнком. У великій вітальні можна встановити декоративний камін, прикрашений куванням: він привнесе в інтер’єр умиротворення і затишок.
  • Спальня в стилі Модерн може бути витримана в будь-яких кольорах: зовсім не обов’язково дотримуватися думки, що Модерн в спальні передбачає відтінки коричневого, червоного і жовтого. Сьогодні дизайн спальні Модерн – це куди більша різноманітність: як варіант, зеленуваті, сині, рожеві і бузкові тони можуть стати відповідним фоном для яскравих аксесуарів. Картини в стилі Модерн – відмінна прикраса інтер’єру спальні.
  • Кухня Модерн повинна бути функціональною. Кухня в стилі Модерн (фото) передбачає велику кількість блискучих поверхонь, мінімальний декор кухонного гарнітура. В якості підлогового покриття для кухні можна використовувати кахельну плитку, ламінат або лінолеум. Замовити дизайн кухні Модерн – значить вибрати завжди актуальний і стильний варіант оформлення приміщення. 
  • Передпокої в стилі Модерн, як і кухні припускають практичне підлогове покриття: замість традиційного паркету тут доречно використовувати плитку або ламінат. Що стосується стелі, то прихильники класичного модерну можуть прикрасити стелю ліпниною або замовити розпис стелі. Більш сучасний варіант стелі – багаторівнева натяжна або традиційна біла, на тлі якої відмінно виглядатиме розкішна люстра.

Дизайну інтер’єру комерційних приміщень в стилі Модерн

  – Замовити дизайн офісу в стилі Модерн – значить вибрати один з найбільш популярних стилів оформлення офісного простору: стиль Модерн тяжіє до поділу простору на функціональні зони, а в сучасному офісі без цього нікуди. Популярні скляні перегородки, вітражі (більше підходять для офісів, де співробітники – люди творчі) не тільки дозволені в цьому стилі, але і вітаються.  Крім того, в даному стилі можна ефектно облаштувати зону відпочинку для співробітників і зону прийому відвідувачів.

  – Замовити дизайн пентхауса в стилі Модерн – означає визначити для інтер’єру стиль багатоликий і не стільки завдяки тому, що під однією назвою об’єднані «два різних напрямки», скільки через те, що цей стиль допускає експерименти в дизайні. Пентхаус в стилі Модерн завжди відповідає найсучаснішим вимогам щодо якості та зовнішнього вигляду оздоблювальних матеріалів, а також відрізняється своєю ексклюзивною і затишною обстановкою.

Замовити дизайн інтер’єру в стилі Модерн ви можете в студії «Artinterior»! 

Інтер’єр в стилі Модерн ні в якому разі не повинен бути перевантажений, кожна його деталь повинна нести смислове навантаження і доповнювати, а тому, щоб створити цілісну композицію, довірити створення дизайну інтер’єру в стилі Модерн краще професійному дизайнеру.

Замовити дизайн квартири, офісу, салону, ресторану або будинку в стилі Модерн у професіоналів – значить бути впевненим в грамотному виконанні поставленого завдання, що дозволить якісно підкреслити індивідуальність замовника. Київ давно користується послугами наших фахівців.  Ми створимо для вас стильний, функціональний і технологічний дизайн інтер’єру, який буде приносити вам радість кожен день.

Так, наприклад, якщо людина активна, то інтер’єр її житла можна побудувати за принципом динаміки, що розвивається. Якщо ж людина спокійна і веде розмірений спосіб життя, то і інтер’єр його будинку або квартири може бути витриманий в пастельних тонах і вельми стримано. Прямі та вигнуті лінії, різноманітні колірні варіанти – стиль Модерн будь-яке приміщення може зробити незабутнім і зручним.

Комфортні будинок і квартира – це не тільки стильний дизайн, але і продумана якісна інженерія, сучасне обладнання та безпечні матеріали. Замовити дизайн будинку Модерн у нас – це створити інтер’єр функціональний і зручний, де кожне приміщення оформлене відповідно до властивих йому особливостей, розміру площі, призначенням і вашими особистими побажаннями.

Кияни часто вважають за краще замовляти стиль Модерн, для багатьох він є улюбленим стилем інтер’єру. Сучасний Модерн в інтер’єрі квартири, будинку або інших приміщень від студії дизайну «Artinterior» обов’язково буде вам до смаку.

[easy-social-share]

ІСТОРИЧНІ СТИЛІ ІНТЕР’ЄРУ