Вікторіанський стиль в інтер’єрі

Вікторіанський стиль в сучасному інтер’єрі

Іноді буває складно визначити «свій» стиль дизайну інтер’єру: так, в одному складно відвести погляд від екзотичних аксесуарів, в іншому виникає непередаване тяжіння до елементів старовини, а в третьому – зачаровуєшся колірним оформленням навколишнього простору.

Вікторіанський стиль в інтер’єрі квартири (будинку, офісу, салону) відноситься до одного з небагатьох еклектичних стилів, а тому стане прекрасним варіантом оформлення інтер’єру для тих, хто мріє про оригінальну обстановці свого приміщення.

Фото інтер’єру в Вікторіанському стилі передає всю ту атмосферу респектабельності і елегантності істинно англійського стилю, де кожен елемент функціональний і несе якийсь сенс.

Поява Вікторіанського стилю

Зародився Вікторіанський стиль за часів правління в Англії королеви Вікторії (друга половина 19 століття). «Вікторіанська епоха» (саме таку назву отримав цей важливий період в історії) припала на час індустріальної революції (стрімко розвивалися меблеві та текстильні підприємства), коли в рази зросла кількість заможних людей.

Можливість багатих сімей Англії подорожувати дозволила англійцям ближче познайомитися зі східними культурами і перейняти деякі елементи дизайну інтер’єрів далеких країн (зокрема Індії і Китаю).

Характерні риси Вікторіанського стилю

Вікторіанський стиль в дизайні інтер’єру – це:

 • Унікальне поєднання Східного і готичного стилів з запозиченими елементами інтер’єру та декору Античного стилю і Бароко.
 • Обов’язково якісні меблі, виготовлені з природних матеріалів. В даному стилі переважно використовується меблі з дорогих порід дерева, прикрашені позолотою і оббиті дорогими тканинами.
 • Колірна палітра в Вікторіанському стилі – це бузкові, темно-коричневі, бордові, бежеві і смарагдові відтінки.
 • Для оздоблення стін використовують шпалери і гобелен в Вікторіанському стилі.

Така обробка кімнат і меблювання в будинку або квартирі підкреслять статус і хороший достаток власників. Як правило, в Вікторіанському стилі оформляють свої будинки досить забезпечені люди і ті, хто тяжіє до сімейних цінностей і традицій.

Вікторіанський стиль в інтер’єрі квартири або будинку

Відразу варто відзначити, що Вікторіанському стилі притаманні риси деконструвізма, коли кожна кімната в будинку витримана в окремому стильовому напрямку.

 • Меблі в Вікторіанському стилі і декор

Меблі для інтер’єру в Вікторіанському стилі завжди вишукані і злегка масивні. Дороге дерево прикрашає витончена різьба. У вітальні розташовується камін, який служить «композиційним центром»: інша обстановка інтер’єру планується саме навколо нього.

Як аксесуари в інтер’єрі використовуються підлогові вази, ляльки в Вікторіанському стилі, дзеркала в масивних рамах, картини із зображенням видатних англійських діячів або прекрасних пейзажів, що передають дух тієї епохи. Картина на замовлення в Вікторіанському стилі може прикрасити будь-яке приміщення: вона буде доречною і в кабінеті, і в вітальні, і навідь у ванній кімнаті.

У Вікторіанському інтер’єрі можна побачити незвичайні попільнички, статуетки та шкатулки, привезені з подорожей по країнах Сходу.

 • Текстиль в Вікторіанському стилі

Велику увагу в оформленні інтер’єру приділяють шторам і балдахінам: використовуються найрозкішніші і дорогі тканини. Оксамит, шерсть і шовк активно застосовуються для оббивки меблів.

Кімната в Вікторіанському стилі – це баланс у всьому, сувора розкіш англійської класики, гармонія і естетика аристократизму.

Кімната в Вікторіанському стилі: що для неї характерно

 • Ванна кімната в Вікторіанському стилі

Простора, світла, обставлена ​​витонченими меблями, ванна кімната видає своє призначення лише сантехнікою. Плиткою оздоблюють  тільки ті ділянки стін, де замінити її іншим матеріалом неможливо: в основному підлогу і прилеглу до ванни стіну. Решта стіни можуть бути обшиті дерев’яними панелями або обклеєні влагоустойчивими шпалерами.

 • Кухня в Вікторіанському стилі

Для обстановки кухонного простору використовують виключно якісні і тільки натуральні матеріали: мармурові сттолешні, кухонні гарнітури з масиву дерева. Дуже важливо в Вікторіанському стилі як можна краще «сховати» побутову техніку: велика техніка вбудовується, дрібна – ховається в шафах. Кухонні ансамблі в Вікторіанському стилі не відрізняються великою кількістю висувних ящиків, але акцентуються відкриті і закриті полиці для посуду, спецій та ін.

 • Спальня в Вікторіанському стилі

В інтер’єрі спальні велика увага приділяється оформленню ліжка: воно, як правило, або прикрашене балдахіном, або має досить потужне різьблене узголів’я. Для штор в спальню можна вибрати і легку тканину (муслін, шовк), поєднуючи її з мереживним тюлем.

Вікторіанський стиль в оздобленні інших приміщень

Сьогодні, не дивлячись на те, що Вікторіанський стиль в інтер’єрі – задоволення не з дешевих, він все ж дуже популярний. Часто подібна обстановка зустрічається:

 • В офісних приміщеннях і кабінетах

Вікторіанський стиль в інтер’єрі офісу або кабінету – це підкреслена солідність, стриманість і багатство. Замовити дизайн кабінету в Вікторіанському стилі – це створити стильну, презентабельну, затишну і цікаву обстановку робочого місця.

У нас ви можете замовити дизайн приймальні в Вікторіанському стилі, який наші дизайнери розроблять з урахуванням ваших особистих побажань.

 • Вікторіанський стиль в інтер’єрі бару

Паб в Вікторіанському стилі – це найбільш підходящий дизайн для подібного закладу: адже саме в Англії з’явилися перші паби, відвідування яких сьогодні – традиція.
Вікторіанський стиль в інтер’єрі бару – це завжди оригінальна і стильна обстановка, непередавана атмосфера вишуканості і розкоші.

Замовити дизайн інтер’єру в Вікторіанському стилі ви можете в студії дизайну «Artinterior»! 

Вікторіанський стиль вимагає максимального планування, щоб бути достовірним: його не створиш використавши кілька аксесуарів.  Ми  пропонуємо шанувальникам класичного жанру відтворити в своєму будинку розкішну обстановку давно минулої Вікторіанської епохи.

Ідеальне рішення – замовити дизайн будинку, квартири, офісу, салону в Вікторіанському стилі в студії дизайну інтер’єру.

Досвідчені дизайнери студії «Artinterior» створять для вас стильний, функціональний і гармонійний інтер’єр, в якому кожна деталь буде «пов’язана» з іншими, перегукуватися за фактурою, кольором або формі.

Крім замовлення дизайну інтер’єру в Вікторіанському стилі для дому, офісу або квартири, у нас ви можете замовити дизайн інтер’єру пабу, бару, ресторану магазину  авторських ляльок у Вікторіанському стилі і дизайн інших приміщень абсолютно будь-якого призначення.

Інтер’єр, створений нашими київськими дизайнерами буде справжнім витвором мистецтва!

[easy-social-share]

ІСТОРИЧНІ СТИЛІ ІНТЕР’ЄРУ