Стиль ОнтоАрт в інтер’єрі

Що таке ОнтоАрт?

Яскравий, свіжий і незвичайний стиль ОнтоАрт в дизайні інтер’єру – це прекрасна можливість одухотворити інтер’єр квартири або офісу. Цей стиль прагне до того, щоб виразити в художніх формах відповідність природі, чистоту, порядок і здоров’я.

Характерні риси цього стилю:

 • Лаконічність, практичність і поєднання функціональності з вишуканою простотою;
 • Використання натуральних матеріалів;
 • Прагнення до натуральних форм;
 • Застосування в дизайні інтер’єру будинку творів мистецтва цього стилю;
 • Втілення сюжетів картин в оформленні предметів меблів і елементів декору.

Стиль OntoArt в інтер’єрі квартири – це спроба возз’єднати мистецтво і природну красу в тому, що оточує людину щодня. Це поєднання функціональності і красот, відображена в предметах побуту, елементах декору та архітектурних формах.
Студія дизайну «Artinterior» реалізує дизайни інтер’єру в стилі ОнтоАрт в Києві та інших містах України: таке оформлення екологічно, красиво і ново. ОнтоАрт стиль в інтер’єрі поєднує естетику справжнього мистецтва зі зручністю і природними мотивами.

Історія виникнення стилю

Стиль ОнтоАрт з’явився в Італії в 1970 і рр. Його основоположник – Антоніо Менегетті  (відомий художник, філософ і психолог). Італійського психолога займала проблема пізнання істини, він розвинув новий в психології та філософії напрямок – Онтопсихологія («психологію буття»). Крім практики в галузі клінічної психотерапії, Менегетті писав книги, займався живописом і скульптурою, створював одяг.

У середині 70 х рр. Менегетті зібрав скульпторів, дизайнерів, художників, фотографів для того, щоб створити новий напрям – «мистецтво буття», тобто ОнтоАрт. Тепер в арт-об’єкт перетворюється одяг, предмети декору і навіть сам інтер’єр.
Стиль OntoArt в дизайні інтер’єру будинку – це створення художньої композиції в рамках житлового простору, до якої залучений сама людина. Головне в дизайні інтер’єру квартири в ОнтоАрт стилі – це індивідуальність, поєднання малюнка як твору мистецтва та природного початку, втіленого в природності форм і натуральності матеріалів. Стиль ОнтоАрт в дизайні інтер’єру пронизаний свіжістю, чистотою і красою.

Де доречний ОнтоАрт?

Інтер’єр в стилі ОнтоАрт – це естетика, екологічність і вишукана простота. Таке поєднання буде виглядати гармонійно в дизайні інтер’єру офісу, будинку, квартири, готелі, кафе, художнього салону, салону краси, бару.

Дизайн-проект інтер’єру офісу або квартири в ОнтоАрт стилі – це:

 • З’єднання мистецтва, природи і людини: краса, природність, зручність;
 • Прагнення залучити людини в процес пізнання світу і краси через естетику приміщення;
 • Орієнтація на один малюнок в опрацюванні елементів декору, текстилю та предметів побуту. Мистецтво як би виходить за рамки полотна, стаючи частиною життя, залучаючи глядача у процес вивчення, пізнання і насолоди красою і світом навколо себе і в собі;
 • Індивідуальність: інтер’єр у стилі ОнтоАрт – це простір самовираження та оригінальності, це філософія і мистецтво дизайну в поєднанні з екобіологіей;
 • Стиль і актуальність: такий інтер’єр виглядає вражаюче і незабутньо, залишаючись легким, чистим і свіжим.

Чому ОнтоАрт?

Стиль ОнтоАрт – вибір одухотворених людей, готових до нового, які прагнуть оточити себе осмисленою красою і цінують зручність, екологічність та індивідуальний стиль.

Стиль ОнтоАрт в дизайні інтер’єру – це:

 • Якісні натуральні матеріали в обробці і оформленні: дерево, камінь, тканини;
 • Вишуканий стиль у поєднанні з простотою і свіжістю: якісні матеріали, лаконічність, що гармоніює з естетикою і новизною;
 • Мальовниче оформлення меблів і предметів декору: малюнок, обраний в якості центру композиції, об’єднує простір і може повторюватися в оформленні посуду, текстилю, меблів, елементів декору (годинники, вази, квіткові горщики і т.д .;
 • Синтез краси мистецтва, екологічності та функціональності: у стилі ОнтоАрт гармонійно поєднуються живопис, скульптура і екобіологічні мотиви (функціональність і орієнтація на натуральні матеріали без шкоди для природи);
 • З’єднання лаконічності з елегантністю і чистотою.

ОнтоАрт – це актуальний варіант дизайну квартир. Київські дизайнери прагнуть йти в ногу з часом і пропонують своїм клієнтам оформлення приміщень в стилі ОнтоАрт. Затребуваний у великих містах стиль ОнтоАрт (Київ, Одеса, Львів і т.д.) відображає індивідуальність, прагнення до краси і зручності, здатність оцінити естетику мистецтва і досконалість природи.  Вишуканий дизайн в ОнтоАрт стилі кожен раз виглядає по-новому: немає типових колірних і стилістичних рішень, немає одноманітності і повторень.

ОнтоАрт – це прогресивне мистецтво, чистота і естетика.

Студія дизайну «Artinterior» створить вишуканий і свіжий дизайн в стилі ОнтоАрт для вашого будинку, офісу, ресторану, салону або готелю. Поєднання краси, зручності і простоти, пронизане свіжістю і відчуттям неповторності, робить квартири та інші приміщення, оформлені в цьому стилі, самостійними творами дизайнерського мистецтва.

Фахівці студії дизайну «Artinterior» допоможуть вам висловити ваше прагнення до прекрасного та зручному і здатність бачити красу зовні і всередині себе, створивши неповторний дизайн в ОнтоАрт стилі.

Замовити дизайн інтер’єру  в ОнтоАрт стилі – означає зробити свій будинок або робоче місце втіленням стилю, якості та краси. Звернувшись в студію «Artinterior», ви можете бути впевнені в тому, що створенням дизайн-проекту вашої квартири або офісу займуться досвідчені фахівці.

[easy-social-share]