Стиль Поп-арт в дизайні інтер’єру

Що таке Поп-арт?

Яскраве і сміливе втілення духу масової культури в предметах побуту та елементах декору – цим примітний стиль Поп-арт в інтер’єрі приміщень.

Для цього стилю характерно наступне:

 • Штучні матеріали (синтетика, пластик) і метал, припустимі елементи декору зі скла та паперу;
 • Яскраві, насичені кольори, поєднання не поєднуваних в традиційних інтер’єрах відтінків;
 • Помітні принти (на стінах, меблях, на підлозі: плитка, килими і т.д.);
 • В якості прикраси кімнат використовуються великі постери із зображенням культових знаменитостей 20 в. (Наприклад, Елвіс Преслі, Мерлін Монро), збільшені обкладинки або сторінки американських коміксів або фотографії товарів відомих брендів (наприклад, банки кока-коли).

Стиль Поп-арт в дизайні інтер’єру квартири – це чергування великих і маленьких повторюваних зображень, соковиті кольори, гра з кількістю предметів, абстракція і глянець.

Студія «Artinterior» створює неповторні дизайни інтер’єру квартир в Києві в стилі Поп-арт: яскраво, помітно, оригінально і модно. Поп-арт стиль в інтер’єрі – це вибір динамічних і сучасних людей, що прагнуть висловити свою індивідуальність у всьому.

Історія виникнення стилю

Поп-арт як стиль виник не в дизайнерському середовищі, а в художному в середині 20 ст. Цей стиль став реакцією англійських (а пізніше американських) художників на строгість академічного і складність абстрактного живопису. Поп-арт в мистецтві – це різноманітність, яскравість, провокація, орієнтація на дешевизну і масовість.

Культові автори цього напряму – Роберт Раушенберг  («білий, чорний і червоний живопис», «комбіновані картини»), Рой Ліхтенштейн (збільшені сторінки коміксів), Енді Уорхол, у творчості якого переважають образи «зірок», плакати з супом Кемпбелл і банками кока-кола, мотиви безликості масової культури. Всі вони намагалися висловити у своїй творчості принципово новий культурний посил: від елітарності до масовості, від класики до нового, від обраності до доступності. Масова культура, суспільство споживання, прагнення до задоволення потреб тут і зараз – це характерні риси сучасного суспільства, що знайшли відображення у творчості художників і дизайнерів стилю Поп-арт.

Цей стиль втілив пануючі в Америці 60х рр. тенденції недовговічності, відмови від орієнтації на якість, добротність, міцність. Актуальними в розумінні споживачів стають дешевизна, яскравість, різноманітність і негайна практичність.

Стиль Поп-арт в інтер’єрі квартири – це поєднання не поєднаного, це відсутність класичного розуміння просторових меж, це контрасти і яскравість, оригінальність і безліч незвичайних деталей і форм.

Де доречний Поп-арт?

Стиль Поп-арт в дизайні інтер’єру – сміливе і оригінальне рішення. Це стиль не для кожного, але при грамотній реалізації приміщення, оформлене в цьому стилі, стане дійсно затишним, стильним і незабутнім.

Дизайн інтер’єру квартири в Поп-арт стилі:

 • Просторе приміщення (бажано квартира-студія);
 • Відсутність звичних меблів;
 • Насичена колірна гамма деталей при спокійному світлому кольорі фону;
 • Оригінальні предмети меблів і декору, нерідко – трансформовані із звичних речей шляхом нанесення друкованого зображення, перетворення за допомогою яскравих деталей, зміни кольору;
 • Округла меблі з орнаментом, принтами або графіті;
 • Постери, оригінальні фотографії зі знаменитостями, стильними силуетами, сторінки коміксів.

Чому Поп-арт?

У великих містах квартири в стилі Поп-арт (Київ, Харків, Одеса і т.д.) все більш затребувані. Студія дизайну «Artinterior» допоможе вам втілити ваші мрії про яскраву, оригінальну, сучасну квартиру у стилі Поп-арт в реальність.  Стиль Поп-арт в дизайні інтер’єру будинку – це можливість створити у вашій оселі особливу сучасну атмосферу свободи і яскравості.

Стиль Поп-арт це:

 • Відмова від традиційних меблів;
 • Сміливі поєднання кольорів і форм;
 • Нечіткість меж між стелею і стінами і між стінами і підлогою;
 • Увага до деталей: саморобні елементи декору, незвичайні полдушкі, годинники та інші дрібниці з принтами;
 • Великі зображення на стінах, стелі, меблів.

Дизайн інтер’єру офісу  в стилі Поп-арт доречний, якщо ваша компанія займається рекламою. Для солідного суворого офісу Поп-арт не підходить, адже це стиль-бунтар, стиль-провокація, стиль-індивідуаліст. В оформленні інтер’єру офісу можна використовувати елементи стилю Pop art: картини на замовлення , плакати і сторінки коміксів на білому фоні, оригінальні елементи декору (годинники, вази, календарі), округлі меблі і т.д.

Поп-арт – це стиль для оригінальних кафе, незвичайних кінотеатрів, привабливий і дизайн інтер’єру апартаментів готелів в цьому стилі: таке місце розраховане на молодих, сміливих і яскравих людей.

Дизайн інтер’єру приміщення в Поп-арт стилі – це сучасно і оригінально.

Дизайнери студії «Artinterior» зроблять будь-яке житлове або робочий простір дійсно вашими, адже стиль Поп-арт в інтер’єрі квартири або офісу як ніякий інший підкреслює характер власника, демонструє його стиль, оригінальність і сміливість мислення.

Популярний стиль Поп-арт завдяки незвичайним стилістичним рішенням і оригінальності використання кольору і форми дозволяє створювати оригінальний дизайн в кожному новому будинку або офісі. Поп-арт не сприймає типових рішень, так що, незважаючи на його затребуваність, він кожен раз залишає відчуття новизни і свіжості.

Замовити дизайн інтер’єру  в Поп-арт стилі ви можете в студії дизайну «Artinterior»: фахівці студії готові реалізувати самий сміливий дизайн-проект інтер’єру офісу, ресторану, готелю або квартири.

[easy-social-share]