Ретро стиль в дизайні інтер’єру

Що таке Ретро стиль?

Стиль Ретро в дизайні інтер’єру – це яскравість, життєрадісний настрій і оригінальність. Найбільш примітні дизайнерські ідеї середини XX в. знаходять своє відображення в інтер’єрах, оформлених у Ретро стилі.

Характерні риси стилю Ретро в дизайні інтер’єру квартири та інших приміщень:

 • Орієнтація на модні тенденції 50-70 х рр. XX ст .;
 • Використання штучних матеріалів (пластик, синтетичні тканини, ПВХ і т.д.);
 • Яскраві, насичені кольори;
 • Вінтажні елементи декору (декоративні вінілові пластинки, старомодний текстиль, лампи і вази минулого століття і т.д.);
 • Меблі незвичайної форми;
 • Прагнення до стилізації і абстрактним формам.

Ретро стиль в дизайні інтер’єру – це химерні форми і поєднання кольорів і фактур, яскравість і своєрідність: пластикові статуетки і вінілові пластинки, картини і фотографії міст, лава-лампи і дивани-губи, поєднання скла, пластику, металу і синтетики (насамперед штучні шкіра і оксамит), бісерні штори і асиметричні орнаменти.

Історія виникнення Ретро стилю

Ретро стиль – це стиль веселих 50х, різнокольорових 60х і яскравих 70х рр. Це змішання моди стиляг з їх живописною одягом і особливим шармом, барвистих нарядів хіпі з квітковою темою і райдужними принтами і вибухового яскравого диско з кислотними відтінками і строкатістю.

Ретро стиль в інтер’єрі передбачає орієнтацію на минуле, на традиції і модні тенденції середини минулого століття: квіткова графіка, хромовані шеврони, синтетичні килимки, блискуча лакова шкіра, плакати з кіногероями тих років, оригінальні меблі і відмова від усього нудного і буденного.

50 і рр. привнесли в цей стиль моду на хромовані ручки шаф, ніжки столів і стільців, оббивку стільців штучної блискучою шкірою, колірні поєднання червоного, жовтого, рожевого, чорного, бірюзового.

У 60 ті рр. актуальним став рух хіпі (квіти, символи миру, веселка). У моду ввійшли трохи більш стримані відтінки і геометричні візерунки (поряд з квітковими мотивами).

70 і рр. – Епоха диско: до колишніх відтінків додалися золотий, блакитний і яскраво-зелений; блиск, яскравість, веселощі – ось, як можна охарактеризувати настрій цього періоду. У моду ввійшли просторі низькі диванчики, барні стільці та шафи, серванти, журнальні столики, пуфи.

Де доречний Ретро стиль?

Популярний у великих містах стиль Ретро (Київ, Львів, Одеса, Харків і т.д.) підходить для оформлення квартир, кафе, готелів, кінотеатрів. Дизайн інтер’єру ресторану в Ретро стилі або дизайн інтер’єру кафе передбачає яскравість, оригінальність елементів декору, стильні барні стільці, гладкі блискучі столи і поверхні шафок і барних стійок.

Дизайн інтер’єру апартаментів готелі у Ретро стилі – це затишок, особливий шик і життєрадісний настрій. Меблі незвичайної форми, бісерні фіранки, декор старомодними фігурками, плакатами з кіногероями вульгарних років, барвисті кольори – все це створює особливий, неповторний настрій Ретро стилю, яскравий і теплий.

Дизайн інтер’єру приміщення в Ретро стилі від дизайнерів студії «Artinterior» – це:

 • Насичена колірна гамма, сміливі колірні комбінації;
 • Вміле поєднання матеріалів (ПВХ, синтетика, пластик), що створює атмосферу легкості, веселощів і
 • Яскраво виражена індивідуальність інтер’єру, що виходить завдяки використанню незвичайних предметів меблів і декору;
 • Сміливі і несподівані дизайнерські рішення: різнокольорові люстри, строкаті фіранки, яскраві меблі, дивно затишне змішання блиску лакових поверхонь і шкіряних елементів оббивки меблів і строкатості, картини в Ретро стилі, виконані на замовлення.

Чому Ретро стиль?

Ретро стиль – це особливий настрій, нестримно-веселий, яскравий і неповторний. Стиль Ретро в дизайн-проекті інтер’єру кафе, квартири, кінотеатру чи ресторану – це яскравий шик, радісна атмосфера і незвичайне поєднання вінтажних речей і штучних матеріалів.

 • Найпоширеніші принти: квіткова тема, «східний огірок», геометрія, абстракція;
 • Актуальні кольори і відтінки: яскраво-зелений, рожевий, білий, червоний, чорний, жовтий і золотий, бірюзовий, оранжевий, насичений синій, а також більш стримані відтінки – оливковий, кремовий, гірчичний;
 • Аксесуари: дзеркала в вінтажних рамах, сервізи, кришталеві вази і графини, платівки, картини або фото в дерев’яних рамках, моделі машин, популярних у ті роки, пластикові статуетки і т.д .;
 • Для освітлення використовуються торшери, люстри зі шнурком, світильники з абажурами, прикрашені бахромою;

Стиль Ретро популярний завдяки тому яскравому настрою, яке пронизує кожен інтер’єр в цьому стилі. Відмова від типових рішень і нудних варіантів оформлення робить цей стиль затребуваним у тих, хто цінує індивідуальність, яскравість, динаміку. Це також вибір тих, хто молодий душею, тих, хто прагне створити атмосферу вінтажного шику з елементами сучасних віянь у себе вдома або на робочому місці.

Стиль Ретро в интерьере – это яркая привлекательность, актуальная свежесть и оригинальный взгляд на привычные вещи.

Замовити дизайн інтер’єру в Ретро стилі ви можете в нашій студії! 

Дизайнери «Artinterior» створять яскравий і помітний інтер’єр, що поєднає нестримний настрій ретро-шику і бездоганний смак. Ми  реалізуємо ваші ретро-ідеї в оригінальній, життєрадісній, яскравій формі.

[easy-social-share]