Стиль Манга в дизайні інтер’єру

Впізнаваний і яскравий стиль Манга в дизайні інтер’єру квартири, бару, кінотеатру, клубу чи ресторану – це незабутні образи улюблених героїв японських коміксів і мультфільмів. Кімната в стилі Манга – це синтез японського мінімалізму, мультиплікаційної стилізації і барвистих образів. Цей стиль стає все більш популярний у всьому світі серед любителів аніме і манги. Якщо ви хочете порадувати свого сина чи доньку, що цінують японську культуру, то ви повинні використовувати цей стиль і замовити дизайн-проект дитячої. Київ і Москва, Лондон і Рим, Мехіко і Сеул – усюди живуть отаку  (аматори японської анімації та коміксів).

Стиль Манга в інтер’єрі кафе, будинку або студії – це:

 • Самі різні напрямки оформлення інтер’єру;
 • Сучасні тенденції: розпис на стінах, сучасна побутова техніка, індивідуальний стиль;
 • Атмосфера занурення в барвистий світ японської анімаційної культури (аніме), в загадковий світ японських коміксів (манга);
 • Привертаючі увагу елементи декору із зображенням улюблених героїв: стінові панелі, наклейки на шпалери, посуд, декоративні подушки, статуетки, килимки і т.д.;
 • Яскрава кольорова гама;
 • Різноманітність стилістичних рішень: стиль Манга передбачає включення в простір практично будь-якого інтер’єру характерних деталей.

Цей стиль вважається придатним для дитячої кімнати або спальні підлітка. Кімната підлітка в стилі Манга-аніме – це територія індивідуальності, особливого декору і своєрідний дизайн. Дитяча в стилі Manga може бути яскравою або суворої, різнобарвною або монохромного, але така кімната завжди виглядає сучасно і подобається маленькому господаря або господині.

Японський інтер’єр з елементами стилю Манга подобається не лише дітям та підліткам, а й дорослим людям. Кімната дорослої людини у стилі Манга виглядає менш барвисто, ніж дитяча, в ній японська лаконічність поєднується з аніме-плакатом як з арт-об’єктом.

Яскраві фото допоможуть вам оцінити неповторну красу інтер’єру в стилі Манга.

Історія виникнення стилю

Мистецтво манга (коміксів) відомо в Японії вже дуже давно (перші «історія в картинках» з’явилися в Країні Вранішнього Сонця ще в XII ст.), Аніме (мультиплікація) з’явилося в середині XX в. До 70-х рр. воно завоювало серця японських глядачів. Потім, в 80-і рр. аніме полюбили американські та європейські жителі, а також мешканці інших країн Південно-Азіатського регіону. У 90-і рр. аніме і манга з’явилися в широкому доступі в Росії і країнах СНД, і отаку стали з’являтися в російських, українських, білоруських, прибалтійських містах.

Разом з барвистими мультфільмами і захоплюючими коміксами на прилавках всіх країн світу стали з’являтися супутні товари: фігурки, гуртки, брелоки, значки, прикраси, наклейки, канцелярські товари, сумки з зображеннями улюблених героїв і тематичної символікою.

Вже в 70-і рр. Манга-стиль проявив себе в оформленні інтер’єрів. Фанати аніме і манги не хотіли розлучатися в улюбленими персонажами навіть після перегляду серіалу або прочитання коміксу, так що дизайнерам прийшло в голову створити дизайн інтер’єру квартири в стилі Манга, тобто з тематичним декором, що відтворює атмосферу мультфільмів і коміксів.

Де доречний стиль Манга?

Найбільш популярний варіант – дитяча в цьому стилі. Однак дуже яскраво і оригінально виглядає і спальня в стилі Манга: барвисті постери, постільна білизна з зображенням аніме-персонажів, лаконічність японського стилю та індивідуальність.

Кухня в стилі Манга – це простір, в якому хочеться творити.

Для того щоб відтворити у своїй квартирі атмосферу улюбленого мультфільму або коміксу, можна замовити малюнки в стилі Манга для стін, меблевих фасадів, постільної білизни, посуду або килима.

Замовити дизайн офісу в стилі Манга, можна в кількох випадках:

 1. діяльність компанії так чи інакше пов’язана з аніме або мангою;
 2. компанія займається рекламою, організацією свят, фотодизайном і т.д .;
 3. всі співробітники офісу люблять мангу і аніме.

Стиль Манга в інтер’єрі офісу – це поєднання японського мінімалізму (однотонні поверхні, нейтральна колірна гамма, меблі строгої геометричної форми) і яскравих плакатів.

Оригінальна ідея – спроектувати дизайн креативної відео студії в стилі Манга. Така студія буде виглядати такою, що запам’ятовується, оригінальною та сучасною.

Доречний цей стиль і в розважальних точках, а також місцях громадського харчування, орієнтованих на молодь. Замовити дизайн бару  в стилі Манга-аніме – значить забезпечити закладу популярність серед поціновувачів японських коміксів і мультфільмів.

Чому Манга стиль?

Існує безліч варіантів прояву Манга-стилю.

 1. орієнтований на молодих дівчат і дівчаток романтичний стиль: ніжна кольорова гама, витончена затишні меблі, тематичний декор за мотивами «Сейлормун», «Таємничої ігри», «Тоторо» та ін. дитячих і дівочих аніме і коміксів;
 2. хлопчачі стилі «кіберпанк», «космоопера», а також спортивні аніме і манга і такі теми, як гігантські роботи, битви, детективні історії (наприклад, «Зошит смерті», «ГАНДАМ», «Євангеліон» і т.д.);
 3. стильне поєднання сучасних міських стилів з елементами декору в стилі Манга.

Студія дизайну «Artinterior» готова реалізувати барвисті і сучасні проекти інтер’єрів в Манга стилі. У нас ви можете замовити дизайн-проект квартири в стилі Манга, а також тематичний дизайн офісу , суші-бару, кафе чи магазину сувенірної продукції. Ви може замовити розпис стін в дитячій  кімнаті, відтворити у своїй спальні антураж улюбленого мультфільму або коміксу, оновити інтер’єр кафе, готелю або святкового агентства у стилі Манга.

[easy-social-share]